Hırvatistan'da Üniversite

Son derece sağlam temellere dayanan Hırvatistan üniversitelerinde eğitim alma fırsatı sizleri bekliyor! Hem saygın hem de dünya sıralamalarında en üst sıralarda yer alan üniversitelerde istediğiniz bölümde eğitim alma şansına Hırvatistan üniversitelerini tercih ederek sahip olabilirsiniz.

Hırvatistan'da Üniversite Eğitimi

Hırvatistan'da Eğitim Daha Ekonomik

Aşağıdaki tabloda, Hırvatistan’da üniversite eğitiminin toplam maliyetinin, Türkiye’ye göre çok daha avantajlı olduğunu görebilirsiniz.

Yıllık Türkiye Devlet Üniversitesi Türkiye Vakıf Üniversitesi Hırvatistan Üniversitesi
Yaşam 8000 ₺ 15.000 ₺ 6000 €
Eğitim 0 ₺ 40.000 ₺ 6000 €
Toplam 8000 ₺ 55.000 ₺ 12000 €

Neden Hırvatistan'da Üniversite?

Mezuniyet sonrası çalışma izni veriyor.

Hırvatistan üniversitelerinden mezun olduğunuzda aldığınız diploma ile dünyanın birçok ülkesinde rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Üniversite ve yaşam maliyetleri uygundur.

Hırvatistan’da öğrenciler için eğitim, konaklama, ulaşım ve yemek masrafları uygun fiyatlardadır.

İngilizce olarak eğitim alırsınız.

Hırvatistan üniversiteleri birçok farklı alanda ve bölümde 100% İngilizce eğitim vermektedir.

Hırvatistan YÖK denkliğine sahiptir.

Hırvatistan’da eğitiminizi tamamladıktan sonra Türkiye’de çalışmak isterseniz YÖK’ten diploma denkliğini alabilirsiniz.

Yurtdışında Üniversite Eğitiminin Avantajları

Üniversite eğitimi dönemi, kişinin kariyer hayatını ve geleceğini belirleyen en önemli dönemdir. Bu süreçte en doğru kararı verebilmeniz için size yardımcı olmak amacıyla fırsatlar hakkında bir karşılaştırma tablosu hazırladık.

Hırvatistan’da Üniversite Eğitimi

Doğu Avrupa’nın huzurlu ve sevimli ülkelerinden biri olan Türk öğrencilerimize üniversite eğitimi için kucak açmaktadır. Ülkenin başkenti Zagreb’tir ve şehir genelinde yaklaşık olarak 2 milyon nüfus bulunmaktadır. Başta, başkent olan Zagreb olmak üzere ülke kentlerinde bulunan seçkin üniversitelerde eğitim alma şansını yakalayabilirsiniz. Ülke, tüm şehirleri bakımından, gerçekten görülesi özellikleri ile öne çıkmaktadır. Çok sayıda turist çeken bu ülkede, doğal güzellikler, tarihi özellikler ve medeni yaşam dikkat çekmektedir. Hırvat Halkı, Türk Halkı’na yakındır. Sıcak ilişkiler vardır. Hem iki ülke arasında resmi olarak, hem de iki millet arasında barışçıl ilişkiler olduğunu belirtmek yanlış olmaz. Ülkemize yakın konumda olması da dikkat çeken özelliklerinden ve avantajlarından biridir.

Öğrencilerimiz için eğitim alacakları ülkenin huzurlu, barış içinde ve medeni olması çok önemlidir. Bir Avrupa ülkesi olan Hırvatistan’da tüm bu özellikleri bulacaksınız. Ekonomik anlamda sizi memnun edecek, öğrenci olarak maddi anlamda zorlanmadan yıllarınızı geçireceğiniz bir ülkedir. Üniversitelerin kaliteleri ve eğitim seviyesi de dikkat çekmektedir. Ülkenin üniversite geçmişi çok uzun yıllara uzanmaktadır. Hepsi köklü ve elit üniversiteler olan Hırvatistan Üniversiteleri, Avrupa Birliği kriterlerine uygun, Bologna kriterlerine uygun şekilde akademik hizmet sunmaktadır. Mavi diploma veren üniversitelerden mezun olan gençler, birçok ülkede çalışma olanağı ile okullarından ayrılmaktadır. Tanınma özellikleri bakımından diplomalar son derece avantajlı bir durumdadır.

