Zagreb Üniversitesi

Son derece sağlam temellere dayanan Hırvatistan üniversitelerinde eğitim alma fırsatı sizleri bekliyor! Hem saygın hem de dünya sıralamalarında en üst sıralarda yer alan üniversitelerde istediğiniz bölümde eğitim alma şansına Hırvatistan üniversitelerini tercih ederek sahip olabilirsiniz.

Hırvatistan’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Zagreb Üniversitesi

  Zagreb üniversitesi Hırvatistan’ın en eski üniversitelerindendir. Üniversite resmi olarak 1669 yılında faaliyete geçmiştir. Zagreb üniversitesi bir kamu üniversitesi kapsamında hizmet sunmaktadır. Zagreb üniversitesinde bu kapsamda mimarlık, kimya, inşaat, elektrik ve bilgisayar mühendisliği, jeodezi fakültesi, geo teknik fakültesi, grafik, makine ve deniz mimarlık fakülteleri olarak eğitim sağlamaktadır.

  Zagreb Hırvatistan’ın başkenti olması dolayısıyla nüfus oranı kalabalık ve araştırma merkezleri, ulaşım bakımından oldukça gelişmiş bir şehir olmasından dolayı eğitim anlamında refah bir seviyede  eğitim süreci yaşatmaktadır.


  Zagreb Üniversitesinde Eğitim Süresi Kaç Yıl?

  Zagreb üniversitesinde eğitim süresi her üniversitede olduğu gibi 4 yıllık bir süreci kapsamaktadır.bu eğitim yılı bölümünüzün durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Zagreb üniversitesinde ilk olarak hazırlık süreci olarak eğitim almaya başlayacaksınız.


  Zagreb Üniversitesinde Eğitimi YÖK Denkliği Var Mı?

  Zagreb üniversitesinde yok denkliği kapsamında diploma sahibi olabiliyorsunuz. bunun için YÖK denklik başvurusu yapmanız gerekmektedir. Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlık firması olarak öğrencilerimize gerekli tüm detayları paylaşarak kayıt işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.


  Zagreb Üniversitesi Eğitimi YÖK Denkliği Sınavı Var Mı?

  Zagreb üniversitesine başlamadan önce başvuru sağlayıp YÖK denklik sınavına girmeniz şart. Bu sınav doğrultusunda diploma geçerliliğinizi sağlayıp Türkiye’de veya Avrupa’da görev alabiliyorsunuz. Eurostar eğitim almak isteyen gençlere her aşamada yardımcı olmaktadır.


  Zagreb Üniversitesinde Eğitimi Alıp Türkiye’de Çalışabilir Miyim?

  Zagreb üniversitesinden başarılı bir şekilde mezun olduktan sonra denkliği sağlanmış diplomanızla beraber iş hayatına başlayabiliyorsunuz. Eğitim süreci devam eden gençlerimiz dilerse ülkelerine ara dönemlerde gelerek staj yapıp aynı zamanda para kazanabilirler. Bu durumda eğitim süreçlerine maddi destek sağlayıp bir yandan da aldıkları eğitimi deneyimleme şansını yakalamış olacaklar.


  Zagreb Üniversitesi Eğitimi Kaç Para, Fiyatları Nedir?

  Zagreb üniversitesi Hırvatistan’ın başkentinde olmasından dolayı, her anlamda rahat koşullara sahip olacak olan öğrencilerimiz uygun harçlar dolayısıyla da eğitimlerinde maddi anlamda sıkıntıya düşmeyeceklerdir. Orta halli bir ailenin geliriyle rahat bir şekilde okuyabiliyorlar.


  Zagreb Üniversitesi Eğitimi Sınavsız Mümkün Mü?

  Zagreb üniversitesi yabancı öğrencilerini sınavsız bir şekilde kabul etmektedir. Ülkemizde istediği bölümlere kayıt olabilmek için sınav, puan yada birçok anlamda bazı zorluklarla karşılaşıp öğrencilerin ümitleri tükenebiliyor. Aralarında çok yetenekli olan gençlerimizin çoğu bu türden sorunlar yüzünden okuma hayatlarını sonlandırabilmektedirler. Hırvatistan’da Zagreb üniversitesine şartsız bir şekilde dilediğiniz bölümünden giriş yapabiliyorsunuz.


