Tallinn Teknoloji Üniversitesi

Avrupa’nın en güzel ve en modern ülkelerinden biri olan Estonya üniversite eğitimi için gençlere mükemmel şartlar sunmaya devam ediyor. Sınav sistemi olmadan yurt dışında üniversite okumaya imkan sunan Estonya eğitim sisteminin Türk öğrencilere sunduğu fayda oldukça fazla.

Estonya'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Tallinn Teknoloji Üniversitesi

  Teknoloji yüzyılında yaşayan insanlar olarak hayatımızın her yerinde teknoloji ile içe yaşamaktayız. Gelişen ve çağ atlayan teknolojide Tallinn Teknoloji üniversitenin de yardımı olması için Estonya’nın en büyük ve dünyanın sayılı teknoloji üniversitesi olarak yeni nesiller eğitmektedir.  Teknoloji üniversitesi olarak öncü projelere imza atarak üniversitenin kalitesi ve işlevselliği ile ön plana çıkmaktadır. Eğitim hayatının gençler için en önemli zamanlar olduğunu bilen üniversite her imkanı öğrencilerine sunmaktadır.

  Tallinn Teknoloji Üniversitesi uzman kadrosu eğitim öğretim zaman diliminde gençlere eğlenceli ve öğretici bir sistem içerisinde eğitim vermektedir. Spor salonu, kütüphane, teknoloji laboratuvarı, tiyatro sahneler ve birçok proje bazında etkinlik sunarak öğrencilere kalıcı bilgiler sunmaktadır. Öğrencilere İngilizce ağırlıklı olarak eğitim vererek yabancı dil eğitimini de oldukça akıcı ve öğretici bir şekilde sunmaktadır.

  Ülke ve şehir olarak oldukça güzel bir ortama sahip olan üniversite öğrencilerin istediği her imkanı sunmaktadır. Türk öğrenciler için kültürel değerlere çok yakın olan ülke öğrencilerim uyum sorunu yaşamasına izin vermemektedir. Dünya çapında popüler bir üniversite olarak yurt dışı eğitim programlarında öğrencilerin çok fazla tercih ettiği bir üniversitedir.

  Uzman profesörler ve öğretim üyeleri her öğrenci için özel ilgi göstererek öğrencilerin geleceğini yönlendirmede oldukça fazla yardımcı olmaktadır. Verilen dersler içerikleri ve uygulama derslerinde ekstra uğraş veren öğretim üyeleri her öğrencinin kaliteli bir eğitim sunarak bilgili bireyler yetiştirmektedir.  Teknoloji üniversite olarak ülkede tek üniversite olan Tallinn Teknoloji Üniversitesi teknoloji olarak öğrencilere programlama, kodlama, bilişim sistemleri, gelecek teknoloji ve robotik geliştirmeler alanında eğitmektedir.

  Üniversitenin Türk öğrenci sayısı oldukça fazladır. Türk öğrenciler için çok iyi şartlar sunan üniversite sınavsız başvuru imkanına sahip oldukları için oldukça fazla öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Ücretsiz başvuru imkanı sunan üniversite her özelliği ile öğrencilerin dikkatini çekmeyi başarabilmiştir. Yurtdışı eğitim programlarına izin veren binlerce ülke ve üniversite bulunmaktadır. Tallinn Teknoloji üniversitesi binlerce üniversitenin şartlarına göre çok daha iyi imkanlar sunmaktadır. Gelişmiş teknoloji bölümü genel anlamda öğrenciler tarafından beğenilen bir bölümdür. Bu yüzden de öğrencilerin teknoloji bölümünü seçmesi gelecek açısından da gereklidir. Teknoloji alanında kariyer sahibi olmak için öğrencilerin Tallinn teknoloji üniversitesini tercih ederek iyi bir eğitim almayı hedeflemektedir. Yurtdışı eğitim programlarında üniversite fazlaca tercih ediliyor. Çünkü öğrenciler teknolojiyi daha yakından takip ederken dil öğrenimini de gerçekleştirebiliyor.