Son dönemde, Türkiye’den öğrencilerimiz, üniversite eğitimi kapsamında, lisans, yüksek lisans, lisans tamamlama, doktora programları bakımından tercih edilmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, gençlerimizin Hırvatistan Üniversiteleri kapsamında eğitim almalarını önermekteyiz. Size kaliteli bir eğitim ve avantajlar sunacak olarak kurumlar geleceğinizi şekillendirme noktasında büyük bir şans olacaktır. Hırvatistan Üniversiteleri, Türkiye’den öğrencilerimizi bir sınav şartı olmadan kabul etmektedir. Ülkemizdeki üniversite sınavı bu ülkede takip edilmez ve kabuller tamamen bağımsız şekilde yapılmaktadır. Lise mezunu olarak, diplomalarını alan gençlerimiz ön kayıt için merkezlerimize gelerek hemen başvurularını yapabilirler. Ön kayıt kontenjanlarını kaçırmamalı, siz de Hırvatistan Üniversiteleri’nde eğitim fırsatını yakalamalısınız.

Lisans eğitimi, lisans tamamlama, yüksek lisans ve doktora eğitimlerinizi için başvurularınızı sınavsız olarak yapabilirsiniz. Ayrıca, bir taban puanı ya da not ortalaması şartı da bulunmamaktadır. Başta diplomanız olmak üzere, sizden istenen temel belgeleri girerek hemen başvurunuzu, profesyonel öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alarak yapabilirsiniz. Ekonomik anlamda ülkede zorlanmadan geçiminizi sürdürebilirsiniz. Bolluk ve bereket içinde bir ülke olan Hırvatistan’da, genel anlamda geçim giderleri ekonomiktir. Yeme içme, barınma, ısınma ve ulaşım halkın kolayca erişebileceği özelliklerdedir. Öğrenciler için birçok üniversite yurtları, pansiyon ve kiralık daire seçenekleri bulunmaktadır. Kampusların içinde ve dışında, uygun fiyatlı konaklama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Ön kayıt, kayıt, konaklama ve tüm eğitim işlemlerinizde öğrenci danışmanlarımız sizinle olacaklar. Her adımda yanınızdayız.

Tamamen sınavsız olarak kabul edileceğiniz Hırvatistan Üniversiteleri’nde, istediğiniz bölümde eğitim alma şansını yakalayacaksınız. Ülkemizde lisenin sosyal bilgiler bölümlerinden mezun olan gençlerimiz fen eğitim veren fakültelere, fen bölümlerinden mezun olan gençlerimiz ise sosyal bilimler eğitimleri veren fakültelere kaydolabilirler. Fen bölümünden mezun olsanız bile, hukuk fakültesinde kaydolarak, hayalinizdeki hukuk eğitimini alabilirsiniz. Aynı şekilde, sosyal bilgiler bölümünde eğitim alabilir, diş hekimliği ya da tıp fakültesinde eğitim alabilirsiniz. Arzu ettiğiniz şekilde bir hekim olabilirsiniz. Kayıt işlemleriniz de uzun sürmeyecek, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, size belgelerin hazırlanması ve temini konusunda her zaman yardımcı olacağız.

