Estonya'da Üniversite

Avrupa’nın en güzel ve en modern ülkelerinden biri olan Estonya üniversite eğitimi için gençlere mükemmel şartlar sunmaya devam ediyor. Sınav sistemi olmadan yurtdışında üniversite okumaya imkan sunan Estonya eğitim sisteminin Türk öğrencilere sunduğu fayda oldukça fazla.

Estonya'da Üniversite Eğitimi

Estonya'da Eğitim Daha Ekonomik

Aşağıdaki tabloda, Estonya’da üniversite eğitiminin toplam maliyetinin, Türkiye’ye göre çok daha avantajlı olduğunu görebilirsiniz.

Yıllık Türkiye Devlet Üniversitesi Türkiye Vakıf Üniversitesi Estonya Üniversitesi
Yaşam 8000 ₺ 15.000 ₺ 4000 €
Eğitim 0 ₺ 40.000 ₺ 4000 €
Toplam 8000 ₺ 55.000 ₺ 8000 €

Neden Estonya'da Üniversite?

Mezuniyet sonrası çalışma izni veriyor.

Estonya üniversitelerinden mezun olduğunuzda aldığınız diploma ile dünyanın birçok ülkesinde rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Üniversite ve yaşam maliyetleri uygundur.

Estonya’da öğrenciler için eğitim, konaklama, ulaşım ve yemek masrafları uygun fiyatlardadır.

İngilizce olarak eğitim alırsınız.

Estonya üniversiteleri birçok farklı alanda ve bölümde 100% İngilizce eğitim vermektedir.

Estonya YÖK denkliğine sahiptir.

Estonya’da eğitiminizi tamamladıktan sonra Türkiye’de çalışmak isterseniz YÖK’ten diploma denkliğini alabilirsiniz.

Yurtdışında Üniversite Eğitiminin Avantajları

Üniversite eğitimi dönemi, kişinin kariyer hayatını ve geleceğini belirleyen en önemli dönemdir. Bu süreçte en doğru kararı verebilmeniz için size yardımcı olmak amacıyla fırsatlar hakkında bir karşılaştırma tablosu hazırladık.

Estonya’da Üniversite Eğitimi

Estonya, üç tarafında denize kıyısı olan, hem mavilikler, hem de yeşilliklerden bolca nasibini almış, güzel bir ülkedir. Ülke nüfusunun az olması planlı bir nüfus dağılımı olması, vatandaşların ve ülkede bulunanların tüm sosyal hizmetlerden yararlanmalarını sağlar. İnsanları mutlu, eğitimli, modern ve medeni olan, Avrupa Birliği şemsiyesi altında geleceğe güvenle bakan bir ülkedir.

Estonya, ülkemiz gençleri için sıradan bir Avrupa Ülkesi değildir ve olmamalıdır. Çünkü gençlerimiz için mükemmel eğitim fırsatları sunmaktadır. Deneyimli ve özenli firmamız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, değerli gençlerimizin bu eğitim fırsatlarından yararlanması için emek vermekteyiz.

Estonya, Estonya Cumhuriyeti, konum olarak kuzey Avrupa’da bulunmaktadır ve Baltık coğrafyası ülkelerinden biridir. Finlandiya, Rusya, Letonya ile komşu durumundadır. Başkenti ise Talinn’dir. Yaklaşık olarak 2 milyona yakın insanın yaşamakta olduğu bu güzel ve huzurlu ülkenin para birimleri Estonya Markı ve Euro’dur. Ülkede resmi dil olarak Estonca konuşulmaktadır.

Üniversiteler hakkında detaylı bilgileri alabilir, ön kayıt ve kayıt işlemleri için profesyonel öğrenci danışmanlarımızdan kapsamlı olarak destek alabilirsiniz. Size evrakların hazırlanmasından, başvurularınızın yapılmasına, sonrasında eğitim hizmetlerine kadar yardımcı olacağız.