  Zagreb Üniversitesi Eğitimi Alan Türk Öğrenci Sayısı Kaç Kişi?

  Hırvatistan’da Zagreb üniversitesine eğitim amacıyla giden yüzlerce öğrencimiz bulunmakta. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlarımıza Zagreb üniversitesinde eğitim almak için başvuru yapanlar oldukça yoğun. Her genç hayalini gerçekleştirme yolunda en uygun ve en doğru adımları atmak istemektedir. Bu anlamda Zagreb üniversitesi en iyi tercih olacaktır


  Zagreb Üniversitesinde Eğitim Almak İçin Ne Yapmalıyım?

  Türkiye’de olduğu gibi birçok prosedüre takılarak üniversite okumak durumunda kalmıyorsunuz. Yapılması gereken diplomanızla beraber okumak istediğiniz veya yeteneğinizin olduğunu düşündüğünüz bir bölüme kayıt yaptırmak.


  Zagreb  Üniversitesinde Eğitim Almanın Avantajları

  Hırvatistan’ın en eski en kıdemli üniversitelerinden olan Zagreb üniversitesinde her türlü imkan ve olanaklarla beraber alacağınız kaliteli eğitim sizin ve geleceğinizin daha iyi şekillenebilmesi açısında oldukça etkili olacağından doğru ve avantajlı bir seçim olacaktır.


  Zagreb Üniversitesi Eğitim Bursları, Burslu Veya Ücretsiz Zagreb Fakültesi Okuyabilir Miyim?

  Zagreb üniversitesi Hırvatistan’da yabancı bir üniversite olsa dahi Türkiye’de ki tüm imkanlardan burda da faydalanabiliyorsunuz. Birçok burs seçeneğiyle eğitiminize mali destek sağlayabiliyorsunuz. Eurostar olarak bu konularda gerekli ve yaralı yönlendirmeler yaparak daha rahat bir eğitim sürecini yaşamanıza yardımcı olmaktayız.


  Zagreb Üniversitesini Bitiren Mezunlarınız Var Mı?

  Zagreb üniversitesi her yıl yüzlerce Türk öğrenciyi mezun etmektedir. Üniversite vermiş olduğu yüksek eğitim sayesinde öğrenciler başarılı bir şekilde diploma sahibi olabilmektedir.


  Zagreb Üniversitesinde Eğitim Almanın Şartları

  Zagreb üniversitesinde eğitim almak için belirli bir şar koyulmamıştır.mezun olan gençlerimiz hangi bölümlerde yerleşmek istediklerini belirleyip diplomalarıyla başvurularını yaparak Hırvatistan Zagreb üniversitesinde iyi bir eğitim alma şansına sahip olabiliyorlar.


  Zagreb Üniversitesi Eğitimi Taban Puanları

  Zagreb üniversitesinde  hangi bölümlerde eğitim almak istiyorsanız taban puan şartı olmaksızın kolaylıkla hayalini kurduğunuz mesleğe sahip olabilirsiniz. Eurostar bünyesinde kayıt olan her öğrencimiz eğitim döneminde oldukça başarılı bir seviyeden geçip diplomalarını almaktadır.


  Zagreb Fakültesinden Türkiye’ye Geçiş Nasıl Yapılır?

  Zagreb üniversitesinde eğitim almaya karar vermiş ve başlamış öğrencilerimiz hazırlık dönemi harici her yıl geçiş hakkına sahip olmakla beraber geçiş için mutlaka 1. Sınıfta iken not ortalamasını yüksek tutmaları şarttır.


  Zagreb üniversitesinde Eğitimi İçin Gerekenler Ve Başvuru Tarihi

  Zagreb üniversitesinde eğitim almak için gerekli olan tek zorunlu belge lise diplomanızdır. Bunun sonrasında sadece başvuru belgelerini hazırlayıp Zagreb üniversitesinde eğitim dönemine hazırlanabilirsiniz.


