Moldova’da Üniversite

Hem eğitim maliyetleri ucuz ve ekonomik hem de kalitesi Avrupa standartlarında olması nedeniyle birçok avantajı bir arada sağlayan Moldova üniversitelerinde lisans eğitimi almak, kendinizi yormadan eğlenerek lisans okumanıza yardımcı olacaktır.

Moldova'da Üniversite Eğitimi

Moldova'da Eğitim Daha Ekonomik

Aşağıdaki tabloda, Moldova’da üniversite eğitiminin toplam maliyetinin, Türkiye’ye göre çok daha avantajlı olduğunu görebilirsiniz.

Yıllık Türkiye Devlet Üniversitesi Türkiye Vakıf Üniversitesi Moldova Üniversitesi
Yaşam 8000 ₺ 15.000 ₺ 2000 €
Eğitim 0 ₺ 40.000 ₺ 3500 €
Toplam 8000 ₺ 55.000 ₺ 5500 €

Neden Moldova'da Üniversite?

Mezuniyet sonrası çalışma izni veriyor.

Moldova üniversitelerinden mezun olduğunuzda aldığınız diploma ile dünyanın birçok ülkesinde rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Üniversite ve yaşam maliyetleri uygundur.

Moldova’da öğrenciler için eğitim, konaklama, ulaşım ve yemek masrafları uygun fiyatlardadır.

İngilizce olarak eğitim alırsınız.

Moldova üniversiteleri birçok farklı alanda ve bölümde 100% İngilizce eğitim vermektedir.

Moldova YÖK denkliğine sahiptir.

Moldova’da eğitiminizi tamamladıktan sonra Türkiye’de çalışmak isterseniz YÖK’ten diploma denkliğini alabilirsiniz.

Yurtdışında Üniversite Eğitiminin Avantajları

Üniversite eğitimi dönemi, kişinin kariyer hayatını ve geleceğini belirleyen en önemli dönemdir. Bu süreçte en doğru kararı verebilmeniz için size yardımcı olmak amacıyla fırsatlar hakkında bir karşılaştırma tablosu hazırladık.

Moldova'da Üniversite Eğitimi

Moldova-Kişinev

Moldova, ülkemize yakın bir konumda, Doğu Avrupa coğrafyasında, Ukrayna ile Romanya arasında bulunan bir ülkedir. Başkenti Kişinev olan ülke, doksanlı yılların başında SSCB’nin dağılması ile bağımsızlığını kazanan ülkelerden biridir. Ülke nüfusu yaklaşık olarak 3.500.00 kişiden oluşmaktadır. Resmi diller ise Rumence ve Moldovaca’dır. Ülke nüfusunu Moldovalılar, Ruslar ve Gagavuz Türkleri oluşturmaktadır. Moldova Avrupa sınırlarında olan bir Avrupa ülkesidir. Huzur içinde, hem modern, hem de doğa ile iç içe şehirlerinde, nüfus oranı az, eğitim oranı yüksek, medeni bir yaşam sürülmektedir. Ülke, SSCB’nin eğitime verdiği önemin etkisiyle, eğitim ve öğretime son derece önem veren bir politika yürütmektedir. Okuma yazma oranı yüksektir. Moldova Üniversiteleri de son derece kaliteli yükseköğretim kurumlarıdır.

Moldova huzurlu bir yaşamın olduğu, medeni insanların yaşadığı bir ülkedir. Ülkenin eğitime verdiği önem üniversitelerinin kalitesinden anlaşılmaktadır. Türk öğrencilerimiz de Moldova Üniversiteleri’ne kabul edilmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, Türk öğrencilerimizin Moldova Üniversiteleri hakkında bilgilenmesi, bu kurumlarda eğitim almaları noktasında yardımcı olmaktayız. Moldova Kişinev’de bulunan üniversitelerde memnun kalacağınız bir eğitimi alabilirsiniz. Moldova Kişinev Üniversiteleri’nde Türk öğrencilerimiz sınavsız şekilde kabul edilmektedir. Ülkemizde bulunan sınav sistemi, bu ülkede Türk öğrencilerimiz için geçerli değildir. Taban puanı uygulaması da bulunmamaktadır. Öğrencilerimiz, meslek lisesi, düz lise ya da anadolu lisesi yani resmi anlamda geçerli olan lise diplomaları ile kayıt için başvurabilirler.

