Rijeka Üniversitesi

Son derece sağlam temellere dayanan Hırvatistan üniversitelerinde eğitim alma fırsatı sizleri bekliyor! Hem saygın hem de dünya sıralamalarında en üst sıralarda yer alan üniversitelerde istediğiniz bölümde eğitim alma şansına Hırvatistan üniversitelerini tercih ederek sahip olabilirsiniz.

Hırvatistan’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Rijeka Üniversitesi

  Hırvatistan’ın Rijeka kentinde yer alan Rijeka üniversitesi Avrupa’nın en iyi üniversiteleri arasında yer almaktadır. Akademik kariyeri verdiği eğitimler ve donanımlı bir üniversite olması bakımından oldukça başarılı mezunlar vermektedir. Rijeka üniversitesi kapsamında 9 fakülte, sanat akademisi, üniversite kütüphaneleri ve öğrenci merkezleriyle göz doldurmaktadır.

  Hırvatistan dost ve kardeş ülke olması ve ülkeler arası iletişimin yoğun ve güzel olması da öğrencilerimizin bu ülkede rahat ve güvenle eğitim almalarında faydalı olmaktadır. Hırvatistan yaşam koşulları uygun, öğrencilerin kolay ve huzurlu olabilecekleri, güvenli ve refah bir ülkedir. Dilediğiniz bölümleri rahatlıkla okuyabilir, lisans, yüksek lisans veya doktora için gelinebilecek en güzel ülkelerdendir.


  Rijeka  Üniversitesinde Eğitim Süresi Kaç Yıl?

  Her üniversitede genel olarak dört yıl eğitim verilmektedir. Bunun yanı sıra hazırlık dönemi de ek olarak verilmekte. Eğitim aldığınız bölüm programına göre bu süreç uzayabilmektedir. Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığı merkezimizden Rijeka üniversitesi bölümleri ve yıllık eğitim programları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.


  Rijeka  Üniversitesinde Eğitimi YÖK Denkliği Var Mı?

  Hırvatistan Rijeka üniversitesi yök denkliği olan bir üniversitedir. Bu kapsamda denkliği alınmış diplomanızla beraber hem Avrupa’da hem de Türkiye sınırlarında mesleğinizi icra edebilme avantajına sahipsiniz.


  Rijeka Üniversitesi Eğitimi YÖK Denkliği Sınavı Var Mı?

  Hırvatistan Rijeka üniversitesinin YÖK denkliği bulunduğu için YÖK denklik sınavına başvuru yapıp tanınırlığını tescillemeniz yeterli olmaktadır. Bu konuda aklınıza takılan hususlarda Eurostar olarak sizlere hizmet sunmaktayız.


  Rijeka Üniversitesinde Eğitimi Alıp Türkiye’de Çalışabilir Miyim?

  Hırvatistan Osijek üniversitesinden mezun olduğunuz takdirde elinizdeki denkliği sağlanmış diplomanızla Türkiye’de çalışabilir aynı zamanda Avrupa’nın dilediğiniz bir yerinde de çalışma fırsatı bulabilirsiniz.

  Bunun yanı sıra eğitimi devam eden öğrencilerimizde dilerse ara tatil veya yaz tatillerinde hem bilgilerini uygulamalı olarak geliştirip staj yapabilir hem de para kazanıp eğitim süreçlerine katkıda bulunabilirler. Vizesiz olarak giriş çıkışlar sağlandığı için kolaylıkla gel git yapabilmeleri mümkün.


  Rijeka Üniversitesi Eğitimi Kaç Para, Fiyatları Nedir?

  Hırvatistan Osijek üniversitesi eğitim maliyetleri oldukça uygundur. Hem yaşam kalitesi yüksek hem de sosyoekonomik ve  yaşamsal faaliyetlerde gayet uygundur. Bu bağlamda Türkiye’den daha uygun koşullarda eğitim almanız mümkündür. Bu konularla alakalı yeterli bilgiyi Eurostar danışmanlık olarak sizlere aktarıp başvuru süreciniz ve eğitim sürecinizde sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz


  Rijeka Üniversitesi Eğitimi Sınavsız Mümkün Mü?