Hırvatistan Üniversiteleri, hem köklü üniversiteler olsun, hem de yeni kurulan kurumlar olsun, son derece sağlam temellere dayanmaktadır. Ülkede okuma yazma oranı son derece yüksektir. Aynı zamanda, eğitime ve özellikle üniversite eğitimine büyük önem verilmektedir. Hırvatistan’ın bir Avrupa Ülkesi olduğu unutulmamalıdır. Doğru Avrupa’da yıldızı parlayan ülkelerden biridir. Üniversiteler Avrupa Birliği eğitim fonlarından çok önemli yardımlar almaktadır. Ayrıca, yukarıda belirttiğimiz gibi, mavi diploma, Europass diplomalar veren kurumların bu avantajı kesinlikle atlanmamalıdır. Avrupa Birliği Üniversite kriterleri olan Bologna Kriterleri’ne uygun eğitim yapısı ve ilkeleri kapsamında, öğrenciler mezun olduklarında tüm Avrupa Kıtası’nda üniversite mezunu ve diplomalı olarak kabul edilmektedir. Öte yandan, tüm Avrupa Ülkeleri’nde mesleklerini yapma şanslarını elde edeceklerdir.

Hırvatistan’ın seçkin üniversitelerinde hayalini kurduğunuz tıp eğitimini alabilirsiniz. Üstelik, hiçbir sınav şartı ya da puan esası olmadan. Ülkemizde, liseden, meslek lisesinden, Anadolu liselerinden, düz liselerden mezun olan gençlerimiz, lise türünün önemi olmadan, Hırvatistan Üniversiteleri tıp fakültelerinde eğitim alabilirler. Ülke üniversitelerinde tıp fakültesi eğitimi beş sene sürmektedir. Ülkemizden kayıt olan öğrencilerimiz, bir sene dil okulunda hazırlık sınıfı eğitimi almaktadır. Bu sene içinde, dil eğitiminizi alacaksınız ve ardından, meslek eğitimi için lisans senelerinize başlayacaksınız. Tıp eğitimi ülkede gerçekten önem verilen eğitim temellerinden biridir. Öğrenciler, modern dersliklerde ve laboratuarlarda, sayısız test ve deneme yaparak, hekimlik mesleğine vakıf olarak mezun olmaktadır.

Kampus yapısı, öğrencilerin eğitim ve sosyal anlamda kendilerini geliştirmeleri için mükemmeldir. Öğretmenler ve öğrenciler arasında son derece yakın, aynı zamanda seviyeli ilişikler bulunur. Tıp fakültelerinde, sadece ülkede değil, aynı zamanda Avrupa genelinde dikkat çeken bilim adamları eğitim vermektedir. Mezun olduktan sonra, ülkemizde tanınan diplomalarınızla hem Türkiye’de, özel sektörde ve kamu alanında çalışabilirsiniz, hem de Avrupa ülkelerinde kariyerinize odaklanabilirsiniz.

Ülkemizde diş hekimliği fakültelerinde eğitim almak isteyen gençlerimiz, hayallerinizi ülkemizle sınırlamamalısınız. Yurtdışında, özellikle de cazip avantajları ile dikkat çeken Hırvatistan Üniversiteleri’nde diş hekimliği fakültesinde eğitim alabilirsiniz. Ülkemizden bir sınav şartı olmadan diş hekimliği fakültelerine kayıt başvurularınızı yapabilirsiniz. Beş sene süren diş hekimliği eğitiminizden önce, yabancı öğrenciler ile aynı şekilde hazırlık sınıfında dil eğitimi alacaksınız. Bundan sonra, lisans yıllarınıza başlayacaksınız. Son derece seçkin bir diş hekimliği alarak kendinize ve mesleğinize büyük bir güvenle mezun olacaksınız. Malum, diş hekimliği son derece önemli ve geçerli bir meslektir. Mezun olduğunuzda, hem ülkemizde, hem de Avrupa Birliği Ülkeleri’nde mesleğinizi yapabilirsiniz. Mavi diplomanız size birçok ülkede kariyer kapılarını aralayacaktır.