Ülkemizde sınav giriş sisteminin yanında, bölüm esası da bulunmaktadır. Sözel ya da sayısal, eşit ağırlıklı bölümler bulunur. Bu uygulama Moldova Üniversiteleri için söz konusu değildir. Türk öğrencilerimiz, sözel bölüm eğitimi alsalar da sayısal bölüm olan fakültelere, sayısal bölüm eğitimi alsalar bile sözel bölüm kapsamındaki fakültelere yazılabilirler. Örneğin, sözel bölümde lisede eğitim alan bir gencimiz, tıp fakültesi, mühendislik fakülteleri gibi bölümlere eğitim almak için başvurabilir. Bu da öğrencilerimize çok önemli eğitim avantajı sunmaktadır. Öte yandan, Moldova Üniversiteleri Avrupa Birliği üniversiteleri arasında olmalarının ve ülkede yüksek eğitime önem verilmesinin de etkisiyle, son derece kaliteli ve modern sistemleri takip eden kurumlardır. Altyapısı sağlam, akademik kadrosu elit olan üniversitelerde, modern sistemlerin, aletlerin ve uygulamaların takip edilmesine son derece önem verilmektedir.

Moldova güvenli ve huzurlu bir ülkedir. Planlı yapısı ve sistematik bir yaşam stili bulunmaktadır. Gençlerin huzur içinde eğitim alabildikleri bir üniversite ülkesidir. Özellikle, başkent Kişinev’in bu şekilde bir kent olduğunu söylemek mümkündür. Bu şehirde bulunan üniversiteler, kaliteli ve tarihi uzun yıllara dayanan bir altyapıya sahiptir. Bundan başka, kökleşmiş eğitim ilkelerinin modern tekniklerle bezendiğini belirtmek mümkündür. Moldova Üniversiteleri, Avrupa Birliği üniversiteleri arasında sayılmaktadır. Buna göre, Bologna kriterlerine uygun şekilde eğitim verirler ve mezunlar mavi diploma almaktadır. Mavi diploma, yani Europass diplomanın önemini kavramak gerekir. Bu diploma ile gençler, tüm Avrupa Birliği ülkelerinde denk şekilde, üniversite mezunu olarak kabul edilirler. Bu ülkelerde çalışmak için planlar yapabilirler.

“Hakiki öğrenci, bilinenin içinden bilinmeyeni geliştirmeyi öğrenirse ustaya yaklaşır.” Goethe

Diplomalar YÖK ülkemizin Yüksek Öğretim Kurumları tarafından da kabul edilmektedir. Diplomalar, ülkemizde denk kabul edildiğinden, Moldova Üniversiteleri’nden mezun olan gençlerimiz ülkemizde kamu kurumlarında ve özel firmalarda çalışabilirler.

Moldova Üniversiteleri yıllık ücretler bakımından ekonomik okullardır. Bu noktada, Avrupa ülkeleri ile kıyaslandığında, gerçekten uygun okul ücretleri olduğunu söylemek mümkündür. Okul taksitleri, orta geliri olan bir ailenin karşılayabileceği rakamlardadır. Senede iki taksitle ödenebilir. Buna göre, sömestre başlarında okul ücretlerini ödemek mümkündür. 1940’lı yıllardan bu yana ülkenin üniversiteleri aktif olarak eğitim vermektedir. Kampus ortamları gelişmiş ve öğrencilerin kendilerini geliştirmelerine açık şekilde ortamları bulunmaktadır. Kütüphaneler, öğrenci yurtları, kantin ve yemekhaneler, bilgisayar ve internet odaları, etütler, derslikler, laboratuvarlar, spor salonları, sanat çalışmaları için alanlar kampuslarda bulunmaktadır. Öğrencilerin sadece eğitim almaları değil, aynı zamanda sosyal ve kültürel anlamda kendilerini geliştirmelerine de önem verilmektedir.

Moldova Kişinev’de devlet üniversitesi bünyesinde tıp eğitimi alabilirsiniz. Ülkenin tıp fakültelerinde, seçkin, gelişmiş koşullarda eğitim verilmektedir. Ülkemizden lise eğitimlerini tamamlayan öğrencilerimiz, ister sayısal bölümden, ister sözel bölümden mezun olsunlar, ister meslek lisesinden, ister normal liseden mezun olsunlar, Moldova Üniversiteleri’nde tıp fakültesinde eğitim alabilirler. Moldova Üniversiteleri tıp fakültelerinde öğrencilerimiz sınav şartı olmadan kabul edilmekte ve son derece kaliteli bir tıp eğitimine alınmaktadır. Tıp fakültelerinin doyurucu eğitimi gençlerimizin de donanımlı bir hekim haline gelmelerine olanak sağlamaktadır.