  Teknoloji üniversitesinin Tallinn ülkesinde okunması da ayrıca avantajlıdır. Öğrencilerin gelişimi için gösteren farklılık ve yüksek eğitim kalitesi teknoloji alanından önemlidir. Böylece Tallinn teknoloji üniversitesi tercihleri Türkiye’den fazlaca yapılmaktadır. Üniversitelerin başvuru tarihleri ve gerekli evrakları üniversiteler kendi duyuru sayfalarında duyurusunu yaparlar. Yurtdışı eğitimi danışmanlık merkezi bu detaylı bilgi için öğrencileri yönlendirme yapmaktadır.


  Tallinn Teknoloji Üniversitesinde Eğitim İçin 10 Neden?

  Dünyanın her yerinde gelişimi fazlaca bulunan teknoloji bölümünün eğitim süresi de ortalama olarak 4 yıl şeklindedir. Fakat öğrencilerin hazırlık okuması ya da dil eğitimi alması da bu alanda avantajlı olabilmektedir. Üniversitenin eğitim durumuna göre eğitim süresi 5 yıl şeklinde de olabilmektedir. Bu bilgi kayıt sırasında öğrenciler ile paylaşılmaktadır.

  Öğrencilerin mezun olduktan sonra aynı mezuniyet belgesinin Türkiye’de de kullanılması gerekmektedir. Tallinn teknoloji üniversitesi diplomasının Türkiye’de geçerliliği olması için öğrencilerin yök denklik sınavına girmesi gerekmektedir. Böylece hem lisans eğitimi alarak hem de Türkiye iş yaparak kariyer sahibi olabilirsiniz. Üniversitelerden mezun olan bütün öğrenciler dünya genelinde diplomalarının geçerli sayılmasını ve dünyanın her yerinde mesleklerini yapabilmeyi isterler.

  Tallinn teknoloji üniversitesi bölümün mezunları da Türkiye’de diploma geçerliliği için YÖK denkliği sınavına girerek diplomalarını ülkemizde de geçerli saydıra bilmektedir. Üniversite boyunca ders ortalamalarının sınav ortalamasına gelmesi sonucunda YÖK denkliği sınavına girmeye hak kazanmaktadırlar.

  Teknoloji bölümünü Tallinn üniversitesinde okumak isteyen ve şartlarını merak eden her öğrenci Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlık merkezine ulaşarak üniversite ve bölüm hakkında detaylı bilgi alabilirler. Üniversite genellikle öğrenci kazanımını arttırmak için ücretsiz kayıt imkanı sağlamaktadır. Yurtdışı eğitim sisteminde geçerli olan sınavsız geçiş işlemi Tallinn üniversitelerinde de bulunmaktadır. Ülkenin eğitimini olumlu yönde etkileyen harç yatırım işlemi gerçekleştikten sonra yalnızca kayıt yapmak gerekmektedir. Bu durumun öncesinde de herhangi bir sınav söz konusu değildir.


  Tallinn Teknoloji Üniversitesi Şartları

  Türk öğrenciler için yurt dışı eğitimi oldukça popüler olduğu günümüzde çok sayıda öğrencimiz yabancı ülkelerde üniversite okumak istemektedir. Üniversite tercihlerini ülkelere ve üniversite kalitesine göre tercih eden öğrenciler Tallinn üniversitesini ilk sıralarda tercih etmektedir.

  Teknoloji bölümü öğrencileri üniversitenin teknoloji bölümü hakkında oldukça kaliteli bir eğitim sistemine ait oluklarını bilmektedir. Gelişmiş olarak bilinen Tallinn teknoloji üniversitesi eğitimi almak oldukça kolaydır. Belirli kontenjan aralığı ile yapılan kayıt işlemlerinin önceden gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı firmasında bilgi alarak sorunsuz olarak yapılan erken kayıt işlemi ile Tallinn teknoloji üniversitesinde yer alabilirsiniz.

  Teknoloji yakın geçmişimizden başlayarak geleceğimizi içine alan ve hızla gelişen sistemlerin genel adı olarak adlandırabiliriz. Teknolojinin geleceğine yön veren sistem uzmanları ve teknoloji uzmanları her zaman geliştirilmekte olan sistemlerin gelecek yıllara yatırım olarak söylemektedir. Teknoloji bölümü öğrencileri bu kadar özel bir bölümü okuyarak teknolojinin gelişmesine yön veren insanlardan olmak istemektedirler. İş imkanı konusunda oldukça şanslı bir bölüm olarak değerlendirilmektedir.

