Tallinn İşletme Üniversitesi

Avrupa’nın en güzel ve en modern ülkelerinden biri olan Estonya üniversite eğitimi için gençlere mükemmel şartlar sunmaya devam ediyor. Sınav sistemi olmadan yurt dışında üniversite okumaya imkan sunan Estonya eğitim sisteminin Türk öğrencilere sunduğu fayda oldukça fazla.

Estonya'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Tallinn İşletme Üniversitesi

  Estonya üniversiteleri arasında yer alan Tallinn İşletme Üniversitesi dünya genelinde tercih edilen üniversiteler arasında yer almaktadır. Hem eğitim sistemi hem de dil alanından ötürü Tallinn üniversiteleri sayılı olarak bilinenler arasındadır. Baltık denizine yakınlığı ile bilinen üniversite uygun yaşam koşullarından ötürü de fazlaca tercih ediliyor.

  Gelişmişlik olarak da öğrencilere katkı sağlayan üniversitede zengin bölüm seçenekleri de vardır. Türkiye’den talebin fazlaca bulunduğu Tallinn üniversitesinde geniş kapasiteye sahip kütüphane de bulunmaktadır. Avrupa standartlarına uygun olarak belirlenen ve LYS şartı bulunmayan üniversitede öğrenciler en yüksek kalitede eğitim alma fırsatı da yakalayabilmektedir. Üniversitenin dil bölümünün de ücretsiz olarak sunulması Türkiye’den Tallinn üniversitesinin seçilmesini arttırmaktadır.

  Yenilikçi bir üniversite olmasından ötürü öğrencilerin yaşama masrafları da az olmaktadır. Öğrenciler üniversite eğitimini en yüksek kalitede alırken bir yandan sosyal olarak da gelişim gösterebilmektedir. Çünkü Tallinn üniversitelerinde sosyal olarak gelişim aktiviteleri de yaz kış devam etmektedir. Hatta tatil zamanlarda eğitim devamı bulunan üniversitede sosyal aktiviteler sürekli bulunuyor.

  Akademik olarak alınan eğitime ek olarak Estonya üniversitelerinden Tallinn üniversitesi öğrencilere ayrıca uygum koşullarda sunmaktadır. Gelişmiş bir üniversitede lisans eğitimi almak ve donanım kazancında bulunanda bu alanda avantajlıdır. Uygun fiyatlarda bulunan Tallinn üniversitesi harç yatırımları her bölüme göre değişiklik gösterebiliyor. Güvenlik olarak da öğrencilerin korunmasını sağlayan üniversite lisans eğitimi için birçok Avrupa ülkesine göre idealdir.

  Ücretsiz olarak alınan lisans eğitimi Tallinn üniversitesinde bulunan tüm öğrenciler için geçerlidir. İşletme ve sosyal bilimler alanında eğitim alan öğrencilere yıllık olarak 3.000 – 5.000 EURO arasında gider fiyatı olabilmektedir. Türkiye vakıf üniversitelerinden düşük bir fiyat olarak değerlendirilen bu alanda öğrencilerin avantajı uygun fiyata yüksek kalitede eğitim almak olmaktadır.

  Üniversitenin yaşam koşulu olarak sunduğu avantajlardan biride mezun olan öğrencilere iş arama imkanının verilmesidir. Tallinn üniversitesi mezunu öğrencileri eğitim sonrası 6 ay kadar ülkede bulunarak iş arama fırsatını da değerlendirebilmektedir. Bu alanda çalışma izni de veren ülke mezunlara yüksek statüde iş imkanı da sunuyor.

  Modern bir üniversitede işletme eğitimi almak üniversite hayatının konforunu da arttırmaktadır. Bölüm dünya genelinde geçerliliği olan ve her meslek dalı için gerekli eğitimlerin verildiği bölüm olarak bilinmektedir. Tallinn üniversitesi işletme eğitimi kaliteli ortamlarda verilmektedir. Eğitime ek olarak verilen dil eğitimi de bu alanda büyük avantaj sağlamaktadır. Tallinn üniversitesi işletme fakültesi mezunları için ülkemizde ve diğer ülkelerde diploma geçerliliği sayılması için YÖK denkliği sınavına girme imkanı vardır. Bu sınavdan geçer notu alanlara öğrencilerin ülkemizdeki işletme mezunları gibi diploması geçerlilik kazanabilmektedir.