Moldova tıp fakültelerinde eğitim altı sene olarak düzenlenmiştir. Dil eğitimi fakültelere göre değişmekte olup, dil eğitiminin donanımlı hale gelmesi için öğrenciler bir sene dil eğitimi için hazırlık sınıfına alınmaktadır. Son derece ekonomik okul ücretleri ile kaliteli, mesleğe sağlam şekilde sizi hazırlayacak bir tıp eğitimi alabilirsiniz. Moldova tıp fakülteleri, Avrupa ülkeleri ile sürekli işbirlikleri yapmaktadır. Bu sayede, tıp alanında önemli işbirliği çalışmaları yapılmaktadır. Öğrenci değişim programları uygulanmaktadır. Seminer ve tıbbi çalışmalar konusunda etkinlikler öğrencilerin eğitim noktasında zenginleşmesini sağlamaktadır. Öğrencilerin ilk yıllarında aldıkları teorik eğitim sonrasında, hemen, eş zamanlı olarak pratik uygulamalara ve klinik eğitimlerine de geçilmektedir.

Moldova Üniversiteleri’nde diş hekimliği okumak, bu alanda eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için gerçekten yerinde bir seçimdir. Tıp fakülteleri kadar, diş hekimliği fakültesi de gençlerimiz için son derece uygun ve avantajlı, aynı zamanda kaliteli eğitim özellikleri sunmaktadır. Moldova, Kişinev’de bulunan diş hekimliği fakültesinde eğitim almak ve fırsatları öğrenmek için Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumları olarak profesyonel öğrenci danışmanlarımızdan her zaman bilgi alabilirsiniz. Diş hekimliği fakülteleri, bilindiği gibi, ülkemizde gerçekten yüksek puanlıdır. Bunun yerine Moldova Üniversiteleri’nde tamamen sınavsız olarak ve sadece lise diploması ile kayıt olmak mümkündür. Diş hekimliği eğitimi beş sene sürmektedir. Gerekli olması durumunda, hazırlık dil eğitiminin ardından, lisans eğitimleri başlamaktadır. Lisans senelerinde, öğrencilerin teorik eğitimleri yanında, donanımlı şekilde pratik eğitimlerinin alınması da söz konusu olmaktadır. Mezun olan öğrenciler diş tedavisinde detayları öğrenmekte ve pratik anlamda mükemmel bir eğitim alarak mezun olmaktadır. Laboratuvar çalışmaları, klinik çalışmaları konusunda diş hekimliği fakültelerinde oldukça yoğun ve titiz bir eğitim verilmektedir.

Diş hekimliği diploması alan gençler ülkemizde kurumlarda çalışabilirler veya kendi muayenehanelerini açabilirler. Mavi diploma almaları noktasında, Avrupa Birliği ülkelerinde de çalışabilirler.

Moldova Üniversiteleri’nde, liseden, ister sözel bölümü bitirin, ister sayısal bölümü bitirin eczacılık eğitimi alabilirsiniz. Sadece lise diplomanızla, hayalini kurduğunuz eczacılık fakültesi için başvuru yapabilirsiniz. Öğrenci danışmanlarımız size, başvurular, kayıtlar, istenen belgeler, kayıt zamanları, harç ödemeleri ve birçok konuda yardımcı olacaktır. Eczacılık eğitimi, ülkemizde gerçekten kalitelidir ancak puanları bir hayli yüksektir. Bunun yerine, sayısal ya da sözel bölüm eğitimi alsanız da, tamamen sınavsız olarak eczacılık eğitimi bu köklü fakültelerde alabilirsiniz. Eczacılık mesleğinin her zaman çalışma alanları bulunmaktadır, geçerli bir meslektir. İlaç firmalarında, kimya firmalarında çalışmak ya da eczane açarak mesleği icra etmek mümkündür.

Moldova Üniversiteleri eczacılık fakültelerinde eğitim alarak, YÖK tarafından kabul edilen, aynı zamanda AB ülkeleri tarafından tanınan mavi diplomalarla, hem ülkemizde, hem de Avrupa ülkelerinde çalışma olanaklarını değerlendirebilirsiniz. İleri eğitimleri almak isteyenler de master ve doktora gibi programlar için firmamıza danışabilirler. Fakültelerde eğitim beş yıl sürmekte olup, öğrenciler bir sene dil eğitimine alınmaktadır. Bu zaman zarfında, aynı zamanda temel fen bilimleri eğitimleri de verilmektedir. Bu sayede, sözel bölümden başvursanız bile, fen derslerini alabilirsiniz. Hem teorik, hem de meslek için pratik eğitim verilmektedir.