Gençlerimiz açısından, Estonya Üniversiteleri’ni birçok tercih sebebi bulunmaktadır. Buna göre, öncelikle ülke üniversitelerinin öğrencilerimizi sınav şartı olmadan kabul ettiklerini belirtelim. Bu seçkin akademik kurumlarda, lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimlerinizi alabilirsiniz. Size mükemmel şartlar sunacak olan okullarında kontenjanlarından yararlanmak için şubelerimize zaman geçirmeden başvurunuz. İletişim numaralarımızdan ve internet sitemiz üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. Estonya Üniversiteleri’nde 100 civarında akademik program halihazırda eğitim sunmaktadır. Eğitim dili büyük bir geneli için İngilizce’dir. Üniversite kurumları ve meslek eğitim okulları akademik anlamda eğitim veren kurumlardır.

Bu ülke üniversitelerinde eğitim almak için bir sınava girmeniz gerekmemektedir. Bu noktada diğer birçok ülkeden ve tabi ki ülkemizden ayrılmaktadır. Ülkemizde, şartlarımız gereği bir sınav sistemi bulunmaktadır. Bu durum, Estonya Üniversiteleri için söz konusu değildir. Öğrencilerimiz ve ülkeden ya da diğer ülkelerden eğitim almak isteyen öğrencilere sınavsız olarak kabul edilirler. Tabi bu noktada, Türk öğrencilerine diğer ülke öğrencilerine oranla çok daha fazla imkan sağlandığını belirtelim.

Estonya üniversiteleri son derece kalitelidir. Ülkemizden lise mezunu olan gençlerimizi, not ortalaması ya da taban puanı ve sınav elemesi sistemi olmadan, direk şekilde kabul etmektedir. Lise mezuniyeti ayrımı yani bölüm şartı bulunmamaktadır. Yani, fen lisesinden ya da lisenin fen bölümünden mezun olduysanız, mutlaka bu alanda bir fakültede eğitim görmenize gerek yok. Aynı şekilde, sosyal bölümden mezun gençlerin de mutlaka sosyal bölümlerde bir fakülteye yazılmaları şart değildir. Fen bölümünden mezun bir genç, hukuk fakültesine, sosyal bilimlerden mezun bir genç ise tıp fakültesine ya da diş hekimliği fakültesine kaydını yaptırabilir.

Üniversitelerde lisans seneleri 3 ya da 4 yıl sürmektedir. İngilizce eğitiminin yeterli seviyeye gelmesi için ise bir sene hazırlık sınıfında dil eğitimi verilmektedir. Lisans eğitiminden sonra, öğrencilerimize yüksek lisans eğitimi ve doktora eğitimi imkanları da sonuna kadar sunulmaktadır. Son derece uygun şartlarda tüm bu eğitimleri alarak uluslar arası alanda geçerli bir diploma alabilirsiniz. Estonya, bir öğrenci için maddi anlamda zorlayacak özellikleri olmayan, avantajlı bir ülkedir. Yaklaşık olarak aylık 300 ile 700 Euro arasında bir gelirle rahatlıkla geçimizi sağlayabilirsiniz. Bunların içine, konaklama, ısınma, yeme içme, ulaşım gibi tüm temel giderler de dahildir.

Estonya, genel anlamda, okuma yazma oranı yüksek bir ülkedir. Ülkede eğitimli nüfus ve üniversite mezunu sayısı yüksektir. Önem verilen eğitimlerden biri ise tıp eğitimidir. Bu ülkenin seçkin tıp fakültelerinde gerçekten kaliteli ve önemli meslek eğitimi alabilirsiniz. Modern laboratuarlarda, az kişilik ve tüm öğrencilerle tek tek ilgilenilen sınıflarda, seçkin bir akademik kadrodan eğitim alma imkânı yakalayacaksınız. En önemli kriterlerden biri ise, diplomaların geçerlik durumudur. Üniversitelerden, tıp fakültesi dahil olmak üzere alacağınız diplomalarınız ülkemizde, YÖK, yüksek öğrenim kurumumuz tarafından tanınmaktadır. Öte yandan, Estonya Üniversiteleri’nin Avrupa Birliği Üniversiteleri olduğunu da unutmayalım. Yani, Bologna kriterlerine uygun olarak hizmet veren okullardır. Bu nedenle, mezunlarına tüm AB ülkelerinde geçerli olan mavi diplomaları verilmektedir.