  Hırvatistan Osijek üniversitesinde dilediğiniz bölümlere sınavsız olarak kayıt yaptırabiliyorsunuz. Avrupa birliği üyesi ve dost ülke Hırvatistan’da Türk öğrencileri sınavsız bir şekilde hayallerine kavuşuyorlar. Eurostar olarak planladığınız kariyere sahip olmanız için sizlere Rijeka üniversitesi ve kayıtlarıysa alakalı gerekli tüm desteği sağlamaktayız.


  Osijek Üniversitesi Eğitimi Alan Türk Öğrenci Sayısı Kaç Kişi?

  Hırvatistan Rijeka üniversitesi her yıl yüzlerce Türk öğrenciyi misafir etmektedir. Hırvatistan kültür ve medeniyet anlamında da Türkiye ile benzerlik taşımasından dolayı öğrencilerimiz kendi ülkelerinde olduğu gibi rahat ve güvenli koşullarda eğitim almaktadırlar. Eurostar olarak Rijeka üniversitesinde eğitim görmek isteyen Türk öğrenci kontenjanlarımız sürekli dolmaktadır.


  Osijek Üniversitesinde Eğitim Almak İçin Ne Yapmalıyım?

  Rijeka üniversitesinde hayal ettiğiniz bölümü okumak çok kolay olacaktır. Lise diplomanızla başvurunuzu yapıp gerekli süreci tamamladıktan sonra eğitim döneminize başlayabilirsiniz. Eurostar olarak bilgi tecrübe ve deneyimlerimiz ve bağlantılarımızla hem başvuru sürecinizin hızlı ve sorunsuz gerçekleşmesini sağlayacağız hem de eğitim dönemi boyunca bir aile gibi sizleri desteklemeye devam edeceğiz.


  Osijek Üniversitesinde Eğitim Almanın Avantajları

  Avrupa’nın beşiğinde yer alan ve Hırvatistan gibi refah düzeyi yüksek bir ülkede, Rijeka gibi Avrupa’nın 500 üniversitesi arasında en iyi en köklü bir üniversitede eğitim almak geleceğinize güzel bir Köprü kuracaktır.


  Osijek Üniversitesini Bitiren Mezunlarınız Var Mı?

  Rijeka üniversitesinde eğitim gören yüzlerce Türk öğrencimiz her yıl başarılı mezunlar vermektedir. Bu başarıların nedenlerinden biride sınav stresi yaşamadan hem farklı bir ülke deneyimlemek, farklı kültürde insanlarla bir arada olmak hem de yüksek standartlarda bir eğitim sistemi barındırmasından da kaynaklanmaktadır.


  Osijek Üniversitesİ Eğitim Bursları, Burslu Veya Ücretsiz Osijek Fakültesi Okuyabilir Miyim?

  Hırvatistan Osijek üniversitesinde eğitim almak için Türkiye’de ki tüm imkan ve koşullardan yararlanma hakkınız bulunuyor. Özel firmalar yada vakıflardan destek sağlayacağınız gibi dilerseniz devletten yardım alarak geri ödemeli kredi seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Başarı oranınıza istinaden tam burs yada yarı burslu devam etme imkanınız bulunmaktadır. Bu konuda Eurostar olarak sizlere gerekli bilgi ve yönlendirmelerle yardımcı olmaktayız.


  Osijek Üniversitesinde Eğitim Almanın Şartları

  Hırvatistan Osijek üniversitesinde eğitim almak için sizlere bir koşullandırma veya şart koyulmamıştır. Hayalini kurduğunuz bölümü lise diplomanızla beraber başvuru yaparak kayıt olabilirsiniz. Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığı firmamız bu konuda sizlere destek sağlayacaktır.


