Yemen Posta Kodu

Türkiye’nin her yerinden Yemen’e belgelerinizin taşınması işlemi Yemen posta kodu ile sağlayabilirsiniz. Yemen posta koduna ihtiyaç duyduğunuz anda her daim hizmet alabilmeniz ve istediğiniz bilgiye ulaşabilmeniz için sizlere yardımcı olmaktayız.

Yemen'de Eğitim Posta Kodu: 20752

Yemen Posta Kodu

Yemen’e üniversite eğitimi ve turistlik gezi ya da tamamen iş için gidilebilmektedir. Oldukça yabancı kalabileceğiniz bir coğrafyada bulunabilmesi nedeniyle gideceğiniz adresi kaybolmamak adına iyi öğrenmeniz gerekmektedir. Adres bulma kriterlerinden biriside bulunulan konumun posta koduna erişim sağlayabilmektir. Bu sağlandığı takdirde kolaylıkla istenilen adres ve yakında olan bölgeler hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

Bu gibi ülkelerde bürokratik işlemler veya eğitim nedeniyle Türkiye’den evrak talebinde bulunulabilmektedir. İşlemlerinizi kısa sürede bitirmek ve karışıklığa sebebiyet vermemek adına bulunduğunuz konumun adresini eksiksiz olarak karşı tarafa iletmeniz gerekecektir.

Yemen Posta Kodu Nasıl Öğrenilir Nedir?

Ne yazık ki Yemen’de yapılan son meclis düzenlemelerine göre posta kodu kullanılmamaktadır. Ancak bu durumda posta koduna sahip olmaması, sizin posta alışverişi yapamayacağınız anlamına da gelmemektedir. Posta gönderimlerinden bu nedenle en dikkat edeceğiniz unsur bölge ve şehir isimlerini doğru olarak kodlamanız gerekecektir. En çok gönderi talebinin yaşandığı kent San’a ayrıca Türk konsolosluğunun da bulunduğu yerdir. Bu nedenle en sık gönderimi buraya yapmak durumunda kalacaksınız. Yemen’in başka popüler şehirleri arasında Taizz, Hudeyde, Aden, Ibb, Dhamar gibi kentler gelmektedir. Üstelik Yemen’de tüm posta birimi tek bir bölge aracılığıyla yürütüldüğünden adresi doğru yazmanız durumunda herhangi bir aksaklık yaşamayacaksınız. Halen adres konusunda aklınızda soru işaretleri bulunmaktaysa, Eurostar web adresinden iletişim adreslerine ulaşabilir ve uzman danışmanlarımız aracılığıyla fikir sahibi olabilirsiniz.

Yemen Posta Kodu Hatasız Nasıl Yazılır?

Kusursuz bir biçimde Yemen Posta Kodu yerine adresi doğru biçimde yazmanız için öncelikle Yemen’in hangi şehrinde bulunduğunuzu bilmeniz gerekmektedir. Ardından gönderi yapmak istediğiniz bölgeyi ve şehri eksik harf olmadan yazınız. Bu işlem posta koduna göre daha basit olsa da imlâ hataları yapılması durumunda kimi zaman aksaklığa neden olabilmektedir.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1