Krenga Pedogoji Üniversitesi

Hem eğitim maliyetleri ucuz ve ekonomik hem de kalitesi Avrupa standartlarında olması nedeniyle birçok avantajı bir arada sağlayan Moldova üniversitelerinde lisans eğitimi almak, kendinizi yormadan eğlenerek lisans okumanıza yardımcı olacaktır.

Moldova’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Krenga Pedogoji Üniversitesi

  İon Krenga Pedogoji Üniversitesi Moldova’da bulunan kaliteli üniversiteler arasında yer almasından ötürü dünya çapında bir popüleritesi bulunmaktadır. Bu nedenle de çok sayıda öğrenci kayıt yaptırmak için ülkeye gelmektedir. Her yıl farklı ülkelerden mezun veren üniversiteye sınav ve puan şartı aranmadan kayıt yaptırabiliyorsunuz. Beceri ve yatkınlığınıza bağlı olarak bölüm seçimi yaparsanız daha başarılı bir eğitim sürecinden de geçmiş olursunuz. İon Krenga Pedogoji Üniversitesi içerisinde alanında iyi eğitim almış akademisyenler bulunmaktadır. Öğrencilere katkı sağlamak adına bilgi ve tecrübelerini de derslerde paylaşarak aslında bir nevi onları hayata hazırlarlar. Teoride kalmayarak bölümlerde partik uygulamalar da yapılmaktadır. Böylece dersler çok daha verimli bir şekilde geçer. Alınan diplomanın geçerliliği de Türkiye’de mevcuttur. Bu şekilde elinde diploması olup senelerdir sorunsuz bir şekilde çalışan kişiler bulunmaktadır. Bu anlamda problem kesinlikle yaşanmaz. İon Krenga Pedogoji Üniversitesinin hem ders hem de farklı aktiviteler üzerinde imkan ve olanakları oldukça fazladır.

  Teknlojik cihaz ve donanımlar ile dersler çok daha rahat bir şekilde geçer. Her türlü yeniliği yakından takip ederek bu anlamda teknolojik cihazları hemen eğitime dahil etmektedirler. Bu çok daha donanımlı bireyler yetişmesini sağlamaktadır. Özellikle sınav dönemlerinde büyük ilgi gören geniş arşivli bir kütüphanesi bulunmaktadır. Partik eğitime yatkın olan bölümler için de laboratuvarlar bulunmaktadır. Dersler dışında öğrencilerin stres atarak rahatlamalarını sağlayan farklı alanlardaki kulüpleri de fazlasıyla işe yaramaktadır. Spor alanları da yine aynı şekilde eğlenceli anlar yaşanmasını ve aynı zamanda da çevre edinmeyi de sağlamaktadır. İon Krenga Pedagoji Üniversitesinin harç fiyatları oldukça düşük olup, bölümler araında ufak farklılıklar olmaktadır. Bütçeleri zorlayaca akamlar asla talep edilmez. Üniversitenin imkanlarından sınırsız ve hiç bir ücret ödemeden öğrenciler istedikleri zaman yararlanabilir.

  Ülke yaşam koşulları bakımından da oldukça ideal özelliklere sahiptir. Bu özellikler öğrencilerin hayatına olumlu anlamda yansımaktadır. Kayıt yaptıran bir öğrencinin en önemli problemi barınma ihtiyacıdır. Öğrenciler için seçenekler fazla olsa da genel olarak okul yakınında ve aynı zamanda merkeze yakın olan lokasyonda ev kiralamak her zaman daha cazip gelmektedir. Evlerin kiraları da asla bütçeleri zorlamaz. Bölgeler arası farklılık gösterse de genel anlamda evler ucuzdur. Ferah, güvenilir ve temiz olan evlerde rahat bir şekilde yaşanmaktadır. Masraflar da paylaşılacağı için konaklama konusunda asla zorluk yaşanmaz. Fatura tarifeleri de düşükolduğundan paraal anlamda çok gider olmaz. ısınma ile ilgili de olumsuz durumlar asla yaşanmaz. Güvenilir olan şehirde tehlikeli olaylar kesinlikle yaşanmaz. Öğrenciler ve yakınları bu anlamda rahat olabilirler. Ulaşım konusunda da kısa sürmesi ve biletlerinin ucuz olmasından ötürü uçak en cazip seçenekler arasında yer alır. Şehir içinde de minibüs ve otobüs gibi alternatifler istediğiniz yere sizi götürmektedir. İsteğe bağlı olarak taksi de kullanılabilir. Halkda genel olarak toplu taşıma araçlarını tercih etmektedir.

  Alışveriş konusunda evde yaşayan öğrenciler semt pazarları ve marketleri hem teze ürünlerin hem de ucuz olmasından ötürü tercih edebilir. Bölece yemek ihtiyacı da maddi olarak en aza inmektedir. Dışarıda yemek isteyen kişiler için de farklı konseptlerde çok sayıda mekan bulunmaktadır. Hem arkadaş ortamında eğlenip hem de bu ihtiyaç görülebilir. Ayrıca mekanlarda ücretsiz internet de bulunmaktadır. Eurostar yurtdışı eğitimdanışmanlığı firması yetkilleri bu konudasize en iyi desteği vererek ucuz ama kaliteli olan mekanlar hakında bilgi verebiir. Sadece bu onuda değil sizin kafanızın takıldığı ve anlamakta zorluk çektiğiniz her konuda devreye girerek yardımcı olmaktadır. Kafanıza takılan herhangi bir şey olduğu zaman telefon ya da adrese gelerek bilgi alabilirsiniz.

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   whatsapp1