  Osijek Üniversitesi Eğitimi Taban Puanları

  Osijek üniversitesinde eğitim alabilmek için bir taban puana ihtiyacınız yok. Yapmanız gereken okumak istediğiniz bölüme karar verip gerekli başvuru formunu doldurmak. Eurostar olarak bu aşamalarda sizlere yön vererek başvuru sürecinizi rahat bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.


  Osijek Fakültesinden Türkiye’ye Geçiş Nasıl Yapılır?

  Rijeka üniversitesinde okumaya başlayan yada okumaya devam eden her öğrencimizin Türkiye’ye geçiş hakkı bulunmaktadır. Hazırlık yılı haricinde her dönem geçiş hakkınızı kullanabilirsiniz. Fakat bunun için dikkat etmeniz gereken ilk yılınızda not ortalamanızı yüksek tutmak olacaktır.


  Osijek üniversitesinde Eğitimi İçin Gerekenler Ve Başvuru Tarihi

  Rijeka üniversitesinde eğitim için gerekli olan öncelikli belge lise diplomanızdır. Başvuru tarihleri genel olarak Mayıs 15 itibarı ile başlamaktadır. Eurostar olarak silere başvuru sürecindeki gerekli konular ve kayıt sürecini tamamlamanızda desteğimizi sağlayacağız


  Osijek Üniversitesinde Eğitim Almak

  Hırvatistan’ın en iyi üniversitelerinin arasında yer alan Rijeka üniversitesinde kaliteli ve donanımlı bir şekilde eğitim sisteminde yer alıp kariyerinizde en iyi seviyelere ulaşmak için burada alacağınız eğitim çok önemlidir. Aynı zamanda öğrencilerimizin yurt dışında eğitim kaygılarını yaşamadan iyi koşullarda uygun fiyatlarla sağlam temelleri oluşturacağınız ve keyifle eğitim sürecini tamamlayacağınız Rijeka üniversitesinden mezun olma ayrıcalığını yaşamak için başvuru tarihlerini takip edip gerekli tüm bilgileri Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı firmamızdan sağlayabilirsiniz.


  Osijek Üniversitesi Eğitim Maliyeti Kaç Para?

  Her yıl Hırvatistan Rijeka üniversitemizde binlerce öğrenci mezun etmekteyiz. Bu kapsamda söylemeliyiz ki Türkiye’de alacağınız eğitim sürecindeki masraflarınıza oranla daha uygun koşullarda yüksek düzeylerde eğitim alabiliyorsunuz.


  Osijek Üniversitesinde Eğitim Almak Mantıklı Mı?

  Ülkemizdeki eğitim sistemine göre başlangıç ve süreçlerde oldukça zorlanmakta olan öğrencilerimiz, Hırvatistan’da Rijeka üniversitesinde eğitim sürecine başlama ve bitirme süreçlerinde yaşamaktadırlar. Sınavsız ve stressiz istedikleri bölümü okuma lüksü ve aynı zamanda farklı bir ülkede ayrıcalıklı bir eğitimi uygun maliyetlere lalmak en mantıklı karar olacaktır.


  Osijek Üniversitesinde Eğitim Almak Zor Mu?

  Hırvatistan’da Rijeka üniversitesinde okuma kararındaysanız, hiçbir zorlukla karşılaşmadan kolayca bu üniversiteye kayıt yaptırmanız mümkün. Bu konuda Eurostar olarak elde ettiğimiz bilgi ve deneyimlerimizle sizlere kolay bir eğitim sürecini yaşatıp gerekli olan her noktada destek olacağız


  Osijek Üniversitesi Türkçe Eğitim Veren Fakülteleri Var Mı?

  Hırvatşstan’da Türkçe eğitim veren fakültelerle alakalı Eurostar olarak gerekli bilgilendirmeleri sağlıyoruz. Buna istinaden aklınıza takılacak her konuda bizlere ulaşarak sağlıklı ve bilinçli bir eğitim sürecinden geçmek için sizlere danışmanlık hizmetimizi sunmaktayız.

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   whatsapp1