Eczacılık eğitimi almak isteyen değerli gençlerimiz, hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bürolarımıza gelerek, Hırvatistan Üniversiteleri eczacılık fakültesinde eğitim olanaklarını değerlendirebilirsiniz. Eczacılık eğitimi ülkemizde yüksek puanla girilen ve kaliteli eğitim verilen bir eğitim seçeneğidir. Hırvatistan Üniversiteleri’nde de aynı kalite standartlarında eczacılık fakültesi eğitiminizi alacaksınız. Laboratuarlar, modern eğitim teknikleri ve derslikler, seçkin akademik kadro eğitim yıllarınızda sizinle olacak. Mesleğinizi mükemmel şekilde öğreneceksiniz. Kütüphaneler, amfi ve sayısız çalışma alanları, bilgisayar ve internet kullanımı öğrenciler için detaylı olarak kampuslarda düşünülmektedir. Kendinizi mesleki anlama geliştirme şansını yakalayacaksınız.

Eczacılık fakültesinde akademik eğitim almadan, yani lisans yıllarınıza başlamadan önce, hazırlık sınıfında, dil okulunda eğitim alacaksınız. Bundan sonra, sizi meslek eğitimi yıllarınız bekliyor olacak. Her aşamada, bire bir iletişim kurarak eğitmenlerinizden destek alacaksınız. Mavi diploma, Europass özelliğindeki Avrupa Birliği diplomanızla bu kıtadaki ülkelerde çalışabilirsiniz. Diplomaların YÖK tarafından tanınması da ülkemizde size kariyer yapma olanaklarını sunmaktadır.

İnşaat Mühendisliği malum, hem ülkemizde, hem de dünya genelinde son derece geçerli bir meslektir. İnşaat mühendisliği eğitimi alan gençler, gerçekten önemli bir sektörde, geçerli bir mesleği yapma şansını yakalamaktadır. Ülkemizde sınav sistemi, seçkin fakültelerde eğitim alma şansınızı azaltabilir. Ancak, kendinizi sınırlamadan, son derece elit yurtdışında eğitim seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Size Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak önerimiz, Hırvatistan’da inşaat mühendisliği eğitimi seçeneklerini değerlendirmenizdir.

Hırvatistan’ın Bologna Üniversiteleri’ne uygun üniversitelerinden, tamamen sınavsız olarak inşaat mühendisliği fakültelerinden eğitim alma ayrıcalığını yakalayabilirsiniz. İnşaat fakültesi ve diğer bölümler öğrencilerimize sınavsız olarak ve ön kayıt ile kapılarını açmaktadır. İnşaat fakültelerinde, hazırlık dil eğitiminizi aldıktan sonra, lisans senelerinize başlayacaksınız. Siz de fakültelere kayıtlı binlerce seçkin öğrenciden biri olabilirsiniz.

Modern dersliklerde ve laboratuarlarda mesleki anlamda mükemmel şekilde eğitileceksiniz. Mesleğinizi akademik kadronun seçkinliği ile, hem teorik anlamda, hem de pratik anlamda öğrenme imkanınız olacak. Sınıflar, eğitim enstitüleri, çalışma odaları, son derece kapsamlı kütüphane, bilgisayar çalışma odaları fakültelerde sizleri bekliyor. Mavi diploma avantajını belirtmemize herhalde gerek yok. Avrupa Üniversiteleri olan Hırvatistan Üniversiteleri’nden mezun olduğunuzda birçok ülkede kariyerinize başlayabilirsiniz.

