Lüksemburg Telefon Kodu

Her ülkede geçerli olan uluslararası telefon kodları bulunmaktadır. Lüksemburg telefon kodunu bilerek tatil planları yapabilirsiniz. Kimseyi aramak istediğinizde yapmanız gereken şey sizi aramaları için Lüksemburg telefon kodunu onlara iletmeniz olacaktır.

Lüksemburg'da Eğitim Telefon Kodu: +352

Lüksemburg Telefon Kodu

Küçük ama zengin bir Avrupa ülkesi olan Lüksemburg vatandaşlarına büyük fırsatlar ve önemli imkanlar sunmaktadır. Eğer ailenizden biri bu fırsatlardan yararlanmak için dil eğitimine, üniversite eğitimine veya çalışmaya gittiyse elinizden onları özlemekten başka bir şey gelmemesi kadar normal bir durum yoktur. Her ne kadar Türkiye’ye çok uzak bir ülke olmasa da sevdiğiniz kişiyi özlediğiniz için onunla istediğinizde iletişim halde olmak sizin en doğal hakkınızdır.

Lüksemburg’da yaşamaya başlayan sevdiğiniz insanla mobil ve kablosuz internet üzerinden çalışan Skype, Telegram, Whatsapp gibi programları ve uygulamalar üzerinden konuşuyor ve yazışıyor olabilirsiniz ya da onlarla karşılıklı elektronik postalar atıyor olabilirsiniz. İnternet üzerinden kurduğunuz iletişim internet faturası dışında size bir maliyeti olmasa da eğer mobil internet kullanıyorsanız kota aşma riskiniz büyüktür. Zaten kablosuz internet paketleri de değiştiği için hızlı bir internete sahip olabilmek için yüksek ücretler ödemek zorundasınız. Bu yüzden yavaş bir internet kullanıyorsanız kablosuz bağlantınız için büyük bir ihtimalle Lüksemburg ile konuşurken bağlantı sorunları yaşıyorsunuz. Bu tip durumlar karşısında telefon üzerinden de karşı tarafla iletişime geçebiliyor olmanız çok önemlidir ancak telefonla aramalarda mutlaka Lüksemburg telefon kodu bilgisine de sahip olmalısınız.

Lüksemburg Telefon Kodu Nedir?

Telefon üzerinden iletişime geçtiğinizde size mutlaka lazım olacak olan Lüksemburg telefon kodu +352’dir. Karşı tarafı aradığınızda ya da mesaj attığınızda önce bu kodu girmeli sonra telefon numarasını tuşlamalısınız. Aksi bir durumda karşı tarafa olanağınız bulunmamaktadır. Bu yüzden size verilen Lüksemburg telefon numarasını cep telefonunuza kaydederken ya da sabit hattı not alırken önce +352’yi yazmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

(+352) Nerenin Kodudur?

+ 352 nerenin kodu telefon kodu uluslararası aramalarda diğer ülkelerin Lüksemburg telefonundan önce kullanılması gereken Lüksemburg telefon kodudur. Bu telefon kodunun diğer ülkelerden yapılan aramalarda tuşlaması zorunludur. Aksi takdirde iletişim sorunu yaşanır çünkü hattı düşüremezsiniz.

Lüksemburg Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

Bu kodu öğrenmek isterseniz size önereceğimiz çok basit bir yol bulunmaktadır. Uzun süredir Türk vatandaşlarına yurtdışındaki işlemler konusunda destek veren Eurostar firması size bu konuda ücretsiz olarak yardımcı olacaktır.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1