Osijek Üniversitesi

Son derece sağlam temellere dayanan Hırvatistan üniversitelerinde eğitim alma fırsatı sizleri bekliyor! Hem saygın hem de dünya sıralamalarında en üst sıralarda yer alan üniversitelerde istediğiniz bölümde eğitim alma şansına Hırvatistan üniversitelerini tercih ederek sahip olabilirsiniz.

Hırvatistan’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Osijek Üniversitesi

  Balkanların en refah ülkelerinden olan Hırvatistan’da bulunan Osijek üniversitesi nin tarihi çok eski ve köklü bir üniversite olması bakımından, bu üniversitede alacağınız eğitimde bir o kadar donanımlı olacaktır. Osijek üniversitesinde, tıp fakültesi, diş hekimliği, mühendislik gibi bölümlerde çok başarılı ve üst düzeyde öğrenci mezun etmektedir.

  Bunun yanı sıra yaklaşık 45’e yakın bölümleri ile de başarılı bir tarihe sahip olan Osijek üniversitesinde, Avrupa standartlarında eğitim verilmektedir. Özellikle tıp bölümünde üstün başarılara imza tan Osijek üniversitesinde eğitim almanın ayrıcalığını yaşamak çok büyük bir avantajdır. Osijek üniversitesi Türk öğrencilerini sınavsız almasından dolayı eğitimle ilgili hayallerinizi bu üniversitede gerçekleştirebilirsiniz.


  Osijek Üniversitesinde Eğitim Süresi Kaç Yıl?

  Osijek üniversitesinde eğitim yılı genel olarak 4 yıl olmakla beraber bölümüne göre de değişiklik olabiliyor. Her bölümün bir yıllık hazırlık süreci de bulunuyor bu elbette alacağınız eğitimde dil anlamında sizlere daha çok yardımcı olacaktır. Eurostar olarak bu konuda sizlere destek sağlayarak daha sağlıklı koşullarda eğitim almanızı sağlamaktayız.


  Osijek Üniversitesinde Eğitimi YÖK Denkliği Var Mı?

  Hırvatistan Osijek üniversitesinde YÖK denkliği bulunmaktadır. Sınavsız olarak eğitim sunan Osijek üniversitesinde alacağınız diploma ile Avrupa ve Türkiye’de mesleğinizi yapabilmeniz mümkün.


  Osijek Üniversitesi Eğiti YÖK Denkliği Sınavı Var Mı?

  Osijek üniversitesine sınavsız giriş avantajınız bulunmakta. Türkiye’de ki eğitim sisteminin aksine birkaç saatlik sınav zorunluluğuna bağlı bir gelecek kaygısı yaşamanıza gerek kalmadan lise diplomanızla eğitime başlamanız mümkün.


  Osijek Üniversitesinde Eğitimi Alıp Türkiye’de Çalışabilir Miyim?

  Hırvatistan Osijek üniversitesinde eğitim sürecinizi tamamladıktan sonra denkliği sağlanmış diplomanızla hem Avrupa’da hem de Türkiye’de iş bulmanın çok kolay olacaktır. Eurostar olarak bizler eğitim sürecinizle alakalı her konuda sizlerin yanında olacağız.


  Osijek Üniversitesi Eğitimi Kaç Para, Fiyatları Nedir?

  Osijek üniversitesinde eğitim almanın maliyetleri her orta halli ailenin bile karşılayabileceği düzeydedir. Harçlar konusunda uygun fiyatla eğitim sürenizi devam ettirebilirsiniz. Osijek üniversitesinde kaliteli bir eğitim alıp aynı zamanda da uygun maliyetlerle bu sürecinizi tamamlamak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı merkezimizden destek alabilirsiniz.


  Osijek Üniversitesi Eğitimi Sınavsız Mümkün Mü?

  Hırvatistan her yıl binler yabancı öğrenciyi sınavsız olarak bünyesine almaktadır. Öğrencilerimiz diledikleri bölüm için her hangi bir sınav sitemine tabi kalmadan lise diploması ile beraber bu üniversitelere başvuru yapabilirler


  Osijek Üniversitesi Eğitimi Alan Türk Öğrenci Sayısı Kaç Kişi?

  Osijek üniversitesi sunduğu eğitim, fırsatlar ve imkanlarla, sınavsız bir şekilde hayal ettiği bölümleri okuyabilme şansına sahip olan öğrencilerimiz tarafından oldukça yoğun bir ilgi görmekte ve kontenjanları doldurmaktadırlar.


  Osijek Üniversitesinde Eğitim Almak İçin Ne Yapmalıyım?

  Hırvatistan’da Osijek üniversitesini okumak için yapmanız gereken lise diploması ile başvuruyu gerçekleştirmek. Kalan süreçlerle alakalı Eurostar olarak her aşamasında strese girmeden hızlı ve sağlıklı bir şekilde başvurunuzu tamlamanız adına sizlere destek sağlayacağız.


  Osijek Üniversitesinde Eğitim Almanın Avantajları

  Osijek üniversitesi Hırvatistan’ın köklü üniversitelerinden olması hasebiyle, oldukça geniş bir eğitim sistemi bulunmaktadır. Avrupa standartlarında imkan ve koşullarla beraber bu üniversitenin birçok bölümünden profesörler ve akademisyenler başarılı iş adamları mezun etmiştir ve etmeye de devam etmektedir. Türk öğrencilerimiz açısından Hırvatistan’da eğitim almak kariyerlerinde daha iyi noktalara gelmeleri açısından çok büyük avantajlar sağlayacaktır.


  Osijek Üniversitesini Bitiren Mezunlarınız Var Mı?

