Split Üniversitesi

Son derece sağlam temellere dayanan Hırvatistan üniversitelerinde eğitim alma fırsatı sizleri bekliyor! Hem saygın hem de dünya sıralamalarında en üst sıralarda yer alan üniversitelerde istediğiniz bölümde eğitim alma şansına Hırvatistan üniversitelerini tercih ederek sahip olabilirsiniz.

Hırvatistan’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Split Üniversitesi

  Hırvatistan Split kentinde inşa edilmiş olan Split Üniversitesi 13 fakültesi bulunmaktadır. Yaklaşık 40.000 mezun verirken aynı zamanda yaklaşık 350 doktora eğitimi alıp mezun akademisyenler mevcuttur. Hırvatistan’da eğitim alacak öğrenciler için yaşam maliyetleri çok uygun olacak ve eğitim maliyetleri de Türkiye’dekine göre daha uygun olacaktır.

  Hırvatistan doğal güzellikleri ile yaşam refahının yüksek olmasından dolayı eğitim anlamında en keyifli ve en güvenli yer olacaktır. Hırvatistan’da Split üniversitesinde eğitim süreci yaşamanın sizlere birçok açıdan katkıları olacaktır. Orta Avrupa’da yer almasından dolayı birçok ülkeye kolaylıkla seyahat edilebilmektedir. Öğrencilerimiz bu üniversitede hem yüksek düzeyde eğitime tabi olup aynı zamanda güzel bir ülkede keyifli bir eğitim hayatını yaşama şansları olacaktır.


  Split Üniversitesinde Eğitim Kaç Yıl?

  Hırvatistan’da Split üniversitesi eğitim süresi 4 yıl olmakla birlikte hazırlık sürecide bulunuyor.bu süreçler tercih ettiğiniz bölümlere göre değişebilmektedir. Eurostar olarak bu konu hakkında sizlere detaylı olarak bilgi vermekteyiz.


  Split  Üniversitesinde Eğitimi YÖK Denkliği Var Mı?

  Split üniversitesinden alacağınız diplomanızın tanınırlığını gireceğiniz bir sınavla sağlayabilirsiniz. Bu sınav YÖK denklik sınavıdır. Denkliği sağlanmış diplomanızla tüm Avrupa ülkeleri ve Türkiye’de iş yapma şansınız oluyor.


  Split Üniversitesi Eğitimi YÖK Denkliği Sınavı Var Mı?

  Split üniversitesi YÖK denkliği olan Hırvatistan üniversitelerinden birisidir. Buna istinaden denklik için sınava tabi tutuluyorsunuz. Denklik sınavıyla alakalı aklınıza takılan her konuda Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığı firmamız sizlere bilgi aktarıp bu sürecin sağlıklı bir şekilde geçmesini desteklemektedir.


  Split Üniversitesinde Eğitimi Alıp Türkiye’de Çalışabilir Miyim?

  Hırvatistan Split üniversitesinden Türkiye’ye geçiş yapmak istediğiniz takdirde, mutlaka ilk dönem notlarınızın ortalamasının yüksek olması gerekir. Bu koşulda dilediğiniz her dönemde geçişinizi sağlayabilirsiniz. Yalnız hazırlık sürecinde geçiş sağlanamamaktadır.


  Split Üniversitesi Eğitimi Kaç Para, Fiyatları Nedir?

  Hırvatistan’da kullanılan para biriminin de etkisiyle Avrupa ülkeleri arasında en ekonomik ülke olduğunu söyleyebiliriz. Split üniversitesinde eğitim almak için aynı ekonomik şartlarla uygun harç fiyatlarıyla rahat bir şekilde eğitim almanız mümkündür.


  Split Üniversitesi Eğitimi Sınavsız Mümkün Mü?

  Hırvatistan Split üniversitesinde sınavsız olarak başlayabiliyorsunuz. Ülkemizde sınava tabi olarak stres altında girdiğimiz bölümler Split üniversitesi için geçerli değil. Hangi bölümü okumak istediğinize karar verip başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Eurostar olarak bu gerekli olan tüm bilgileri detaylı olarak sizlerle paylaşmaktayız.


  Split Üniversitesi Eğitimi Alan Türk Öğrenci Sayısı Kaç Kişi?

  Hırvatistan Split üniversitesinde eğitim almak isteyen yüzlerce öğrencimiz bizlere başvurmaktadır. Bunun sebepleri arasında hem güzel ve refah bir ülke olması hem Avrupa Birliği üyesi olması ve ilişkilerimiz anlamında sağlam bağların olması hem de ekonomik ve kültür anlamında koşulların çok iyi olmasıdır. Bunun yanı sıra en önemli özelliği de en iyi üniversiteler arasında olması da öğrencilerimizin bu üniversiteyi tercih etmelerinde büyük bir etken oluşturmaktadır.


  Split Üniversitesinde Eğitim Almak İçin Ne Yapmalıyım?

  Split üniversitesinde okumak ve kariyer planlarınızı en iyi noktalara taşımak istiyorsanız yapılması gereken şey, diplomanızla beraber gerekli başvuru formunu doldurmak. Bu noktada Eurostar olarak sorunsuz bir şekilde başvurularınızı tamamlamanızda yardımcı olacağız.


  Split Üniversitesinde Eğitim Almanın Avantajları

  Hırvatista’nın eğitim alanındaki başarılı sistemi ve Avrupa standartlarına sahip olmasından dolayı burada alacağınız eğitim sizin ve geleceğiniz için ayrıcalıklı bir süreç olacaktır. Hem farklı bir medeniyeti solumanın keyfini sürerken hem de en iyi üniversitelerinden biri olan split üniversitesinde ileri teknoloji ve kaliteli eğitim sistemine tabi olarak bölümünüzü başarılı ve donanımlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.


