Filipinler Uzaktan Eğitim

YÖK denklik ve daha birçok konuda Filipinler üniversiteleri uzaktan eğitim fırsatı oluşturmaktadır. En popüler bölümlerde uzaktan eğitim imkanı ile sizlere başarılı bir eğitim dönemi yaşatan bu üniversitelerde Eurostar aracılığı ile başvuru oluşturabilmeniz mümkün.

Filipinler'de Eğitim

Filipinler Üniversiteleri Uzaktan Eğitim

Gençlerimiz, mevcut yaşam düzeninizi, ailenizi, çocuklarınızı, mesleğinizi ya da eğitiminizi devam ettirerek, yurtdışında bir ülkede eğitim almaya ne dersiniz? Bu şekilde, hem mevcut düzeninizi devam ettirirsiniz, hem de belki yarım bıraktığınız ve üzerinden seneler geçen eğitiminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Hem de mezun olduktan sonra, eğitiminize amaçladığınız şekilde devam edebilirsiniz. Son derece avantajlı bir eğitim sistemidir uzaktan eğitim, bunu en avantajlı üniversitelerde ve ülkelerden yapmak için de öğrenci danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımız olarak sizinle olacağımızdan ve en doğru seçimleri yaparken size destek olacağımızdan kesinlikle emin olabilirsiniz. Filipinler, özellikle son yıllarda kesinlikle en doğru seçimlerden biridir. Filipinler Üniversiteleri Uzaktan Eğitim imkanları hakkında da yardım alabilirsiniz.

Filipinler Üniversiteleri uzaktan eğitim imkanları ile sizleri bekliyor. Filipin’de hem yirmili, otuzlu veya kırklı yıllarda kurulan ve günümüzde de seçkin eğitimlerini sürdüren okullar olduğu gibi, yeni eğitim hayatına başlayan son derece başarılı yüksek eğitim kurumları da öğrencilere, hem ülke öğrencilerine, hem de yurtdışından gelen öğrencilere hem de Filipinler Üniversiteleri uzaktan eğitim öğrencilerine eğitim vermektedir. Bu eğitimi her kurum yapamaz ve uzaktan eğitim sistemi olan okulların altyapılarından emin olabilirsiniz. Bir elektronik ve online yani internet donanımının olması gerektiğini belirtelim. Bu üniversiteler, dünyanın dört bir yanından gençleri de uzaktan eğitim sistemi ile kabul etmektedir ve örgün eğitimle aynı müfredatı sunarak, eğitim vermektedir. Kayıt şartları ve başvurular da hem içerik yönünden, hem de süre ile tarih yönünden aynıdır.

Filipinler Üniversiteleri uzaktan eğitim sistemine danışmanlarımızla iletişime geçerek ve destek alarak siz de dahil olabilirsiniz. Lisans eğitimleri yanında, uzaktan eğitim ile gerçekten avantajlı eğitim alınacak seçenekler olarak master ile doktora eğitimleri öne çıkmaktadır. Örgün eğitim üç sene ise, uzaktan eğitim de üç senedir. Dersler aynı ders kitapları ile yapılır. Uzaktan eğitim alan öğrencilere, kitapları ve gerekli olan belgeler ders yılı başında posta ile gönderilir. Derslerin verilme tarihleri ve içerikleri eş zamanlıdır. Bir eğitim sistemi,diğer sistemden ayrılmaz ve öğrencilerin eşitlik içinde eğitim almasına çok önem verilir. Hocalar da değişmez ve aynı ilgi ile özveri ile dersler verilir. Bu noktada, uzaktan eğitim diğer eğitim sistemine göre, gerçekten avantajları olduğunu belirtelim. Öğrenciler günlük planlarını kendilerine göre ayarlayabilirler ve bu şekilde, mevcut iş ya da aile yaşamlarına göre ayarlama yapabilirler. Bir kampusta, sınıfta mutlaka bulunup eğitim almaya gerek olmadan derslerinizi alabilmek size zaman ile hareket serbestisi sağlayacaktır.

Modern sistemin sizlere sunduğu bu eğitim ile uluslararası alanda geçerli diplomalarınızı alabilirsiniz. Neden olmasın? Lisans diplomanızı almanızdan sonra, yıllar geçse bile master ya da aynı şekilde doktora diplomalarınızı elbette alabilirsiniz. Hem de ülkemizden ya da bulunduğunuz ülkeden ayrılmak durumunda da kalmayacaksınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1