Hırvatistan’da mimarlık eğitimi almak Türk öğrenciler için mükemmel bir fırsat. Başta, başkent Zagreb olmak üzere, ülkede son derece önemli şehirlerde, köklü mimari eğitimi veren kurumlar bulunmaktadır. Ülkede kalkınma sürecinde olan, kendini sürekli geliştiren bir yapıdadır. Bu nedenle, mimarlık mesleğine ve eğitimine son derece önem verilmektedir. Türkiye’den öğrencilerimiz ise sınavsız olarak kabul edilmektedir. Sadece lise diplomanızla, ülkemizden farklı olarak bir sınava tabi olmadan kaydınızı yaptırabilirsiniz. Ayrıca, lisans tamamlama eğitimlerinden yararlanarak, öğrencilerimize özel sunulan lisans eğitimi imkanını da öğrenci danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz. Avrupa Ülkeleri’nde geçerli diplomanızla, mezun olduktan sonra, uluslararası platformda çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Mimarlık eğitimi dört yıl sürmektedir. Yurtdışından gelen öğrenciler için doyurucu dil eğitiminin verildiği bir senelik hazırlık sınıfı programı bulunmaktadır. Avrupa’nın dört bir yanından öğrenciler ile, az kişilik sınıflarda, modern alt yapı ve bilgisayar donanımlı sınıflarda eğitim alacaksınız. YÖK tarafından tanınan diplomalarınız sizi ülkemizde avantajlı duruma getirecek.

Mühendislik eğitimlerdir son derece teknik ve uzmanlık isteyen eğitimlerdir. Bunu verecek fakültelerin alt yapısının yeterli, akademik kadrosunun ise mükemmel olması gerekir. Ülkemizde mühendislik fakülteleri kaliteli olmakla birlikte, giriş sınavımız öğrenciler için zorlayıcı olabilmektedir. Bu sistem ülkemiz şartlarında olması gerekendir. Ancak her ülkede öğrencilerimiz sınavla alınmamaktadır. Avrupa’da son derece ekonomik ve huzurlu bir ülke olan Hırvatistan’da, mühendislik fakültelerinde, sınavsız kabul ile eğitim alabilirsiniz.

Mühendislik fakülteleri arasında şüphesiz ki en geçerli olanlardan biri makine mühendisliğidir. Geçerli bir makine mühendisliği olan genç, dünyanın her yerinde, en önemli firmalarda çalışabilir. Bu nedenle, gençlerimize tavsiyemiz, üniversite seçimlerini yaparken, mutlaka ülke ve okulların diploma geçerlilik durumlarını incelemeleridir. Hırvatistan Üniversiteleri Makine Mühendisliği bölümü öğrencilerimizi sınavsız şekilde almaktadır. Taban puan ya da not sistemi de olmadan, lise diplomanız ve temel belgelerinizle kaydınızı yaptırabilirsiniz. Hazırlık sınıfı ve donanımlı meslek eğitiminizle birlikte, mesleğinizi hem teorik, hem de pratik olarak öğreneceksiniz. Mavi diplomanızla uluslar arası ortamda geçerli diplomanız olacak.

Elektrik mühendisliği, mühendislik bilimleri arasında şüphesiz ki, çalışma alanları son derece geniş olan, gelecek vadeden bölümlerden biridir. Ülkemizde elektrik mühendisliği fakülteleri son derece yüksek sınav puanları ile öğrencileri almaktadır. Mükemmel eğitimi ve uluslar arası anlamda geçerli diplomaları ile Hırvatistan Üniversiteleri ise elektrik mühendisliği fakülteleri ile cazibe merkezi haline gelmiştir. Avrupa standartlarında olan bu fakülteler, hem ülkede önem verilmesi ve bütçe ayrılması, hem de Avrupa Birliği fonlarından yararlanması noktasında, son derece modern bir altyapı ile eğitim vermektedir.

Modern laboratuarlar, derslikler ve amfiler öğrencilerin derslerini hem teorik, hem de pratik şekilde donanımlı olarak öğrenmesine yarar. Bilgisayar ve internet sistemi her öğrenciye tahsis edilmektedir. Kütüphane ve çalışma odaları, zengin kaynakları ve ortamı ile eksiksizdir. Öğrencilerin eğitmenlerinden mükemmel şekilde yararlanmaktadır, çünkü tüm öğrencilerin derse katılmasını sağlayan modern eğitim uygulamaları verilmektedir. Diplomaların hem YÖK tarafından ülkemizde tanınması, hem de AB ülkelerinde tanınması, öğrencilere birçok ülkede kariyer yapma olanağı sunmaktadır.