  Split Üniversitesini Bitiren Mezunlarınız Var Mı?

  Split üniversitesine her yıl yüzlerce gencimizi eğitim hayatına başlatmaktayız. Ülkenin en çok mezun veren üniversiteleri arasında olan Split üniversitesinden yüzlerce Türk öğrencimiz mezun olmaktadır.


  Split Üniversitesi Eğitim Bursları, Burslu Veya Ücretsiz Split Fakültesi Okuyabilir Miyim?

  Türkiye’de eğitim alanında yaralandığınız tüm burslardan yaralanabilirsiniz. İster özel şirketler, ister vakıflar olsun yada devlet destekli kredilerle öğrenimde mali anlamda kolaylık yaşamanız mümkündür. Başarı yüzdesine göre tam burs yada yarı burslu devam edebiliyorsunuz.


  Split Üniversitesinde Eğitim Almanın Şartları

  Split üniversitesinde okumak için sizlere bir şart sunulmuyor. Dilediğiniz bölümlere diplomanızla beraber kayıt yaptırabilirsiniz. Eurostar olarak sizlere bu konuda detaylı bilgilendirmeler sağlamaktayız.


  Split Üniversitesi Eğitimi Taban Puanları

  Split üniversitesinde eğitime başlayabilmek için sizlerden taban puan şartı aranmamaktadır. Sınavsız olarak diplomanızla beraber bu üniversitede eğitime başlayabiliyorsunuz. Eurostar olara sizlerin her konuda yanında olup bu süreci sağlıklı ve kolay geçirmenizde yardımcı olacağız.


  Split Fakültesinden Türkiye’ye Geçiş Nasıl Yapılır?

  Hırvatistan Split üniversitesine kayıt olup eğitime başladınız, fakat Türkiye’ye geçiş yapmak istiyorsunuz. Geçiş sağlayabilirsiniz ancak bunun için hazırlık dönemini bitirip ilk yılınızda not ortalamanızın yüksek olmasına dikkat ederek her dönem geçiş sağlama hakkınızı kullanabilirsiniz.


  Split üniversitesinde Eğitimi İçin Gerekenler Ve Başvuru Tarihi

  Ülkemizde olduğu gibi Hırvatistan Split üniversitesine de kayıt yaptırmak istiyorsanız, her sene mayıs ayının 15’inden sonra başvuruları takip edebilirsiniz. Eurostar olarak bizlere başvuru yaptığınızda gerekli belgeler ve kayıt süreciyle alakalı bilgi aktarımı yapmaktayız.


  Split Üniversitesinde Eğitim Almak

  Split üniversitesi eğitim alanında bölümünüzün en iyilerinden olmak için yapılacak en iyi seçimlerden olacaktır. Kaliteli eğitim sistemi deneyimli akademisyenlerden alacağınız derler sayesinde başarılı bir mezuniyet yaşayabilirsiniz. Eurostar olarak sizlere Split üniversitesi ile aklınıza takılan her konuda detaylı olarak bilgi aktarıp gönül rahatlığıyla bu sürece başlamanıza destek olmaktayız.


  Split Üniversitesi Eğitim Maliyeti Kaç Para?

  Hırvatistan genel anlamda ekonomik bir ülke olmasından dolayı, eğitim alanında fiyatları çok uygundur. Split üniversitesinin harçları da her ailenin karşılayabileceği standartlardadır. Bu konuda ek olarak alacağınız burslarda sizleri oldukça rahatlatacaktır.

  Öğrencilerimizin yurt dışında okumak adına yaşadığı kaygıların yersiz olduğunu ve eğitim anlamında başarılı bir süreçten geçecekleri bilinciyle kararlı ve azimli olmaları çok önemlidir. Bizlerde Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı firması olarak silerin her aşamada yanında olacağız.


  Split Üniversitesinde Eğitim Almak Mantıklı Mı?

  Hırvatistan’da Split üniversitesi gibi köklü bir üniversiteden eğitim almak, mesleğinizin en iyileri arasında olmak için, bu üniversiteyi tercih etmeniz çok mantıklı olacaktır. Eğitim sistemi gelişmiş ve tüm teknolojik yenilikler takip edilerek sizlere yüksek kazanımlar sağlamaktadır.


  Split Üniversitesinde Eğitim Almak Zor Mu?

  Split üniversitesinde eğitim almak zor olmayacaktır. Her hangi bir sınava maruz kalmadan dilediğiniz bölüm için başvuruda bulunabilirsiniz. Eğitim anlamında Split üniversitesi akademisyenleri ve yönetici kadrosuyla  yabancı öğrencilerin daha rahat ve anlaşılır bir eğitim sistemi ile hizmet vermektedir. Bu sayede başarılı olup mezun olmanız kolay olacaktır.


  Split Üniversitesi Türkçe Eğitim Veren Fakülteleri Var Mı?

  Bu anlamda Hırvatistan Split üniversitesinde Türkçe eğitimi veren fakülteler öğrenci yoğunluğuna bağlı olarak gerekli anlaşmalar sağlandığı takdirde açılabildiği gibi, Türkiye’den akademisyenler ve hocalarda eğitim vermek için Split üniversitesine gelebilmektedirler.

  Bizler bu konu hakkında sizleri yönlendirerek gerekli tüm bilgileri paylaşıp aklınıza takılabilecek her konuda desteğimizi sonuna kadar sürdürmekteyiz. Eğitim sisteminin zor olduğu bir ülkede bulunduğumuz bilinciyle hayallerini daha kolay ve daha geniş imkanlarda gerçekleştirmek isteyen öğrencilerimize tüm desteğimizi sağlamaktayız.

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   whatsapp1