Zadar Üniversitesi

Son derece sağlam temellere dayanan Hırvatistan üniversitelerinde eğitim alma fırsatı sizleri bekliyor! Hem saygın hem de dünya sıralamalarında en üst sıralarda yer alan üniversitelerde istediğiniz bölümde eğitim alma şansına Hırvatistan üniversitelerini tercih ederek sahip olabilirsiniz.

Hırvatistan’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Zadar Üniversitesinde Eğitim

  Hırvatistan’ın Zadar kentinde bulunan Zadar üniversitesi 1396 yılında inşa edildi. Hırvatistan’ın ilk üniversitesidir. Zadar üniversitesi Hırvatistan tarihinin ilk üniversitelerinden birisi olmasından dolayı büyük bir önem taşımaktadır. Köklü bir üniversite olan Zadar üniversitesinde her türlü teknolojik imkanlar ve yüksek eğitim sistemiyle Hırvatistan’ın en iyi üniversitelerinden biridir.

  Sağlam bir temele sahip olan Zadar üniversitesinde  dilediğiniz bölümleri tercih edebilir ve hem teknik anlamda hem de farklı bir eğitim sistemiyle geleceğinize sağlam adımlar atabilirsiniz. Eğitim sistemleri genelde zeka odaklı değil çaba ve azme odaklı çalışmalarla başarılı neticeler elde etmektedir.


  Zadar Üniversitesinde Eğitim Süresi Kaç Yıl?

  Eğitim sisteminde genellikle süre 4 yıldır fakat bu süreç aldığınız eğitim ve bölümlere göre değişebiliyor. İlk yılınız sizlerin daha verimli olabilmesi açısından hazır dönemi olarak başlıyorsunuz. Eurostar olarak sizlere bu aşamalarda gerekli bilgi ve desteği sağlamaktayız.


  Zadar Üniversitesinde Eğitimi YÖK Denkliği Var Mı?

  Split üniversitesinde YÖK denkliği bulunmaktadır. Alacağınız diplomanın denkliği sağlanmış olması adına YÖK denkliği sınavı yapılmaktadır. Bu sayede mezun olduğunuzda elinizdeki diplomayla hem Avrupa ülkelerinde hem de Türkiye’de iş bulabilir ve görev alabilirsiniz.


  Zadar Üniversitesi Eğitimi YÖK Denkliği Sınavı Var Mı?

  Zadar üniversitesinden mezun olduğunuzda diplomanızın geçerli olabilmesi adına YÖK denklik sınavına girmeniz gerekiyor. Bu sayede diplomanızla beraber  Türkiye’de veya Avrupa’da mesleğinizi icra edebileceksiniz.


  Zadar Üniversitesinde Eğitimi Alıp Türkiye’de Çalışabilir Miyim?

  Zadar üniversitesinde gerekli tüm eğitimleri alıp başarıyla mezun olduktan sonra denkliği sağlanmış diplomanızla Türkiye’de çalışabiliyorsunuz.bunun yanı sıra dilerseniz eğitimi devam eden öğrencilerimiz açısından ülkelerine gelip yaz tatili veya ara tatil dönemlerinde staj yapıp aynı zamanda eğitimlerine katkıda bulunabilirler.


  Zadar Üniversitesi Eğitimi Kaç Para, Fiyatları Nedir?

  Hırvatistan’da bulunan Split üniversitesinde eğitim almak gayet uygun maliyetlerde olup hemen her ailenin karşılayabileceği fiyatlar oranındadır. Hırvatistan’ın kullanmış olduğu para biriminden ötürü ekonomik maliyetler ve okul harçları birçok ülkeye göre daha uygundur.


  Zadar Üniversitesi Eğitimi Sınavsız Mümkün Mü?

  Hırvatistan her yıl binlerce öğrenciye sınavsız olarak üniversitelerinde ağırlamaktadır. Diplomanızla beraber başvuru için gerekli evrakları tamamladıktan sonra Zadar üniversitesinde eğitiminize rahatlıkla başlayabiliyorsunuz.