Estonya Üniversiteleri’ne sınavsız olarak kabul edilerek, hayalini kurduğunuz diş hekimliği fakültesi eğitimini alabilirsiniz. Lise diplomanızla, sizden istenen temel belgelerle hemen ön kayıt işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Diş hekimliği fakültesi dört yıl sürmektedir. İngilizce eğitim verilmektedir ve eğitim senelerinin ardından yüksek lisans gibi ileri eğitimler için de imkân bulunmaktadır. Mezun olduğunuzda, diş hekimi olarak ülkemizde çalışabilirsiniz. Öte yandan, Avrupa Ülkelerinde de mesleğinizi yapabilirsiniz.

Estonya’nın hem başkentinde bulunan, hem de diğer kentlerinde bulunan seçkin üniversitelerinde inşaat mühendisliği fakültelerinde, bu alandaki meslek eğitimini en iyi şekilde alabilirsiniz. İnşaat mühendisliği günümüzün en gözde mesleklerinden biridir ve mezun gençlerimiz, hem ülkemizde, hem de dünya genelinde gerçekten önemli kariyer hedeflerine ulaşmaktadır. İşte bu eğitimi almak için Estonya Üniversiteleri cazip ve sınavsız başvurabileceğiniz kariyer imkanları sunuyor. Ülke üniversitelerinde, sınav stresi yaşamadan kabul edilerek, sınav stresine girmeden seçkin bir eğitim alacaksınız. Bundan sonra, mavi diplomanızla birçok ülkede eğitim alabileceksiniz.

Mimarlık eğitimi almak gibi bir hedefiniz varsa, bu hedefe ulaşmak için mutlaka ülkemizde sınavlara girip fakülte kazanmanıza gerek yok. Yurtdışında eğitim olanaklarından da yararlanabilirsiniz. Estonya Üniversitesi mimarlık fakültesi birbirinden cazip avantajları ve olanakları ile sizleri bekliyor. Dört yıl alacağınız mimari eğitimin ardından, hayallerinizdeki mesleği yapmaya hazır bir mimar olarak mezun olacaksınız. Donanımlı eğitiminizle, geçerli diplomanızla, hem ülkemizde, hem de Avrupa ülkelerinde kariyer yapma şansınız olacak.

Donanımlı, sizi geleceğe hazırlayacak bir makine mühendisliği eğitimi almak istiyorsanız, bunu Estonya Üniversiteleri bünyesinde yapabilirsiniz. Bu üniversiteler köklü bir eğitim sisteminin devamı olarak eğitim hayatlarına devam etmektedir. Hem Ülkemizden, hem de Avrupa ülkelerinden birçok öğrenci son derece memnun şekilde eğitim hayatlarına devam etmektedir. Siz de Estonya Üniversiteleri’nde bir makine mühendisliği bölümü öğrencisi olarak eğitim hayatınızı sürdürebilirsiniz. Dört yıl süren eğitim İngilizce’dir. İngilizce hazırlık sınıfında bu dil mükemmel şekilde öğretilmektedir. Ardından, lisans seneleri başlamaktadır. Örencilerin teorik  pratik olarak mesleklerini öğrenmeleri için gerekli tüm detaylar verilmektedir.

Estonya, elektrik mühendisliği eğitimi almak için kesinlikle en avantajlı ülkelerden biridir. Ülkenin başkent dahil, birçok kentinde bulunan seçkin üniversitelerinde gerçekten donanımlı eğitimler sunan mühendislik fakülteleri bulunmaktadır. Kurumlarımızla iletişime geçerek, sınavsız olarak başvurabileceğiniz elektrik mühendisliği fakülteleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Elektrik mühendisliği, mühendislik dalları arasında en yaygın çalışma imkanına sahip bölümdür. Mezunlar birçok alanda çalışabilirler. Üstelik, Estonya Üniversiteleri’nde alacağınız diplomalarımız, ülkemizde YÖK tarafından tanındığı gibi, aynı zamanda, Avrupa Ülkelerinde de tanınacak. Gerçekten önemli çalışma alanları sizleri bekliyor olacak.

Estonya Üniversitelerinde, günümüzün en geçerli meslek eğitimlerinden biri olan bilgisayar mühendisliği eğitimini alabilirsiniz. Eğitim dört yıl sürmektedir. İngilizce eğitim dili olarak belirlenmiştir. Bu dile hakim olmayan gençlerimiz, bir sene hazırlık dil okulunda dil eğitimi alabilirler. Bilgisayar mühendisliği ve bilişim alanında tüm derslerinize hakim olarak mezun olacaksınız. Bundan sonra, arzu ederseniz yüksek lisans ve doktora eğitimlerinizi da alabileceksiniz. Öte yandan, diplomanız ülkemizde ve AB ülkelerinde geçerli olacak.

