Filipinler Telefon Kodu

Sevdiğinizden uzak kaldınız diye artık yas tutmanıza gerek kalmadı. Filipinlerin telefon kodunu bilen kişiler akıllarından çıkmayan sevdiklerine ulaşmakta zorluk çekmiyorlar. Filipinler telefon kodu ile birlikte gerekli numarayı tuşlayarak sevdiklerinizi ilgiye aç bırakmayın.

Filipin'de Eğitim Telefon Kodu: +63

Filipinler Telefon Kodu

Pasifik Okyanusunun batısında yeralan Filipinler büyüklü küçüklü tam 7641 adacıktan oluşmaktadır. Tam 186 farklı dilin konuşulmakta olduğu Filipinler aynı zamanda çok farklı kültürlerin bir arada görüldüğü ülkelerden biridir. Eşsiz denizi, kumu, doğa harikalarıyla Filipinler birçok insanın güzel bir tatilden bekleyebileği herşeyi birarada sunmaktadır. Hal böyle olunca ülkemizden de birçok vatandaşımız bu güzel ülkede tatilini geçirmek için planlar yapmaktadır. Ama her ülke için geçerli olduğu gibi Filipinleri de bir yeri veya bir kimseyi aramak istediğinizde yapmanız gereken bir şey vardır. O da o ülkeye ait telefon kodunu doğru bir şekilde aramak istediğiniz numaradan önce kullanmak. Filipinleri aramanız gerekiyor peki ama Filipinlerin telefon kodu nedir? İşte cevabı!…

Filipinler Telefon Kodu Nedir?

Türkiye’den Filipinler’de bulunmakta olan birini veya bir yeri aramanız gerekiyorsa ilk etapta yapmanız gereken Filipinler’in uluslararası telefon kodu olan +63’ü tuşlamak olmalıdır. Daha sonra da aramayı istediğiniz kişi veya yere ait telefon numarasını tuşlamanız gerekmektedir.

(+63) Nerenin Kodu?

+63 ile başlayan bir numaradan telefonunuza bir çağrı geldiyse, ve siz +63 ‘ün hangi ülkenin uluslararası alan kodu olduğunu bilmiyorsanız, meraklanmayın! Sizi arayan kişi Filipinler’den arıyor. Çünkü +63 Filipinler Cumhuriyetinin kullandığı uluslararası telefon kodudur.

Filipinler Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

Resmi adı Filipinler Cumhuriyeti olan Filipinler’in uluslararası telefon kodu +63’ tür. 105 milyonluk bu adalar ülkesinin başkenti Manila’dır. Başkent Manila’nın alan kodu 2’dir. Diğer bazı şehirlerinin alan kodlarıysa şunlardır. San Pablo 93, Tarlac City 452, Tacloban 53, Lipa 43, Lucena 42, Subic Bay 47, Naga City 5421, Pampanga 45, General Santos 83, Dagupan 75, Angeles 455, Cative 46, Batangas 43 ve Cep Telefonları içinse 9’dur.

#+63 #filipinlertelefonkodu

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1