  Zadar Üniversitesi Eğitimi Alan Türk Öğrenci Sayısı Kaç Kişi?

  Eurostar bünyesinde her sene Zadar üniversitesine yüzlerce kayıt vermekteyiz. Bu doğrultuda Türk öğrencilerle beraber daha rahat ve daha kolay eğitim sürecine alışmış oluyorsunuz. Yabancılık çekmeyeceğiniz Hırvatistan Zadar üniversitesinde yüzlerce Türk öğrenciyle iç içe eğitim süreci yaşayacaksınız.


  Zadar Üniversitesinde Eğitim Almak İçin Ne Yapmalıyım?

  Öncelikle hangi bölümde başarı sağlayacağınıza karar verip diplomanızla beraber bu bölüme kaydınızı yaptırmak olacak. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı firmamız tarafında tüm aşamalarda destek alarak sorunsuz bir şekilde eğitim yılınıza başlayacaksınız.


  Zadar Üniversitesinde Eğitim Almanın Avantajları

  Hırvatistan’ın en eski en köklü üniversitesi Zadar, eğitim anlamında en donanımlı seviyelerde olan üniversitelerin başında yer almaktadır. Bu anlamda kariyerinizde daha iyi noktalara gelebilmeniz açısından size büyük oranda faydası olacak bir eğitim sistemiyle işlemektedir.

  Hırvatistan Avrupa birliği üyesi olmasından kaynaklı eğitimde oldukça üst düzeyde çalışmalarla öğrencilerin başarılı bir şekilde mezun etmektedirler. Aynı zamanda Zadar üniversitesi bulunduğu lokasyon anlamında öğrencilerin hem güvenle yaşayacakları hem de keyif alacakları bir noktada bulunmaktadır.

  Eğitimin önemi kadar gençlerimizin okudukları yerde rahat ve huzurlu olmaları da önemlidir. Hırvatistan’la Türkiye arasındaki güzel ilişkiler ve anlaşmalar sebebiyle vizesiz giriş yapabildiğimiz bir Avrupa ülkesi olmasından dolayı çok daha rahat bir süreçten geçiyor olacaksınız. Yabancılık çekmeyeceğiniz Zadar üniversitesinde yüzlerce Türk öğrenciyle beraber Hırvatistan’da eğitimin ayrıcalıklı keyfini yaşayacaksınız.


  Zadar  Üniversitesini Bitiren Mezunlarınız Var Mı?

  Hırvatistan Zadar üniversitesine yüzlerce Türk öğrenci için  kayıt oluşturmaktayız. Buna istinaden de yüzlerce öğrencimiz başarılı bir şekilde mezun olup iş hayatına başlamaktadır. Eurostar aracılığı ile sizde hayallerinize bir adım atamak için bizlere ulaşabilirsiniz.


  Zadar Üniversitesi Eğitim Bursları, Burslu Veya Ücretsiz Zadar Fakültesi Okuyabilir Miyim?

  Zadar üniversitesinde eğitim alırken elbette ki Türkiye’deki tüm burs imkanlarından yaralanabileceksiniz. Geri ödemeli burslar özel veya vakıf bursları, tam burs veya yarı burslu olarak destek alabileceksiniz.


  Zadar Üniversitesinde Eğitim Almanın Şartları

  Zadar üniversitesinde eğitim almak için, diploma dışında her hangi bir şart bulunmuyor. Bölümünüze karar verip Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlarımızın desteği ve bilgilendirmeleriyle kayıt süreciniz, tamamlayıp eğitiminize başlayabiliyorsunuz.


  Zadar Üniversitesi Eğitimi Taban Puanları

  Hırvatistan Zadar üniversitesi için taban puanı şartı yoktur. Türkiye’de olduğu gibi belirli bir saat aralığında bütün yılki emeklerinizi birkaç saatlik sürece bağlayıp büyük streslere maruz kalmayacaksınız. Sadece bölüme karar verip Zadar üniversitesine diplomanızla kayıt yaptırmanız yeterli oluyor.