Estonya ile Türkiye arasında, düzenli olarak uçak seferleri bulunmaktadır. Bu seferler, İstanbul ile ülkenin başkenti olan Talinn arasındadır. Ülkemizle Estonya arasında saat farkı bulunmamaktadır. Bu da zaman yönünden gerçekten bir avantaj oluşturmaktadır. Ülkemizde İstanbul’da saat 21.00 iken, Estonya Talinn’de de saat 21.00 olmaktadır. İstanbul Talinn arasında uçuş mesafesi ise 2 saat 40 dakika olarak saptanmıştır. Düzenli seferlerle, önceden kanpanyalardan ve indirimlerden yararlanarak son derece uygun rakamlara bilet alarak ülkenize gidip gelebilirsiniz. Aynı şekilde, aileniz de sizi devamlı şekilde uçuşlarla seyahat ederek görebilir. Karayolu ve demiryolu da ulaşım noktasında seçenekler olarak görülmekle birlikte, en pratik seçim havayolu olacaktır.

Talinn uçuşundan sonra, iç hatları takiben, Kuressaare, Tartu, Parnu ve Kardla kentlerine de uçuşla kolay ulaşabilirsiniz.

Estonya’nın nüfus yoğunluğu Estlerden oluşmaktadır. Geri kalan nüfus ise Ukraynalılar ve Ruslar’dan oluşmaktadır. Tüm bu halkların Türk insanı ile gerçekten içli dışlı olduğunu belirtelim. Öte yandan, genel anlamda, Estonya Halkı gerçekten son derece medenidir. Ülkelerine gelen yabancılara son derece sıcak ve medeni şekilde davranırlar. Bu sayede, öğrencilerimizin eğitim yıllarında kesinlikle zorlanmadıklarını ve yabancılık çekmediklerini belirtmektedir.

Estonya Üniversiteleri, hem dünya standartlarında, hem de Avrupa standartlarında verdikleri eğitimle dikkat çekmektedir. Mezun olan gençlerimiz, tıpkı diğer mezunlar gibi, Avrupa Ülkelerinde ve birçok dünya ülkesinde kariyer yapabilmektedir. Bu da, gençlerimizin sınırlı değil, mesleki anlamda küresel düşünmelerini sağlamaktadır. Mavi diploma, Europass diplomaların bu noktada gerçekten büyük önemi olduğunu belirtelim. Aynı zamanda, Estonya Üniversiteleri’nden alınan diplomalar ülkemizde, yüksek öğrenim kurumumuz tarafından da tanınmaktadır. Denklik noktasında sıkıntı yaşamayacaksınız. Hemen isterseniz özel sektörde, isterseniz kamu sektöründe kariyer hedeflerinize yönelebilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kurumlarımıza başvurarak, ön kayıt imkanlarından bir an önce yararlanın. Lisans eğitim kayıt başvuruları için, başvuru formu, öğrenci sözleşmesi, 4 adet fotoğraf, noter tasdikli pasaport kopyası, lise diploması, üniversite harç ödeme belgesi sizden istenen belgeler olacaktır. Bu noktada, genel anlamda ülke üniversite harçlarının son derece uygun rakamlar olduğunu belirtelim. Ortalama gelir düzeyinde  bir aile, evladını Estonya Üniversiteleri’nde eğitim alması için gönderebilir. Ülke üniversitelerinde harçlar her sene yeniden belirlenmekle birlikte, her zaman en uygun düzeyde tutulmaktadır. Ayrıca taksitle ödeme imkanı da bulunmaktadır. Bu şekilde, zorlanmadan ödemelerinizi ayarlayabilirsiniz. Genel anlamda yaşam giderleri bakımından da yukarıda belirttiğimiz gibi ekonomik rakamlar siz konusudur.

Konaklama noktasında, temiz ve düzenli olan, donanımlı öğrenci yurtlarında yararlanabilirsiniz. Yurt seçeneklerini hem kampus içinde, hem de kampus çevresinde bulabilirsiniz. Şehir içinde bulunan daire ve evleri kiralama seçeneklerini de düşünebilirsiniz. Apart ve odalar da seçenekler arasında yer almaktadır. Birkaç arkadaş ev kiralayabilirsiniz. Ulaşım toplu taşıma araçları ile son derece ekonomik ve pratik şekilde yapılmaktadır. Yanısıra, araç kiralama ve satın alma seçenekleri de sizleri bekliyor.

