Arnavutluk Telefon Kodu

Evladınıza yurtdışında ilgi gösteremicem diye panikliyorsanız yapmanız gereken çok basit. Arnavutluk telefon kodu aranızdaki ilişki bağlarını daha kuvvetlendirmek geliştirmek için büyük bir önem taşıyabilir bu nedenle bu kodu kullanarak konuşabilirsiniz.

Arnavutluk'da Eğitim Telefon Kodu: +355

Yurtdışı Eğitim Rehberi

4 Şubat 2010 tarihinden bu yana karşılıklı olarak vizelerin kaldırıldığı Arnavutluk Cumhuriyetinde bugün 4000 civarı Türk vatandaşı yaşamaktadır. Haftanın hergünü bu küçük ülkeye direk uçuşlar bulunmaktadır. İnsanımız gerek burada yaşayan yakınlarını ziyaret, gerek ticaret, gerekse turistik amaçlarla Arnavutluk’u ziyaret etmekte ve bu ülke ile irtibat halinde bulunmaktadır. Her ne kadar ülkemizden Arnavutluk’ a ulaşım konusunda sıkıntı bulunmasa da özellikle Arnavutlukta yaşayan yakınları olanlar için özlem gidermek maksadıyla kalkıp yanlarına gitmek her zaman mümkün olmamaktadır.

Arnavutlukta yaşayan yakınlarınızla özlemlerinizi gidermek, iş görüşmelerinizi gerçekleştirmek, turistik gezi görüşmelerinizi yapmak istediğiniz zamanlarda defalarca telefonla görüşmeniz gerekecektir. Böyle bir durum da ise doğru bir iletişim için Arnavutluk’un uluslararası telefon koduna ihtiyacınız olacaktır.

Arnavutluk Telefon Kodu Nedir?

Türkiye’den Arnavutluk’da yaşayan bir kimseyi aramak istediğiniz de önce Arnavutluk’un uluslararası telefon kodu +355’i tuşlamaya ihtiyaç vardır. Uluslararası alan kodunu tuşladıktan sonra ise arayacağınız kişinin telefon numarasını tuşlamanız gerekecektir.

(+355) Nerenin Kodu?

+355 ile başlayan bir telefon numarası ile arandıysanız. Bu size arayan kişinin size Arnavutluktan aradığı anlamını taşır. Çünkü Arnavutluk’un uluslararası telefon kodu +355’dir.

Arnavutluk Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

Güneydoğu Avrupa da yer alan küçük bir ülke olan Arnavutluk, bir Cumhuriyettir. Resmi adı da Arnavutluk Cumhuriyetidir. Bir zamanlar Osmanlı hakimiyetinde de yaşamış olan Arnavutluk’un bugünkü başkenti Tiran’dır. Başkent Tiran’ın telefon kodu 4’tür. Diğer bazı şehirlerinin telefon kodları ise şöyledir. Babıce 394, Avlonya 33, İşkodra 22,Pogradec 832, Tepedelen 814, Shijak 571, Malig 861, Orikum 391, Patos 342, Peqin 512,Polican 368, Elbasan 545, Erseke 812, Fier 34, Corovode 312, Cerrik 581, Berat 32, Cakran 387, Koplik 211, Burrel 217’dir.

#+355 #arnavutluktelefonkodu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1