Priştine Üniversitesi

Avrupa’nın en görkemli ve saygın üniversitelerine sahip Kosova’da üniversite okuma şansı öğrenciler için cezbedici olanaklar arasında yerini almayı sürdürüyor. Büyümeye ve gelişmeye devam eden Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığı sayesinde Kosova’da sınav şartı olmadan hemen diplomanız ile üniversite eğitimi görmeye başlayabileceksiniz.

Kosova'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Priştina Üniversitesi

  Priştine Üniversitesi Kosova’da bulunan ve Avrupa standartlarında olan üniversiteler arasında yer almaktadır. Bu nedenle her yıl farklı ülkelerden binlerce öğrenci üniversiteye kayıt için gelmektedir. Verdiği kaliteli eğitim ve alanında uzman akademisyenlerin olması bu ilginin en önemli nedenleri arasında yer almaktadır. Ayrıca dersler çok verimli ve eğlenceli geçmektedir. Üniversiteye sınavsız ve hiç bir şekilde puan şartı aranmadan kayıt yaptırılabiliyor. Priştine Üniversitesi imkan ve olanakları sınırsız olan isimler arasındadır. Her türlü yenilik ve teknoloji yakından takip edilerek eğitime dahil edilmektedir. Böylece öğrenciler derslerden çok daha verim almaktadır. Hatta beceri ve yatkınlığa bağlı olarak seçilen bölüm öğrencilerin daha başarılı bir eğitim süreci geçirmelerini sağlar. İsteğe bağlı olarak istediğiniz bölümü seçebilirsiniz. Harç fiyatları her bütçeye uyacak şekilde düzenlenmiştir. Bölümler arası ufak da olsa farklar bulunmaktadır. Genel anlamda harçların tamamı uygun fiyatlıdır.

  Priştine Üniversitesi Yaşam Standartları Son Derece İdealdir

  Özellikle Priştine Üniversitesi yaşam koşulları son derece rahattır. Priştine halkı öğrencilere karşı son derece saygılı ve iyi niyetli davranmaktadır. Özellikle şehirde aradığınız her şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. Alışveriş için AVM , mağazalar ve küçük dükkanlar fazlasıyla işe yaramaktadır. Gıda alışverişleri için semt pazarları ve marketler uygun fiyat seçenekleri vardır. Halkın da tercih ettiği alanlar arasında yer alır. Öğrenciler için konaklama ihtiyacı da büyük önem taşımaktadır. Herkes rahat ve huzurlu bir ortamda yaşamak isteyeceği için bu konuda en doğru kararı vermek istiyorlar.

  Hayatınızı En Güzel Şekilde Değiştirmeye Hazır Olun Priştine Üniversitesi

  İlk etapta yurt seçeneği cazip gelse de belirli bir süre sonra birkaç arkadaş birleşerek ev kiralamaya karar veriyor.Priştine Ülkedeki evler kullanışlı, temiz ve ferah olduğu için rahat bir şekilde eğitim sürecini geçirmiş olursunuz. Özellikle şehirdeki evlerin kira ücretleri son derece uygundur. Özellikle parasal anlamda asla zorluk çekmezsiniz. Merkezi olan noktalarda az da olsa fiyatlar biraz daha fazladır. Ülke içinde güvenilirliği ortadan kaldıracak tehlikeli olaylar da asla yaşanmaz. Bu anlamda hem öğrenciler hem de ailelerin içleri rahat olabilir. Ayrıca Priştine Üniversitesi öğrencileri için özel olarak üniversitenin düzenlediği konferans ve seminerler de eğitime büyük katkı sağlamaktadır. Bu imkanlardan ücretsiz bir şekilde yararlanılmaktadır.

  Priştine Üniversitesi

  Priştina Üniversitesi Geleceğinizdir

  Priştine Üniversitesi içinde öğrencilerin stres atıp kafalarını dağıtacakları spor alanları, müzik ve daha farklı kulüpler bulunuyor. Bu imkanlardan zaman sınırlaması olmadan yararlanabilirler. Hafta sonları için de şehrin güzelliklerini keşfetmek için ufak gezi turları düzenleyerek keyifli vakit geçirebilirler. Havalimanında sürekli olarak taksi bulunduğundan sizi istediğiniz yere götürmektedir.. şehir içi ulaşım da ise minibüs ve otobüs gibi toplu taşıma araçları kullanılmaktadır. Hem rahat ve güvenli aynı zamanda da uygun fiyatlara okul ve daha farklı noktalara seyahat edilebilir. Priştine konularda Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı firması öğrencileri en doğru şekilde bilgilendirerek yol göstermektedir.

  Kosova Bayrağı

  Puanla
  [OY: 2 Ortalama: 5]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   whatsapp1