  Tallinn İşletme Üniversitesinde Eğitim İçin 10 Geçerli Neden?

  Yök denklik sınavını başarı ile geçen tüm yurtdışı eğitiminde bulunan öğrenciler Türkiye’de kariyer yapabilmektedir. Tallinn üniversitesi İşletme bölümü öğrencileri de bu şekilde sınavı başarı ile vererek Türkiye’de iş sahibi olabilmektedir. Herhangi bir zorluğu bulunmayan yök denklik sınavı her yıl şeklinde verilebilmektedir. Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlık merkezine başvuru yaparak Tallinn işletme üniversitesi hakkında detaylı bilgi almak mümkündür. Her üniversitenin kendi belirlediği eğitim ücretleri ve kayıt ücretleri bulunmaktadır. Danışmanlık merkezi sizleri için en iyi koşullarda talebiniz doğrultusunda hayar ettiğiniz üniversite de okuma imkanı sunmaktadır. Dünya üniversiteleri arasında birçok üniversite kendi ücretlerini belirleyerek öğrenci kayıtları yapmaktadır. Taalinn işletme üniversitesi öğrencilerine sınavsız kayıt imkanı sunarak çok daha fazla öğrencinin üniversite de okumasını sağlamaktadır.

  Her geçen gün artan yurtdışı eğitim seçimi ile işletme üniversitesi öğrencileri de giderek çoğalmaktadır. Tallinn işletme üniversitesinde bulunan öğrenci sayısı da bu durum ile doğru orantıda olarak yükseliş göstermektedir. Yurtdışında alınan eğitim kalitesinden ötürü öğrencilerin gelecek başarısı kazanması da bu alanda avantajlıdır.

  Tallinn üniversitesi başarı seviyesi dünya genelinde kanıtlanmış bir durumdur. İşletme bölümü içinde geçerli olan bu durum ile öğrencilerin tercih önceliği olmaktadır. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı firması olarak bu alanda öğrencilere en güvenli yol gösterilmektedir. Böylece kayıt işlemleri ve pasaport çıkarma dahil olmak üzere hiçbir konuda sorun yaşanmamaktadır.


  Tallinn İşletme Üniversitesi Puanları

  Sınav ya da puan durumu olmadan kayıt yaptırılabilen Tallinn üniversitesinde öğrenciler hiçbir zorluk yaşamamaktadır. Öğrencilerin yurtdışındaki eğitimde bulunabilmesi için gerekli olan tek durum lise mezuniyetinin olmasıdır. Bunun dışında her üniversitede de olduğu gibi kayıt işlemleri yapılabilmektedir. Böylece öğrenciler sorunsuz olarak her bölümde lisans eğitimi alabilmektedir.

  Puan olarak her bölümün farklı olmasına rağmen bölüm seçimi yoktur. Öğrenciler lise mezuniyetlerinde bulunan sayısal ya da sözel bölümler Tallinn üniversitesi alan seçimlerinde kullanılmamaktadır. Bu nedenle puan zorunluluğuna ek olarak öğrencilerin alan seçimi de kolaylıkla yapılabilmektedir.

  Başarı puanı olarak öğrencilerin geçer nota sahip olması Tallinn üniversitelerinin birçok bölümü için uygundur. Bu alanda bulunan İşletme, sosyal bilimler ve benzeri alanlarda eğitim almak da öğrencileri puan açısından strese koymamaktadır. Öğrenciler için kayıt durumu ve ülkede yaşama alanlarının oluşturulması gerekli bir durumdur. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetleri bu alanda öğrencilere gerekli aşamaları bildirmekte ve yardımcı olmaktadır. Bu yüzden Tallinn üniversitesi işletme bölümü öğrencilerinin Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığın iletişime geçmesi daha garanti olacaktır.

  Eğitim alırken Türkiye’ye geçiş imkanı da Tallinn üniversitesinde büyük ayrıcalık anlamına gelmektedir. Bu alanda yer alan öğrencilerin geçiş işlemleri dünya genelinde de puan durumuna göre mümkün olabilmektedir. Bu yüzden yurtdışı eğitim danışmanlığı alanları ile sürekli olarak iletişim halinde bulunmak da avantajlı olacaktır.


