Yemen Telefon Kodu

Yemen'de üniversite okumak sanılandan çok daha kolay. Eurostar yurt dışı akademik danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak sınavsız eğitim alın. Dünyanın en iyi üniversitelerinde ve en fazla tercih edilen alanlarda eğitim görmenin ayrıcalığını yaşayın.

Yemen'de Eğitim Telefon Kodu: +967

Yemen Telefon Kodu

Yemen, iş adamları ve öğrencilerin eğitim için uğrak noktalarından biri olmaktadır. Konumundan ve tarihsel bağından dolayı kültürel olarak, Türkiye’den ziyaretçi akınına uğrayan bilindik ülkelerdendir. Bu durumu nedeniyle, ülkeye yapılacak olan seyahatlerden önce iletişim olanakları sorgulanmaktadır. Yemen ile Türkiye arasında yapacağınız görüşmelerde, gerçekten de uygun ve ekonomik fiyat portföyüyle erişim sağlayabilmektesiniz. Çağımız internet çağı olsa da kimi zaman Skype veya WhatsApp kesintisiz olarak çalıştırılamıyor ya da istenilen bağlantı kalitesi sağlanamayabiliyor.

Yemen’e seyahat planlama düşünceniz varsa emin olmanız gereken en önemli gereksinimlerden biriside etkin olarak telefon kullanma imkanız olduğudur. Aileniz veya yakınlarınızla uzun uzun hasret gidermenize engel hiçbir durum söz konusu değildir. Ancak bütün bunlardan önce Yemen telefon koduna sahip olmanız gerekecektir. Çünkü sabit ya da mobil telefonlardan sadece Yemen ülke telefon kodunu girerek erişim sağlayabilirsiniz. Aksi durumda iletişim söz konusu olmamaktadır.

Yemen Telefon Kodu Nedir?

Yemen’i, Türkiye’den nasıl arayacağınız hakkında merak edilen sorulardan en önemlisi ülke kodunun ne olduğu yönündedir. Yemen ‘in uluslararası telefon kodu +967 ‘i başta tuşlayarak ardından mevcut konumunuz olan Yemen şehir kodunu çevirin. Son olarak ise normal numarayı çevirerek iletişim kurabilirsiniz.

 (+967) Nerenin Kodu?

Yemen’in enternasyonal telefon kodu +967 olarak belirlenmiştir. Yemen’in en çok tercih edilen mobil operatörlerinin alan kodları sırasıyla 70 Y, 71 Sabafon, 73 MTN, Spacetel ve 77 ise Yemenmobile’ın hizmetindedir.

Yemen Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

Yemen’in sabit hat kodları mevcut olunana şehrin konumuna göre değişebilmektedir. Başkent Sana’a telefon kodu: 01; Aden 02; Hodaidah 03 ve Ibb Taiz 04 koduyla ayrılmaktadır. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerinden istifade ederek Yemen telefon kodları hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1