Moldova’da ilk üniversite 1947 yılında, o dönem ülkenin bağlı olduğu SSCB tarafından kurulmuştur. Bu tarihten bu yana, hem genel anlamda eğitim, hem de üniversite eğitimine son derece büyük önem verilmiştir. Özellikle fen bilimleri ve teknik bilimlerin eğitimlerine ülke genelinde önem verilmektedir. Önem verilen bölümlerden biri de inşaat mühendisliğidir. Bu meslek eğitime hem eski SSCB zamanında, hem de doksanlı yıllardan sonra, ülkenin kendi ayakları üzerinde durmaya başlamasından sonra da çok önem verilmiştir. Donanımlı, dünya standartlarında inşaat mühendisleri yetiştirilmesi temel amaçtır. Ülkemizde, inşaat mühendisliği eğitimi almak isteyen gençlerimiz Moldova Üniversiteleri’ni tercih edebilirler. Eğitim dört sene sürmektedir. Hem pratik eğitim, hem de teorik anlamda eğitim donanımlı olmasına, seçkin akademik kadro ile eğitime çok önem verilmektedir. Öğrencilerimiz lise diplomaları ile herhangi bir şart ve sınav sistemi olmadan kabul edilmektedir.

Mimarlık eğitimi alabileceğiniz en doğru ülkelerden biri Moldova, en doğru üniversitelerden biri de Moldova Üniversiteleri’dir. Moldova sonuçta, bağımsızlığını doksanlı yıllarda kazanmış olan genç bir ülkedir. Ancak bundan önce çok uzun yıllara dayanan bir Sovyet egemenliği bulunmaktadır. Sovyet egemenliği döneminde, fen bilimleri ve teknik bilimler eğitimlerine çok önem verilmektedir. Bunların arasında mimarlık eğitimi gelmektedir. Bağımsızlığın kazanılmasından itibaren de mimarlık eğitimine, ülkenin doğru şekilde kalkınması noktasında büyük önem verilmektedir. Türk gençlerimiz de mimarlık fakültelerine sınavsız şekilde kabul edilmektedir. Dört yıl süren mimarlık fakültesinde, hem temel fen dersleri ve teknik dersler, hem de mimarlık üzerine dersler doyurucu şekilde verilmektedir. Öğrencilerin teorik eğitimleri yanında, meslek hayatlarında yeterli olacak pratik eğitimleri de verilmektedir.

Teknik anlamda, projelerin yapılması, mimari çalışmalara mimarlık öğrencilerin dahil edilmesi, mezun olduklarında başarılı birer mimar olmalarına olanak sağlamaktadır. Diplomalar ile hem ülkemizde, hem de Avrupa ülkelerinde mesleklerini yapmaları da mümkündür.

Makine mühendisliği gibi seçkin bir dalda eğitim almak isteyen gençlerimiz için Moldova Üniversiteleri gerçekten son derece uygundur. Moldova’nın başkenti Kişinev Üniversiteleri’nde makine mühendisliği fakülteleri size bu mesleğin eğitimini mükemmel şekilde verecektir. Ülkede üniversite eğitimine özellikle makine mühendisliği gibi teknik bilimlerin eğitimlerine son derece önem verilmektedir. Ülkenin gelişmesine katkıda bulunacak kalifiye mühendislerin yetiştirilmesi son derece önemli bir ülke politikasıdır. Türk gençlerimiz de Moldova Üniversiteleri’ne sınavsız olarak kayıt olabilirler. Makine mühendisliği fakültelerinde eğitim almak için de lise diploması ile başvurmak yeterlidir. Bundan sonra, ülkenin başkentinde seçkin bir ortamda, huzur dolu bir kampüste, donanımlı bir makine mühendisliği eğitimi alabilirsiniz. Seçkin eğitmenlerden, hem teorik, hem de pratik anlamda eğitim almak ve geçerli diplomalarınızla uluslararası alanda çalışmak için bu üniversiteler idealdir.

