Amerika Uzaktan Eğitim

Yurtdışında üniversite eğitimleri deyince akla ilk gelen ülke kesinlikle Amerika Birleşik Devletleri öyle değil mi? ABD Üniversiteleri, dünyanın dört bir yanında olduğu gibi, gençlerimizin de üniversite eğitimlerinde ilk tercihleridir.

Amerika'da Eğitim

Amerika Üniversiteleri Uzaktan Eğitim

Yurtdışında üniversite eğitimleri deyince akla ilk gelen ülke kesinlikle Amerika Birleşik Devletleri öyle değil mi? ABD Üniversiteleri, dünyanın dört bir yanında olduğu gibi, gençlerimizin de üniversite eğitimlerinde ilk tercihleridir.

Amerika’da birçok eyalet ve kente bulunan birçok üniversite de üniversite eğitimi alabilirsiniz. Başvurularınıza göre, lise eğitimlerinizden sonra, lisans eğitimlerinizi alabilirsiniz. Ayrıca, çeşitli dil ve benzer kurslarda eğitim alabilirsiniz, yüksek lisans yani master eğitimlerinizi alabilirsiniz ve doktora eğitimleriniz için de ABD üniversitelerini tercih edebilirsiniz. Elbette pekçok seçenek var ve öğrenciler, gerek kamu üniversitelerinde, gerekse özel üniversitelerde, bütçelerine uygun şekilde seçimler yaparak eğitimlerini alabilirler.

Eurostar İle Amerika’da Uzaktan Eğitim:

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak,öğrencilerimizin amaçladıkları ülkelerde ve üniversitelerde, kendilerine en uygun şekilde eğitim almaları için hizmet vermekteyiz. Buna Amerika Üniversiteleri de dahildir. İstese de her öğrencimizin ABD üniversitelerinde normal bir eğitim sisteminde, örgün eğitim öğrencisi olmaları söz konusu olmayabilir. Malum ABD vizesi almak, kişisel başvuru ve randevu gerektiren, güç olabilecek işlemlerden geçmek anlamına gelmektedir.Öte yandan, her gencin ülkemizden uzak bir mesafede olan Amerika’ya gitmesine ve yeninden bu ülkede bir yerleşim kurmasına yetecek maddi gücü de olmayabilir. Bu nedenle, Amerika Üniversiteleri eğitimlerinden uzak mı kalacaksınız? Tabi ki hayır.

Yurtdışında üniversite eğitimi almak için mutlaka örgün eğitim kapsamında, kampus ortamında öğrenci olmak zorunda değilsiniz. Yurtdışında uzaktan eğitim seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Amerika Üniversiteleri uzaktan eğitim sistemleri bakımından, dünyanın ört bir yanından öğrencilerin eğitim almalarını sağlayacak bir sistem sunmaktadır. Sizi sınavsız olarak kabul edecek ve online eğitim öğrencisi olabileceğiniz birçok kaliteli kurum olduğunu belirtelim. Uzaktan eğitim hakkında bilgi almak ve üniversite seçeneklerini değerlendirmek için, şubelerimizden, internet sitemizden ve çağrı merkezlerimizden her zaman en doğru ve güncel bilgileri alabilirsiniz.

Amerika Üniversiteleri uzaktan eğitim olarak, size beklendiklerinizi fazlasıyla verecektir. Sözel ve sayısal bölümlerde, kendinize uygun eğitim aşamalarında öğrenci olabilirsiniz. Master programları ya da doktora programları gibi eğitimleri, eğitimlerine uzun süre ara vermiş olsanız bile uzaktan eğitimle alabilirsiniz. Bu sistem, öğrencilerin kendilerine ait çalışma programları yaparak, her gün derslere girme zorunluluğu olmadan, bulundukları yerden çalışma imkanları sunmaktadır. Evinizden, şehrinizden ve ülkenizden ayrılmadan, kıtaları aşmadan siz de ABD üniversitelerinde öğrenci olabilirsiniz. Geçerli diplomalarınızla, kendinize uluslararası anlamda geçerli bir kariyer hedefi koyabilirsiniz. İnternet üzerinden yüklenen derslerin, okulda normal eğitim ile verilen derslerden kesinlikle bir ayrım olmadığını belirtelim. Öğrenciler tamamen eşit bir eğitim sistemine dahildir.

Uzaktan eğitim öğrencilerin planlı çalışma sistemine alıştırmaktadır. Ekonomik anlamda, öğrencilerin kesinlikle zorlanmamasını sağlayan son derece önemli bir uygulamadır. İnternet uygulamalarının gelişmesi ile dünyanın her yerinden, derslerinizi alabilirsiniz. İşinize devam edebilirsiniz, aile düzeninizi bozmadan öğrencilik yapabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1