  Zadar Fakültesinden Türkiye’ye Geçiş Nasıl Yapılır?

  Zadar üniversitesinden dilediğiniz zamanda geçiş avantajınız var. Hazırlık dönemini bitirip ilk yılınızda başarılı olduktan sonra Türkiye’den her hangi bir üniversiteye geçiş sağlayabilirsiniz. Geçiş işlemlerinde olumlu bir sonuç alabilmek için ders notu ortalamanızı yüksek tutmanız gerecektir.


  Zadar üniversitesinde Eğitimi İçin Gerekenler Ve Başvuru Tarihi

  Başvurular Mayıs ayının 15’inden sonra başlamakla beraber Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlık merkezimize ulaşarak gerekli bilgi ve detayları alabilir ve rahat bir şekilde kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.


  Zadar Üniversitesinde Eğitim Almak

  Zadar üniversitesinde eğitim almak öğrenciler için hem başarılı bir deneyim süreci olacak hem de ayrıcalıklı bir eğitim almış olacaklar. Bu anlamda bakacak olursak Hırvatistan’ın ek köklü üniversitesine sınav stresine maruz kalmadan kayıt olama avantajını yaşarken hem de donanımlı bir eğitim sürecinden geçmiş olacaksınız. Yaşam standartlarının maliyetinde ki uygunluk ve doğal güzellikleriyle bambaşka bir eğitim sizleri bekliyor.


  Zadar Üniversitesi Eğitim Maliyeti Kaç Para?

  Hırvatistan Zadar üniversitesinde eğitim almak ilk etapta endişe verici olabiliyor. Fakat bu endişelere hiç gerek yok. Çünkü Türkiye’de ki eğitime ayırdığınız bütçeden daha az maliyetlere üniversite okuyabileceksiniz. Eurostar olarak bizler bu aşamalar fiyatlar ve maliyetler konusunda gerekli bilgileri sizlerle paylaşarak aklınızdaki endişeleri gidermekteyiz.


  Zadar Üniversitesinde Eğitim Almak Mantıklı Mı?

  Dilediğiniz zaman istediğiniz bölümü seçebilme ve sınav şartına takılmadan Zadar üniversitesinde eğitim almak çok mantıklı bir karar olacaktır. Hem farklı kültürleri deneyimleyip hem de kaliteli bir süreçten geçerek başarılı bir şekilde mezun olabilir elde ettiğiniz diplomayla Avrupa ve Türkiye’de iş olanakları bulabilirsiniz.


  Zadar Üniversitesinde Eğitim Almak Zor Mu?

  Zadar üniversitesinde eğittim almak sanıldığı kadar zor değil. Öncelikle sınavsız tapan puan şartı olmaksızın başlayacağınız eğitim sürecinde Hırvatistan üniversitelerindeki ders programları yabancı ülkelerden gelen öğrencilerin başarısına katkıda bulunacak ölçülerde planlanmış olmasından dolayı ve Zadar üniversitesindeki hocalarla birebir destekleyici eğitimler sayesinde rahatlıkla başarıyı yakalayabilirsiniz. Uygun harçlarıyla  fiyat anlamında da sizleri zorlayacak bir durumla karşılaşmadan dilerseniz burs desteğiyle kolay bir şekilde  hayallerinizin kapılarını aralamış olacaksınız.


  Zadar Üniversitesi Türkçe Eğitim Veren Fakülteleri Var Mı?

  Genel olarak yurt dışı eğitim sistemlerinde öğrencilerin yoğunluğuna nazaran anlaşmalar sağlanabiliyor ve fakülteler açılabiliyor. Bunların yanı sıra Türkiye’den hocalarda Zadar üniversitelerinde ek derler verebilmekteler. Bu süreçlerle alakalı Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlarımızın bağlantıları tecrübe ve deneyimleriyle beraber çok daha sağlam  bir eğitim döneminden geçeceksiniz.

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   whatsapp1