Estonya Üniversiteleri’nde hazırlım dil eğitimi dışında eğitim genel olarak bazı bölümler dışında üç yıldır. Bu durum da size, sadece üç sene lisans eğitimi alma imkanı sunmaktadır. Ayrıca yüksek lisans süresi ise iki yıldır. Ülkede sömestre dönemlerine göre üniversite eğitimlerinin takvimleri düzenlenmektedir. Buna göre, kış sömestresinin başlangıcı Eylül ayıdır. Bu dönemde eğitime başlamak isteyen gençlerimiz 15 Haziran’da kadar ön kayıt için başvurularını yapabilirler. Yaz sömestresi başlangıç Tarihi ise Mart ayıdır. Bu sömestrede başlamak isteyen öğrencilerimiz ise, 15 Ocak’da kadar başvurularını yapmalıdır. Başvurular konusunda bilgileri ve desteği her zaman kurumlarımızdan, öğrenci danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Başvurularınızın izlenmesi ve vize başvurularınız noktasında da size yardımcı olacağız.

Estonya Üniversiteleri’nde ağırlıklı olarak İngilizce dilinde eğitim verilmektedir. Bunun yanı sıra, Rusça da verilmektedir. Bu ülke üniversitelerinde eğitim alan gençlerimiz hem İngilizce, hem de Rusça dillerini öğrenme fırsatı yakalamaktadırlar. Bu ülkede eğitim aldığınız yıllarda, aynı zamanda çalışmak da isteyebilirsiniz. Bu sayede, hem çalışma hayatı konusunda deneyim kazanırsınız, hem de bütçenize önemli katkı sağlamış olursunuz. Ülkede öğrencilerin çalışması için çalışma iznine başvurularını yapmaları gerekmektedir. Öğrencilerin çalışma izni alarak, bir hafta içinde 20 saat çalışmaları mümkün olmaktadır. Estonya Devleti’nin verdiği izin bu süredir. Üniversiteler de öğrencilerine çalışabilmeleri için yazılı olarak izin verebilmektedir. Ayrıca, bir işe başvurduğunuzda, sizin için işvereniniz de bu izni alabilir. Bir öğrenci olarak ülkede çalışma olanaklarından yararlanmanızın gerçekten avantajlı olduğunu belirtelim. Buna göre, çalışarak ayda ortalama 850 Euro kazanabilirsiniz. Bu da bir öğrenci için gerçekten avantajlı bir rakamdır.

Estonya, kentleri tertemiz, az nüfusu olan, suç oranı son derece düşük, gerçekten memnun kalarak yıllarınızı geçireceğiniz bir ülkedir. Yurtdışında üniversite eğitimine karar verirken, seçeceğiniz ülkenin durumuna da dikkat etmelisiniz. Bu ülkede yıllarınız geçecek. Ekonomisi, yaşam kalitesi, eğitim durumu gibi birçok kriteri dikkate almalısınız. Tüm bu noktalardan, Estonya ister genç bir kadın, ister genç bir erkek öğrenci için son derece avantajlıdır. Öğrencilerin kendilerini geliştirmelerine ve sosyalleşmelerine büyük önem verilmektedir. Medeni ve dünyaya güvenle bakan bireyler olarak eğitim almaları sağlanmaktadır. Eğitim yanında, sanat, kültür ve spor gibi tüm sosyal aktivitelerden yararlanmaları da amaçlanmaktadır ve hedeflenmektedir.

Üniversite kampuslarında öğrencilerin sosyalleşmesi için birçok detay düşünülmüştür. Bunlar eğitim yanında, kültürel açıdan da öğrencilerin mükemmel olmasını sağlar. Öğrenci kulüplerine üye olarak sosyalleşebilirsiniz. Eğitim kalitesi ise yüksek standartlardadır. Az kişilik sınıflar, öğrenci ve eğitmenin iç içe olmasını, her bir öğrenci ile tek tek ilgilenilmesini sağlar. Öte yandan, kütüphane, internet imkanı ve bilgisayar odaları, modern laboratuarlar da öğrencilerin köklü bir eğitim alması için mükemmel altyapı oluşturmaktadır.