Bilgisayar mühendisliği bölümü, Hırvatistan Üniversiteleri’nde en çok ilgi gören bölümlerden biridir. Çağımızın en önemli ve geçerli mesleklerinden biri olan bilgisayar mühendisliği eğitimini bu elit kurumlarda mükemmel şekilde alabilirsiniz. Hırvatistan Üniversiteleri Bilgisayar Mühendisliği Bölümleri’nde hem ülkemizden, hem de Avrupa’dan birçok öğrenci kayıt için başvurmaktadır. Hazırlık sınıfı ve meslek eğitiminden sonra öğrenciler, tüm Avrupa Ülkeleri tarafından tanınan mavi diplomalarını almaktadırlar. Bu da istedikleri Avrupa Ülkesi’nde çalışma ya da daha üst eğitimler alma şansı sunmaktadır.

Bilgisayar mühendisliği modern dünyanın sunduğu en geçerli mesleklerden biridir. Modern laboratuarlar ve eksiksiz teknik sistem ülkenin ilgili fakültelerinde bulunmaktadır. Tamamen sınavsız kabul ile gireceğiniz ve donanımlı bir eğitim alacağınız fakültelerde öğrenci olma şansını kaçırmamalısınız. Ön kayıtlar için şubelerimize bekliyoruz.

Hırvatistan Üniversiteleri harçları kesinlikle yüksek değildir. Ülkemizdeki birçok temel kolejden çok daha uygun rakamlardadır. Ayrıca taksitle ödeme imkanı bulunmaktadır.

Yurtdışında eğitim almaya karar veren gençlerimizin dikkat etmesi gereken noktalardan biri, seçtikleri ülke ile ülkemiz arasında trafik ve uzaklık meselesidir. Ülkemizle çok mesafeli bir ülkede eğitim almayı seçerseniz, sıkça gidip gelemeyeceğinizi, ailenizin de sürekli olarak sizi göremeyeceğini öngörmelisiniz. Bu noktada, Hırvatistan eğitim almak için son derece avantajlıdır. İki ülke arasında uzak mesafeler bulunmamaktadır.

Hırvatistan’ın başkenti Zagreb ile İstanbul arasında düzenli olarak uçak seferleri bulunmaktadır. İstanbul yani Türkiye ile Zagreb yani Hırvatistan arasında tam bir saatlik zaman farkı bulunur. Ülkemizde saat 13.00 iken ülkede 12.00 olmaktadır. Öte yandan, iki şehir arasında uçuş süresi 1 saat 50 dakikadır. Bu mesafe, ülkemizde birçok şehir arasındaki uçuş mesafesinden kısadır. Önceden, indirimli ve kampanyalı alınan biletlerinizle kesinlikle zorlanmadan ve sık aralıklarla ülkenize gidip gelebilirsiniz. Aynı şekilde, aileniz de sizi sık aralıklarla ziyaret edebilir.

Karayolu ve tren yolu da ulaşım için seçenekler arasında yer almaktadır. İki ülke arasında mesafenin fazla olmaması, bu ulaşım sistemlerini de ekonomik ve geçerli kılmaktadır. Arabanızla, otobüsle ya da tren tolu ile ulaşımı tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde, aileniz de sizi ziyaret etmek için bu yöntemlerden birini tercih edebilir. Hem ekonomik, hem de ülkemize yakın bu güzel ülkede, elit eğitim veren kurumlarda hayalini kurduğunuz mesleklerin eğitimlerini alabilirsiniz.

