Bahreyn Telefon Kodu

Arkadaşlık kavramını ileriye götürmek için uzun sohbetler önem taşır. Bahreyn telefon kodu uzun saatler konuşma ihtiyacınıza çözüm oluşturabilecek bir telefon kodu niteliği taşımaktadır. Bahreyn telefon kodu mesajlaşmak istediğiniz kişilerle aranızda bağ oluşturacaktır.

Bahreyn'de Eğitim Telefon Kodu: +973

Yurtdışında Eğitim Rehberi

Bahreyn ile ülke olarak ilişkilerimiz çok eskilere dayanmasa bile özellikle 2000’li yıllarla birlikte ciddi anlamda Türk inşaat firmaları Bahreyn de inşaat işleri almışlar ve bu ülkede her geçen gün artan bir şekilde faaliyetlerini sürdürmüşlerdir. Bu ise birçok vatandaşımızın bu firmalarda çalışmak maksadıyla Bahreyn’e gitmesine hatta bazılarının orada yerleşmesine neden olmuştur. Orada yaşayan vatandaşımız olunca haliyle onların Türkiyede bulunan yakınları onları merak etmekte ve onlardan haber almak istemektedirler. Bunun içinse en kolay ve hesaplı yöntem tabiki de telefon etmek. Ama aradığınız yakınınız Türkiyede yaşamıyor ki telefonu elinize alır almaz numarasını arayınca telefonunuz bağlansın! Bu şekilde arama yapmanız mümkün değil aramak istediğiniz kişiye ait elinizdeki telefon numarasını tuşlamadan önce Bahreyn telefon kodu nu tuşlamalı daha sonra elinizdeki numarayı çevirmelisiniz.

Bahreyn Ülke Kodu Nedir?

İnşaat firmasında çalışmak ya da başka bir nedenle Bahreyn’de bulunmakta olan sevdiklerinizle görüşmek için elinizin altındaki cep telefonundan  veya sabit hatlı bir  telefondan öncelikle Bahreyn’nın uluslararası telefon kodunu yani  +973’ü tuşlayacak daha sonra da arayacağınız kişiye ait elinizdeki telefon numarasını tuşlayacaksınız.

(+973) Nerenin Kodu?

Telefonunuza +973 ile başlayan bir numaradan çağrı düştüyse, hemen söyleyelim bu telefonunuza gelen bu çağrı Bayreyn’den gelmiştir. Çünkü +973 Bahreyn ülkesine özel Ululararası telefon kodudur.

 Bahreyn Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

Resmi adı Bareyn Krallığı olan Bahreyn Asya da yer alan bir ada ülkesidir. Başkenti Manama’dır. Hemen her ülkede görmeye alışık olduğumuz şehirler için farklı telefon kodu 900.000 nüfusa sahip bu küçük ülkede bulunmuyor. Yani Bahreyn de yaşayan sevdiklerinizi, yada herhangi birini aramak istediğinizde numaranın başına sadece ülkenin uluslararası alan kodunu (+973) yazmanız yeterli olacaktır.

Türkiye Telefon Kodu

Yabancı uyruklu öğrenciler ülkemize seyahatleri sonucu Türkiye telefon koduna sahip hatları kullanmaya başlarlar. Bu öğrencilerin aileleri de Türkiye telefon kodu nu fazlaca merak etmektedirler. +90 nerenin telefon kodu sorusunun cevabı tam da yukarıda bahsedilen sorunun cevabıyla aynıdır. Ülkemizi aramak isteyenler +90 ı tuşlamak zorundadırlar.

#+972 #bahreyntelefonkodu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1