  Öğrenciler ekonomik açıdan zorlanmamak için hem okuyup hem de çalışabilirler. Bu durum ister Türkiye’de ister farklı ülkede de olabilmektedir. Tallinn teknoloji üniversitesinde eğitim alırken tatil zamanlarını Türkiye’de çalışarak geçirmek de mümkündür. Öğrenciler için her kolaylığı sağlayan eğitim sistemi mezuniyet sonrası da Türkiye’de çalışma imkanı sağlıyor. Yüksek statüde kariyer sahibi olmak isteyen öğrenciler genel anlamda Tallinn teknoloji üniversitesini tercih etmektedir.


  Tallinn Teknoloji Üniversitesi Puanları

  Tallinn Teknoloji üniversitesinde okumak isteyen Türk öğrenciler Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlık merkezinden detaylı taban puan sistemini öğrenebilmektedir. Yurt dışı eğitimi için hizmet sunan şirket her konuda öğrencileri bilgilendirerek doğu bölüme doğru üniversiteye kayıt yaptırmasına yardımcı olmaktadır. Öğrencilerin Türkiye’de eğitime devam etmek istemesi normal olarak karşılanmaktadır. Bu nedenle yurtdışı tüm eğitim alanlarında Türkiye’ye yatay geçiş yapılabilmektedir. Hazırlık sınıfı dışında her der yılı öncesinde yatay geçiş hakkını kullanmak mümkündür. Yatay geçiş yapmak isteyen öğrencilerin ders yılı puan durumunun da iyi olması gerekiyor.

  Böylece kontenjan ile sınırlı olan bu bölümler daha kolay yatay geçişe tabi tutulur.  Hiçbir zorlayıcı durum olmadan lisans mezunu olmak Tallinn üniversitesinde mümkündür. Öğrenciler için her aşamanın düşünülmesi de bu alanda kolay olarak değerlendiriliyor. Puan ya da sınav ortalaması belirlenmeden geçişi yapılan Tallinn Teknoloji üniversitesinde öğrenciler en yüksek statüde eğitim alacaklardır. LYS ya da ÖSS gibi sınav sistemi ile uğraşmayan öğrenciler lise taban puanlarını da düşünmeden Tallinn Teknoloji üniversitesi bölümlerine kayıt yaptırabilmektedir.

  Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı öncülüğünde Tallinn teknoloji üniversitesinde kısa sürede kayıt yaptırabilir ve eğitim almaya başlayabilirsiniz. Tallin üniversitesi teknoloji bölümü genel olarak oldukça keyifli bir bölümdür. Teknoloji bölümü mezunları dünya genlinde iş imkanına sahipken üniversite sırasında çok fazla bir maddi bütçe gerektirmemektedir.


  Tallinn Teknoloji Üniversitesi Fiyatları

  Üniversite kadar bölümün önemi de kariyer açısından önemlidir. Özellikle Tallinn teknoloji üniversitesinde eğitim almakta bu alanda ayrıca avantajlı oluyor. Çünkü Tallinn üniversitesi teknoloji alanında ayrıca gelişmeler göstermektedir. Bu durum öğrencilerin gelecekleri içinde avantajlı olmaktadır. Öğrencilerin merak ettiği fiyat aralığı da en az 1600 EURO ile en fazla 4000 EURO arasında olmaktadır. Fiyatların değişiklik göstermesi üniversitenin bölümlerinin farklı olmasından ötürüdür. Aynı zamanda araştırma üniversite de olan Tallinn Teknoloji Üniversitesi öğrencilerin her ihtiyacını sorunsuz karşılaşmaktadır.

  Teknoloji bölümleri oldukça keyifli bir o kadar da detaylı bilgi gerektiren bölümler arasındadır. Teknoloji meraklısı bir öğrenci için çok keyifli bir bölüm olarak okunabilmektedir. Teknoloji bölümünü Tallinn üniversitesinde okumak öğrencilerin üniversite hayatını kolaylaştırmaktadır. Üniversitelerin teknik bilgileri ve eğitim durumları içinde Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığında bulunulması gerekmektedir. Öğrencilerin daha detaylı bilgi alması online şekilde de mümkündür. Bu anlamda hiçbir sorun yaşamadan öğrencilerin üniversiteleri araştırması da söz konusu olacaktır.

  Puanla
  [OY: 2 Ortalama: 5]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   whatsapp1