Estonya Üniversiteleri’nde eğitim alma imkanlarından yararlanarak, kendiniz için son derece mükemmel bir seçim yapabilirsiniz. Bu şekilde, AB ülkelerinde ve ülkemizde geçerli bir diplomanız da olacaktır. Memnun kalacağınız bu seçimi yaparken, her zaman öğrenci danışmanlarımızın yanınızda olacağını belirtelim. Öte yandan, eğitim yıllarınızda, yani yurtdışı deneyimlerinizde de yine sizinle olacağız. Bu şekilde kendinizi asla yalnız hissetmeyeceksiniz ve iletişimde olacaksınız.

Neden Eurostar’ı Tercih Etmelisiniz?

Profesyonel Hizmet

Kaliteli ve güvenilir hizmet veren ekibimiz sayesinde en iyi danışmanlık hizmetini sunuyoruz.

7/24 Destek

Ued üyesi firmamız birçok uluslararası akreditasyona sahip güvenilir bir firmadır.

Hızlı ve Kolayca Kayıt

Üniversitelere kolayca kayıt olabilmeniz için tüm evraklarınızı en hızlı şekilde hazırlamaktayız.

Güvenilir Akreditasyon

Ued üyesi firmamız birçok uluslararası akreditasyona sahip güvenilir bir firmadır.

Güçlü Altyapı

Üstün teknolojilerle güçlendirdiğimiz danışmanlık hizmetlerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz.

Başarılı referanslar

Öğrencilerimizin memnuniyetlerini referanslarımız sayfasındaki yorumlardan okuyarak anlayabilirsiniz.

Öğrenci memnuniyet Takibi

Memnuniyet garantili hizmet veren tek eğitim danışmanlığı firmasıyız. Takip sisteminden eğitim gören öğrencilerimize verilen hizmetleri takip etmekteyiz.

YÖK Denkliği

Denkliği Türkiye’de tanınan üniversiteler ile iş birliği anlaşmaları yapmaktayız.

Mavi Diploma

Lisans eğitiminizi yurtdışında alarak tüm dünyada geçerli mavi diploma sahibi olabilirsiniz.

Sınavsız Üniversiteye Yerleşme Kolaylığı

Keyifle eğitim alacağınız kaliteli üniversitelerde istediğiniz bölümü seçerek okuma özgürlüğüne sahipsiniz.

Yurtiçinde Sunduğumuz Hizmetler

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak yurtdışında eğitime karar veren kişiler için araştırmalar yaparak destek sağlamaktayız. Eğitim hayatı boyunca tecrübeli ve güvenilir ekibimiz öğrencilerin ve ailelerin memnuniyeti odaklı olarak hizmet sağlamaktadır. En iyi yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetleri için doğru adrestesiniz.

 • Size en uygun ülke, şehir ve üniversiteyi belirleyebilmenizi sağlıyoruz.
 • Okula kayıt işlemlerinizi yapıyoruz.
 • Vize danışmanlığı hizmeti veriyoruz.
 • Ekonomik uçak bileti organize ediyoruz.
 • Havaalanında karşılama ve transfer ayarlıyoruz.
 • Sağlık Sigortanızı ayarlıyoruz.
 • Konaklamanızı ayarlıyoruz.
 • Üniversite kayıt işlemlerinde yardımcı oluyoruz.
 • Şehir ve üniversite oryantasyonu yapıyoruz.
 • İkamet izni ve diğer resmi başvurularda yardımcı oluyoruz.
 • Acil durumlarda destek veriyoruz.

Sizin Başarınız Bizim Başarımızdır. Mutluluğunuz için Çalışıyoruz!

Sizin Adınıza Her Şeyin En İyisini Düşünürüz. Kararınızı Hemen Verin, Hayallerinize Geç Kalmayın!

Estonya'da Üniversite Akreditasyonlarımız

tallinn-isletme-universitesi-logo
tallinn-teknoloji-universitesi-logo
tartu-universitesi-logo
tallinn-universitesi-logo

20

Yıllık Tecrübe

2026

Toplam Öğrenci

332

Resmi Temsilcilik

96

Vize Onayı

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
whatsapp1