  Tallinn İşletme Üniversitesi Şartları

  İşletme bölümünü Tallinn işletme üniversitesinde okumak isteyen milyonlarca öğrenci bulunmaktadır. Öğrenciler her zaman kaliteli bir eğitim almak istemektedirler. Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlık merkezi yardımı ile Tallinn işletme üniversitesine kayıt şartlarını net olarak alabilirsiniz.

  Yıllardır tercih edilen yurtdışı eğitim programlarında genel anlamda binlerce mezunda bulunmaktadır. İşletme bölümü mezunları da bu alanda hem iş sahibi ve ciddi kazançlarda bulunuyor. Tallinn üniversitesi eğitimi sonrasında yer alan işletme bölümü mezunları da bu açıdan başarılı olarak iş hayatına atılmıştır. Tallinn işletme üniversitesi öğrencilerin en rahat ve en konforlu ortamlarda en iyi kalitede eğitim almasını kendisine hedef belirlemiş üniversiteler arasında yer almaktadır. Öğrenciler burs imkanı ve ücretsiz eğitim imkanı sağlayarak öğrencilerin geleceklerine yön vermede yardımcı olmaktadır.

  İşletme bölümü ve daha fazla alanda okumak isteyen her öğrenci kaliteli bir eğitim sürecinden geçerek tecrübesini ve bilgisini en iyi şekilde alarak meslek hayatında başarılı olmak ister. Tallinn işletme üniversitesi öğrenciler için oldukça kaliteli bir üniversite olması ilk tercih olarak seçilmesini sağlamaktadır.

  Öğrencilerin merak ettiği sorulardan biri olan okuma şartlarının zorluğu var mı şeklindedir. Ülkede geçerli olan eğitim sistemi hem kolay hem de eğitici şekildedir. Bu nedenle öğrenciler herhangi bir zorluk yaşamadan Tallinn ülkesinde işletme mezunu olarak iş hayatına atılabilmektedir. Böylece bölümün okunmasında da zorluk görülmemektedir. Herhangi bir zorlayıcı şartı bulunmayan Tallinn üniversitesinde harç yatırımlarının önemi büyüktür. En uygun koşullarda harç yatırımında bulunmak ve erken kayıt kampanyalarından yararlanmak içinde Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı alanları ile iletişime geçmek gerekmektedir.


  Tallinn İşletme Üniversitesi Fiyatları

  Bölüme göre farklılık gösteren Tallinn üniversitesinde eğitim fiyatları ortalama 3.000 ile  5.000 EURO arasında olmaktadır. Öğrencilerin gelecekleri için önemli bir bölüm olması işletme üniversitesi için ayrıcalıklıdır. Bunun içinde Tallinn işletme üniversitesi kariyer açısından oldukça mantıklıdır. Ülkenin düşük miktarda eğitim masraflarının olması da öğrencilere ayrıcalık sağlayacaktır. Bu nedenle hem işletme bölümü hem de Tallinn ülkesi büyük ölçüde avantajlıdır.

  Tallinn işletme üniversitesi kendini kanıtlamış ve başarılı mezunlar veren bir üniversitedir. Mezunlarının birçoğu meslek hayatında oldukça başarılı olmaktadırlar. Mezunlar her ülkede iş imkanı bulabilmektedirler. Bu yüzden harç yatırımları giderlerin başlangıçta aileleri de öğrencileri de zorlamamaktadır. İşletme bölümü çok geçerli bir meslek olduğundan dolayı en çok tercih edilen bölümlerden bir tanesidir.

  Zengin bir bölüm kapasitesine sahip olan Tallinn üniversitesinde en yüksek bölüm gideri 6.000 kadardır. Bu yüzden genel bölümler daha uygun olarak öğrenciler tarafından değerlendiriliyor. En yüksek giderde bulunan fiyatta bile Türkiye’deki vakıf üniversitelerinden ucuz olmaktadır. Bu yüzden de  Tallinn üniversitelerine olan ilgi her geçen artış göstermektedir.

  Her bölümün ayrıca fakültesi bulunmaktadır. Tallinn işletme üniversitelerinin geniş kapsamlı bilgileri içinde Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına başvurması gerekmektedir. Hem öğrencileri yönlendiren hem de merak edilen tüm soruları yanıtlayan danışmanlık hizmetinde tecrübeli bir durumda yaşanmaktadır.

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   whatsapp1