Altyapısı sağlam, üniversite eğitimi kültürü gelişmiş, seçkin akademik kadroların olduğu Moldova Üniversiteleri’nde teknik bilimler ve mühendislik bilimleri eğitimleri alabilirsiniz. Bunlardan biri, son derece geçerli bir meslek eğitimi olan bilgisayar mühendisliği eğitimidir. Moldova Üniversiteleri’nde öğrencilerimiz bilgisayar mühendisliği fakültelerine sınavsız olarak kabul edilebilirler. Lise diplomanızla, hem sözel bölümden, hem de sayısal bölümden mezun olsanız da fakültelere başvurabilirsiniz. Bilgisayar mühendisliği eğitimi dört yıldır. Dil eğitimi için bir sene yabancı diller bölümünde eğitim verilmektedir. Temel fen bilimleri dersleri de bu zaman zarfında verilmektedir.

Bilgisayar mühendisliği eğitiminde, öğrencilerin uzman akademik kadrodan, son derece doyurucu şekilde dersler verilmektedir. Bilgisayar altyapısı ve donanımları son derece yeterlidir. Mavi diploma ile mezunlar Avrupa Ülkeleri’nde çalışma olanaklarını yakalamaktadır. Öte yandan, bilgisayar mühendisliği diplomaları ülkemizde de tanınmaktadır. Mezun gençler, ülkemize dönerek, hem kamu kurumlarında, hem de özel firmalarda çalışabilirler. Kendi firmalarını da açabilirler.

Moldova, başta eski Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği SSCB egemenliği olmak üzere, tarih boyunca çeşitli milletlerin ve ülkelerin egemenliğinde kalmış bir ülkedir. Günümüzde, doksanlı yılların başından bu yana bağımsız olan ülke, halen huzur içinde bağımsız şekilde varlığını sürdürmektedir. Az nüfusu, vatandaşların huzurlu, güvenli ve kaliteli bir yaşam sürmesine olanak sağlamaktadır. Ülkenin okuma yazma oranı da son derece yüksektir. Üniversite eğitimine ise son derece önem verilmektedir. Üniversitelerin temelleri uzun yıllara dayanmaktadır ve SSCB döneminde bu önem çok büyümüştür. Bağımsızlıktan sonra da, üniversite eğitimine donanımlı bir neslin ve kadronun yetiştirilmesi için gereken önem verilmektedir.

Moldova ülkemize coğrafi konum olarak yakın olan bir ülkedir. Doğru Avrupa’da bulunan bu güzel ülkeye ülkemizden uçak seferleri bulunmaktadır. Doğal güzellikleri olan, ekonomik anlamda ucuz olan bu ülkede gençlerimiz rahatlıkla üniversite eğitimi alabilirler. Ülkemizden Türk Hava Yolları, THY, Moldova’dan ise Air Moldova karşılıklı olarak uçuşlar yapmaktadır. Moldova’da başkent Kişinev Havalimanı’na uçuş yapılmaktadır. Ülkemizde ise uçuşlar İstanbul’a yapılmaktadır. İstanbul’dan başkent Kişinev’e uçuş yaklaşık olarak 1 saat 20 dakika kadar sürmektedir. Havaalanı başkent Kişinev’e yaklaşık olarak 13 km uzaklıktadır.

Türkiye ile Moldova arasında tren yolculukları Romanya hattı üzerinden, yük taşıması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu ülkeye tren yolu ile ulaşmak isteyenler ise, sınır kapısı üzerinde, Balkan ülkelerine giden ekspreslerle yapabilirler. Moldova ve Türkiye arasında otobüs seferleri de düzenlenmektedir. Buna göre, İstanbul çıkışlı olarak düzenli yapılan otobüs biletlerinden almak ve karayolu ile ülkeye gidip gelmek mümkündür. İstanbul’dan başkent Kişinev’e yapılan otobüs seferleri için biletler uygun fiyatlıdır. Bu şekilde, hem hızlı, hem de ekonomik olarak öğrencilerimizin iki ülke arasında gidip gelmesi mümkündür.

Moldova ve Türkiye arasında düzenli bir feribot ulaşım sistemi bulunmamaktadır. Ancak bazı cruise, yolcu gemileri ile deniz hattı üzerinden ülkeye ulaşmak mümkündür. Öte yandan, Bulgaristan’a yapılan feribot seferlerinden yararlanarak, buradan ülkeye devam etmek de mümkündür. Moldova bu ülkede yaşaya Gagavuz Türk’lerinin de bulunmasının etkisiyle, Türkleri seven bir millet ve ülkedir. Türk öğrencilerimiz bu ülkede huzurla ve güvenli aynı zamanda ekonomik bir ortamda yaşayabilirler ve üniversite eğitimlerini alabilirler.