  Zagreb  Üniversitesinde Eğitim Almak

  Hırvatistan’ın en güzel şehri başkent Zagreb’de en eski ve en kaliteli üniversiteler arasında olan Zagreb üniversitesinde eğitim almak öğrencilerimiz için ayrıcalıklı olacaktır. Hem kültürel manada hem de sosyal manada Türk gelenek görenekleriyle benzer yaşam standartlarından dolayı yabancılık çekmeyecek hem de seçtiğiniz bölümde tüm gelişmiş imkanlardan faydalanarak sağlam bir eğitim sürecine sahip olabileceksiniz.


  Zagreb  Üniversitesi Eğitim Maliyeti Kaç Para?

  Hırvatistan’da bulunan Zagreb üniversitesinde eğitim maliyetleri oldukça uygundur. Uygun imkan ve koşullarda rahat bir şekilde bölümünüzü bitirebilirsiniz. Eurostar olarak sizlere bu anlamda kolaylık sağlayacak her türlü bilgi ve imkanlarımızı kullanarak başarılı bir şekilde mezun olmanıza yardımcı olmaktayız. Orta düzeyde bir ailenin her çocuğu bu ülkede bu üniversitede istedikleri bölümü gönül rahatlığıyla okuyabilmektedirler.

  Hırvatistan maliyet anlamında en uygun ülkeler arasında yer aldığı için eğitim anlamında  en doğru seçim olacaktır. Bu sürece başlamadan evvel sizlere gerekli bilgi ve detaylar paylaşarak aklınızdaki sorulara beraberce yanıt bularak sağlıklı bir şekilde eğitim sürecinize başlamanızda katkı sağlayacağız.


  Zagreb Üniversitesinde Eğitim Almak Mantıklı Mı?

  Elbette ki yurt dışında Hırvatistan gibi gelişmekte olan bir ülkede köklü bir üniversitede sağlam bir eğitim her gencin hayalidir. Sosyal yaşam refah olması güvenli bir ülke olması da eğitim alan öğrencilerimiz için daha uygun olacaktır.

  Öğrencilerimiz okul seçimi yaparken elbette ki güzel ve güvenli refah düzeyde olan bir ülke ve okul seçimi yapmaktadırlar bu kapsamda Hırvatistan Zagreb üniversitesi en mantıklı seçim olacaktır. Öğrencilerimiz hem sağlam temellere dayalı bir eğitim alırken hem de yaşadıkları ülkeyi severek bu süreçte kendilerini daha iyi hissedeceklerdir.


  Zagreb Üniversitesinde Eğitim Almak Zor Mu?

  Hırvatistan Zagreb üniversitesine kayıt olmak ve eğitim almak zor değil. Aksine Türkiye standartlarına göre her anlamda daha kolay ve daha ayrıcalıklı bir eğitim sürecini geçireceksiniz. Kariyerinize bu köklü üniversitede olumlu katkılar sağlayacak ve mezun olduktan sonra başarılı bir şekilde mesleğinizi yapabileceksiniz. Bir kamu üniversitesi olması dolayısıyla daha güzel imkanlarda eğitim görebilme şansınız olacaktır.


  Zagreb  Üniversitesi Türkçe Eğitim Veren Fakülteleri Var Mı?

  Yurt dışı üniversitelerinde genel manada öğrenci yoğunluğuna bağlı olarak Türkçe eğitim veren fakülteler açılabilmektedir. Gerekli analaşmalar sağlandıktan sonra Türkiye’den hocalarında gelme imkanları da olmasından dolayı daha rahat bir eğitim sürecide yaşama şansınız olabilmektedir. Bu konuda merak ettiğiniz her konuda Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı firmamızdan gerekli destsek ve bilgileri alabiliyorsunuz.

  Puanla
  [OY: 2 Ortalama: 5]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   whatsapp1