  Osijek üniversitesinden eğitim alıp mezun olan yüzlerce öğrencimiz bulunmaktadır. Eğitim sistemi yabancı öğrencilerin başarılarını arttırmak ve stressiz bir eğitim dönemi yaşamaları açısından uygun koşullar içerisinde, üniversite hocalarıyla samimi ve birebir destekleyici çalışmalarda sağlanarak başarılı mezunlar vermektedir.


  Osijek Üniversitesİ Eğitim Bursları, Burslu Veya Ücretsiz Osijek Fakültesi Okuyabilir Miyim?

  Osijek üniversitesinde okumak için Türkiye’de ki tüm bursluluk imkanlarından yaralanabiliyorsunuz. Özel şirketler, vakıflar, yada öğrenim kredileri ile eğitimiz boyunca destek alabilirsiniz.


  Osijek Üniversitesinde Eğitim Almanın Şartları

  Osijek üniversitesinde eğitim alabilmek için şartlı hareket edeceğiniz bir durum söz konusu değildir. Sadece diplomanızla beraber başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Hayallerinize ilk adımı atmak ve kariyerinizde iyi bir noktaya gelmek adına Eurostar olarak bizden yurtdışında eğitim programı ile alakalı destek alabilirsiniz.


  Osijek Üniversitesi Eğitimi Taban Puanları

  Hırvatistan’da Osijek üniversitesinde eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için bir taban puanı şartı aranmıyor. Hangi bölümde okumak istediğinizi belirleyip kararlı olduktan sonara sadece başvuru sürecinizi tamamlamanız yeterli olacaktır.


  Osijek Fakültesinden Türkiye’ye Geçiş Nasıl Yapılır?

  Osijek üniversitesinden hazır dönemi haricinde, her dönem geçiş hakkınız bulunmaktadır. Bunun için en nemli nokta, birinci yılınızda not ortalamanızı yüksek tutmanız olacaktır.


  Osijek üniversitesinde Eğitimi İçin Gerekenler Ve Başvuru Tarihi

  Genel olarak başvuru tarihleri her yıl 15 Mayıs aralığında olmaktadır. Başvuru tarihlerinin takibini sağlayıp kontenjanlar dolmadan gerçekleştirmeniz daha sağlıklı olacaktır. Eurostar olarak Osijek üniversitesine kayıt programları ile alakalı silere her aşamada yardımcı olacağız.


  Osijek Üniversitesinde Eğitim Almak

  Hırvatistan’ın en güzel ve en köklü üniversitesi Osijek’ten eğitim almak sizler için çok ayrıcalıklı bir süreç olacaktır. En yüksek teknolojiler ve eğitici öğretici uygulamalar, projelerle başarılı bir şekilde mezun olmanızı sağlayacak düzeyde eğitmen ve yönetim kadrosuyla kariyerinizde güzel bir sürece başlayabilmek her gencin hayalidir. Bu ayrıcalıklı eğitimden yararlanmak için Eurostar olarak bizlere başvurabilirsiniz.


  Osijek Üniversitesi Eğitim Maliyeti Kaç Para?

  Hırvatistan genel anlamda sosyal yaşam maliyetleri uygun olmakla beraber eğitim olarak da uygun harç fiyatlarıyla zorlanmadan strese girmeden başarılı bir şekilde mezun olabiliyorsunuz.

  Bunun için gerekli olan tek şey azimli olmak ve hedefinize doğru sağlam adımlar atmaktır. Hırvatistan Osijek üniversitesinde eğitim alma maliyetlerini karşılayabilir miyim kaygısına düşmenize gerek olmamakla beraber Türkiye’de harcayacağınız eğitim maliyetlerinde daha uygun koşullar sizleri bekliyor.


  Osijek Üniversitesinde Eğitim Almak Mantıklı Mı?

  Her genç istediği bölümü okumanın daha kolay ve daha sağlıklı koşullarda olmasını ister. Özellikle Türkiye standartlarında taban puanların yüksek olması sınav zorunluluğu olmasından kaynaklı kaygılarla eğitim dönemine başla çabaları çok başarılı bir öğrencide bile olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Fakat Osijek üniversitesine uygun maliyetlerle giril yapıp yüksek standartlarda eğitim almak elbette ki en mantıklı seçim olacaktır.


  Osijek Üniversitesinde Eğitim Almak Zor Mu?

  Osijek üniversitesinde eğitim almanın ekstra bir zorluğu bulunmuyor. Yabancı öğrencilere karşı kucak açmış Hırvatistan üniversitelerinde uygun koşullar ve gerekli eğitimlerin plan ve projeleri başarı odaklı olmasından kaynaklı bu konuda kaygı duymanıza gerek olmayacaktır.

  Siz öğrencilerimizin düşünmesi gereken tek şey hangi bölümü tercih edip başarılı olabilecek ve eğitim sürecinde azimli ve kararlı olup başarılı bir şekilde mezun olma sürecinde aktif bir şekilde çalışmak olacaktır. Kalan kısımlarla alakalı Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığı firması olarak sizlere aklınıza takılan her konuda bilgi aktararak, başvuru ve eğitim süreçlerinde de desteğimizi vermeye devam edeceğiz.


  Osijek Üniversitesi Türkçe Eğitim Veren Fakülteleri Var Mı?

  Hırvatistan her yıl Türk öğrenci kapasitesini doldurmaktadır. Bu şartlar dahilinde yeterli düzeyde öğrenci kapasitesi olduğunda yapılan anlaşmalarla Türkçe eğitim veren üniversiteler açılabilmekte ve ayrıca Türkiye’den  hocalarda bu üniversitelerde görev alabilmektedirler. Eurostar bu konuda sizlere gerekli bilgileri detaylı paylaşarak kaygı duyduğunuz her konuda tecrübelerini ve desteğini sağlayacaktır.

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   whatsapp1