Moldova konaklama açısından da pansiyon, kiralık ev ya da öğrenci yurtları noktasında, öğrencilerimizin zorlanmayacağı bir ülkedir. Bu konuda Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şubelerimizden, çağrı merkezlerimizden ve internet sitemizden de yardım almak mümkündür. Konaklama, barınma ve geçim giderlerinde öğrencilerimizin zorlanmadığı bir ülkedir. Uygun kiralarla, evlerde ya da odalarda kalınması mümkündür. Ayrıca, öğrenci yurtları da gerek kampus içlerinde, gerekse kampus yakınlarında bulunmaktadır. Temiz ve güvenli yurtlarda öğrenciler rahat etmektedir. Uçak ya da otobüs biletlerinin toplu şekilde alınması halinde, çok uygun rakamlara ülkemize gidip gelmek de mümkündür.

Neden Eurostar’ı Tercih Etmelisiniz?

Profesyonel Hizmet

Kaliteli ve güvenilir hizmet veren ekibimiz sayesinde en iyi danışmanlık hizmetini sunuyoruz.

7/24 Destek

Ued üyesi firmamız birçok uluslararası akreditasyona sahip güvenilir bir firmadır.

Hızlı ve Kolayca Kayıt

Üniversitelere kolayca kayıt olabilmeniz için tüm evraklarınızı en hızlı şekilde hazırlamaktayız.

Güvenilir Akreditasyon

Ued üyesi firmamız birçok uluslararası akreditasyona sahip güvenilir bir firmadır.

Güçlü Altyapı

Üstün teknolojilerle güçlendirdiğimiz danışmanlık hizmetlerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz.

Başarılı referanslar

Öğrencilerimizin memnuniyetlerini referanslarımız sayfasındaki yorumlardan okuyarak anlayabilirsiniz.

Öğrenci memnuniyet Takibi

Memnuniyet garantili hizmet veren tek eğitim danışmanlığı firmasıyız. Takip sisteminden eğitim gören öğrencilerimize verilen hizmetleri takip etmekteyiz.

YÖK Denkliği

Denkliği Türkiye’de tanınan üniversiteler ile iş birliği anlaşmaları yapmaktayız.

Mavi Diploma

Lisans eğitiminizi yurtdışında alarak tüm dünyada geçerli mavi diploma sahibi olabilirsiniz.

Sınavsız Üniversiteye Yerleşme Kolaylığı

Keyifle eğitim alacağınız kaliteli üniversitelerde istediğiniz bölümü seçerek okuma özgürlüğüne sahipsiniz.

Yurtiçinde Sunduğumuz Hizmetler

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak yurtdışında eğitime karar veren kişiler için araştırmalar yaparak destek sağlamaktayız. Eğitim hayatı boyunca tecrübeli ve güvenilir ekibimiz öğrencilerin ve ailelerin memnuniyeti odaklı olarak hizmet sağlamaktadır. En iyi yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetleri için doğru adrestesiniz.

 • Size en uygun ülke, şehir ve üniversiteyi belirleyebilmenizi sağlıyoruz.
 • Okula kayıt işlemlerinizi yapıyoruz.
 • Vize danışmanlığı hizmeti veriyoruz.
 • Ekonomik uçak bileti organize ediyoruz.
 • Havaalanında karşılama ve transfer ayarlıyoruz.
 • Sağlık Sigortanızı ayarlıyoruz.
 • Konaklamanızı ayarlıyoruz.
 • Üniversite kayıt işlemlerinde yardımcı oluyoruz.
 • Şehir ve üniversite oryantasyonu yapıyoruz.
 • İkamet izni ve diğer resmi başvurularda yardımcı oluyoruz.
 • Acil durumlarda destek veriyoruz.

Sizin Başarınız Bizim Başarımızdır. Mutluluğunuz için Çalışıyoruz!

Sizin Adınıza Her Şeyin En İyisini Düşünürüz. Kararınızı Hemen Verin, Hayallerinize Geç Kalmayın!

Moldova'da Üniversite Akreditasyonlarımız

ion-krenga-pedogoji-universitesi-logo
komrat-devlet-universitesi-logo
moldova-teknik-universitesi-logo
nicolae-testemitanu-devlet-tip-ve-eczacilik-universitesi-logo

20

Yıllık Tecrübe

2026

Toplam Öğrenci

332

Resmi Temsilcilik

96

Vize Onayı

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
whatsapp1