Ön kayıt ve kontenjan imkanlarından yararlanmak için zaman geçirmeden öğrenci danışmanlarımıza ulaşınız. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Şubelerimize gelerek yüzyüze görüşebilirsiniz. Ayrıca, internet sitemiz üzerinden ve çağrı merkezimizden de her zaman iletişime geçebilirsiniz. Size sunulan, son derece avantajlı bu yurtdışı eğitim fırsatından yararlanın ve siz de yurtdışında eğitim almanın ayrıcalıklarını yaşayın. Hem de maddi anlamda kesinlikle zorlanmadan.

Neden Eurostar’ı Tercih Etmelisiniz?

Profesyonel Hizmet

Kaliteli ve güvenilir hizmet veren ekibimiz sayesinde en iyi danışmanlık hizmetini sunuyoruz.

7/24 Destek

Ued üyesi firmamız birçok uluslararası akreditasyona sahip güvenilir bir firmadır.

Hızlı ve Kolayca Kayıt

Üniversitelere kolayca kayıt olabilmeniz için tüm evraklarınızı en hızlı şekilde hazırlamaktayız.

Güvenilir Akreditasyon

Ued üyesi firmamız birçok uluslararası akreditasyona sahip güvenilir bir firmadır.

Güçlü Altyapı

Üstün teknolojilerle güçlendirdiğimiz danışmanlık hizmetlerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz.

Başarılı referanslar

Öğrencilerimizin memnuniyetlerini referanslarımız sayfasındaki yorumlardan okuyarak anlayabilirsiniz.

Öğrenci memnuniyet Takibi

Memnuniyet garantili hizmet veren tek eğitim danışmanlığı firmasıyız. Takip sisteminden eğitim gören öğrencilerimize verilen hizmetleri takip etmekteyiz.

YÖK Denkliği

Denkliği Türkiye’de tanınan üniversiteler ile iş birliği anlaşmaları yapmaktayız.

Mavi Diploma

Lisans eğitiminizi yurtdışında alarak tüm dünyada geçerli mavi diploma sahibi olabilirsiniz.

Sınavsız Üniversiteye Yerleşme Kolaylığı

Keyifle eğitim alacağınız kaliteli üniversitelerde istediğiniz bölümü seçerek okuma özgürlüğüne sahipsiniz.

Yurtiçinde Sunduğumuz Hizmetler

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak yurtdışında eğitime karar veren kişiler için araştırmalar yaparak destek sağlamaktayız. Eğitim hayatı boyunca tecrübeli ve güvenilir ekibimiz öğrencilerin ve ailelerin memnuniyeti odaklı olarak hizmet sağlamaktadır. En iyi yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetleri için doğru adrestesiniz.

 • Size en uygun ülke, şehir ve üniversiteyi belirleyebilmenizi sağlıyoruz.
 • Okula kayıt işlemlerinizi yapıyoruz.
 • Vize danışmanlığı hizmeti veriyoruz.
 • Ekonomik uçak bileti organize ediyoruz.
 • Havaalanında karşılama ve transfer ayarlıyoruz.
 • Sağlık Sigortanızı ayarlıyoruz.
 • Konaklamanızı ayarlıyoruz.
 • Üniversite kayıt işlemlerinde yardımcı oluyoruz.
 • Şehir ve üniversite oryantasyonu yapıyoruz.
 • İkamet izni ve diğer resmi başvurularda yardımcı oluyoruz.
 • Acil durumlarda destek veriyoruz.

Sizin Başarınız Bizim Başarımızdır. Mutluluğunuz için Çalışıyoruz!

Sizin Adınıza Her Şeyin En İyisini Düşünürüz. Kararınızı Hemen Verin, Hayallerinize Geç Kalmayın!

Hırvatistan'da Üniversite Akreditasyonlarımız

osijek-universitesi-logo
rijeka-universitesi-logo
split-universitesi-logo
zadar-universitesi-logo

20

Yıllık Tecrübe

2026

Toplam Öğrenci

332

Resmi Temsilcilik

96

Vize Onayı

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
whatsapp1