Lübnan Telefon Kodu

Lübnan’da bulunan yakınlarınızdan gelen çağrıları geri ararken telefon numaralarının başında Lübnan telefon kodu olduğunu görürsünüz. Lübnan telefon kodunu arama yapmanız sırasında ilk etapta iletişim için gerekli olarak sizin de tuşlamanız gerekmektedir.

Lübnan'da Eğitim Telefon Kodu: +961

Lübnan Telefon Kodu

Tarihi gereği içinde farklı kültürlerden izler barındıran Lübnan, birçok kişiyi güzelliği ile büyülemiş bir ülke. O yüzden ailenizden, çevrenizden birinin buraya çalışmaya veya okumaya gitmesi çok normal. Bu güzel Ortadoğu ülkesinde yaşayan sevdiklerinizle hasret gidermek için sık sık iletişimde olmak istiyor olmalısınız. Bunun içinde büyük bir ihtimalle internet üzerinde çalışan uygulamaları kullanıyorsunuz değil mi? Ama internet kaynaklı hem görüntüde hem ses de o kadar büyük problem yaşıyorsunuz ki kendinize alternatifler arıyor olmalısınız. Ancak eminiz ki değerlendirdiğiniz bu alternatifler arasında telefon yoktur. Fakat bu yanlış bir düşünce çünkü aslında operatörler tarafından kullanıcılara verilen uluslararası paketler ile yurtdışını aramak ve yurtdışından arama karşılamak çok uyguna geliyor.

Bu paketler sayesinde hem internet kaynaklı sorunlar yaşamayacak hem de telefon konuşmalarınız tahmin ettiğinizden çok ucuza gelmiş olacak. Bu yüzden hemen operatörünüzle iletişime geçip bu paketlerden birini hattınıza tanımlatmalısınız. Hatta belki zaten bu ucuz yurtdışı dakikaları paketinize tanımlı! Hattınıza uluslararası konuşma hattı tanımlattıktan sonra telefonla Lübnan’ı arayabilirsiniz. Ancak bu aramalarda telefondan önce mutlaka Lübnan telefon kodunu tuşlamalısınız.

Lübnan Telefon Kodu Nedir?

Türkiye’den Lübnan’ı ararken mutlaka tuşlamanız gereken ve size Lübnan’dan yapılan aramalarda telefon ekranında telefon numarasından önce çıkan Lübnan telefon kodu +961’dir. Türkiye’den Lübnan’ı ararken önce Lübnan telefon kodu +961’i tuşlamalı sonra telefonu girmelisiniz. Aksi takdirde Lübnan’daki telefonun sahibine ulaşma imkanı asla ama asla yoktur. Zaten direk telefonu tuşladığınızda ya çalma sesi duymazsınız ya da direk aramanız düşecektir.

(+961) Nerenin Kodudur?

Uluslararası aramalarda mutlaka telefondan önce tuşlanması gereken bir kod olan +961 Lübnan telefon kodudur. Bu kod aramaların ve mesajların Lübnan’a yönlendirilmesini sağlar. Bu yüzden Türkiye’den Lübnan’a yapılan aramalarda hayati önem taşır.

Lübnan Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

Bunun en basit yolu aslında bu konuda senelerdir çalışarak, deneyim kazanan Eurostar’ın ekip danışmanlarının birinden ücretsiz olarak yardım talep etmektir.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1