Budapeşte Corvinus Üniversitesi

Eğitim kalitesi yüksek Macaristan üniversitelerinde Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığı tecrübesiyle lisans eğitimi alabilir Macaristan’da üniversite eğitimi almanı ayrıcalıklarından yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Mezun olduğunuzda Avrupa Birliği diploması sahibi olarak iş hayatına atılma avantajı sizi bekliyor olacak.

Macaristan’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Budapeste Corvinus Üniversitesi

  Temelleri 1853 yılında atılan Budapeste Corvinus Üniversitesi ilk günden bu yana sürekli olarak farklı bölümler de en kaliteli eğitimleri vermeye devam ediyor. Özellikle öğrencilerin kendilerini birçok farklı alanda geliştirmelerine olanak tanıyan yapısı ile dikkatleri çeken bu başarılı eğitim kurumunda da günümüzde 20.000 civarı öğrenci eğitim almaktadır. Dünyanın birçok farklı yerinden gelen ve amaçları meslekleri hakkında kendilerini geliştirip hedefledikleri kariyere ulaşmak olan birçok öğrenci bu üniversite de eğitim almaktadırlar. Türk öğrenciler arasında da her zaman en popüler üniversitelerden biri olması sebebi ile her sene birçok Türk öğrenci soluğu bu üniversite de almaktadır.

  Her düzeyde eğitimlerin verildiği bu üniversite de özellikle sayları 700’ü aşan eğitim görevlileri öğrencilerin her anlamda beklenen gelişimi göstermelerini sağlamak için ellerinden geleni yapmaktadır. Son derece köklü bir geçmişi olması ve aynı zamanda günümüze de çok başarılı bir şekilde ayak uydurduğu teknoloji ile tarihi bir arada sunabilmesi sebebi ile Budapeste Corvinus Üniversitesi öğrenciler eğitim hayatlarının her anında farklı ve unutulmaz deneyimler yaşama olanağı buluyorlar. Öğrencilere hazırlık ve dil eğitimi konusunda da yardımcı olunmaktadır. Farklı diller de alınacak olan bu eğitimler öğrencilerin hem ülkeye daha kısa zaman içinde alışmalarını sağlamakta hem de eğitim hayatların da kendilerini çok daha rahat hissetmelerine olanak tanımaktadır.

  Çok farklı bölümler de her biri kendi alanında son derece deneyimli olan eğitimciler tarafından verilmekte olan eğitimlerden sonra öğrenciler dünyanın birçok ülkesin de meslek hayatına atılabilmektedir. Son derece saygın bir eğitim kurumu olarak gösterilen bu üniversite özellikle farklı alanlar da yapılan akademik araştırmalar ve çalışmalar sebebi ile de dünyanın birçok yerinden öğrenci çekmeye devam etmektedir. Dünyanın en saygın üniversiteleri ile farklı alanlar da iş birlikleri olan ve ortak çalışmalar yürüten Budapeste Corvinus Üniversitesi bu sayede öğrencilerine kısa zaman içinde çok farklı deneyimle yaşama şansı da vermektedir.


  Neden Budapeste Corvinus Üniversitesi?

  Yurtdışında kaliteli bir eğitim alarak meslek hayatların da hedefledikleri kariyere çok daha kısa zaman içinde ulaşacaklarını bilen birçok kişi özellikle seçecekleri üniversitelerin her anlamda beklentilerini tam olarak karşılamasını amaçlamaktadırlar. Bu alanda her zaman en çok talep alan seçeneklerden biri olan Budapeste Corvinus Üniversitesi gerek gelişmiş olanakları gerekse sahip olduğu saygınlık ile her zaman için öğrencilerin dikkatini çekmektedir. Gerek yurtdışı deneyim yaşamak gerekse dil konusunda kendilerini geliştirmek isteyen kişiler aynı zamanda denklik sahibi olan bir diploma ile iş hayatına atılmak için mutlaka bu üniversiteyi de listelerine eklemelidirler.

  Öğrencilere her alanda çok cazip şartların sunulduğu bu saygın üniversite de 2500 ile 6500 euro gibi ücretler ile en özel bölümler de dahi eğitim alınabilmektedir. Öğrenciler ile bağını mezun olduktan sonra da koparmayan ve kendilerine her alanda destek olmaya devam eden Budapeste Corvinus Üniversitesi tüm dünyadan gelen öğrenciler ile birlikte aynı zamanda türk öğrenciler içinde en çok ilgi çeken seçeneklerden biri olarak gösterilmektedir.


  Budapeste Corvinus Üniversitesi Ücretleri Ne Düzeyde?

  Birçok kişi yurtdışında kaliteli bir üniversite de eğitim almanın kendileri için maddi anlamda çok ciddi boyutlar da yük oluşturacağını düşünebilmektedir. Ancak yapılacak olan araştırmalar ile bazı üniversitelerin sınavsız kayıt ve düşük ücretler ile öğrencilere hayal ettikleri gölümler de eğitim alma şansı sunacağın görmek mümkün olmaktadır. Bu üniversitelerden biri olan Budapeste Corvinus Üniversitesi sadece Macaristan’da değil tüm dünya da sahip olduğu saygınlık ile her zaman için en çok talep alan üniversitelerden biri olmuştur.

  3 farklı kampüse kurulmuş olan 7 fakülte de öğrencilere eğitim vermekte olan bu üniversite de öğrencilerin sadece eğitimlerini değil aynı zamanda boş zamanlarını da çok rahat bir şekilde geçirmeleri sağlanabilmektedir. Senelik eğitim ücretleri ortalama olarak 2500 ile 6500 euro arasında değiştiği bu üniversite de aynı zamanda bursa seçenekleri de bulunmaktadır. Öğrencilere burs, konaklama veya ulaşım gibi konular hakkında çok farklı desteklerin verilmesi de birçok kişinin maddi anlamda bir zorluk yaşamdan istedikleri bölümler de çok rahat bir şekilde eğitim almalarına olanak tanımaktadır.

  Ülkemiz ile denklik anlaşması olması da öğrencilerin bu üniversiteden mezun olduktan sonra ülkemiz de meslek hayatlarına hemen başlamalarını sağlamaktadır. Bugüne kadar birçok Türk öğrencinin mezun olduğu ve sahip oldukları saygın diploma ile mesleklerini dünyanın birçok farklı yerinde yapabildikleri Budapeste Corvinus Üniversitesi gelecek adına kurdukları hayalleri gerçekleştirmek isteyen öğrencilere kapılarını açmaya devam ediyor.


  Budapeste Corvinus Üniversitesi Olanakları ve Sosyal Aktiviteler

  Öğrencilerin yoğun ve yorucu eğitim zamanlarının dışında kendilerine de zaman ayırmalarını ve sosyalleşmelerini çok önemseyen Budapeste Corvinus Üniversitesi bu konuda kendilerine birçok farklı seçenek sunabilmektedir. Özellikle farklı zamanlar da düzenlenen eğlenceli etkinlikler, kampüsler de yer alan cafeteryalar veya geniş alana yayılmış olan açık hava etkinlik alanları tüm öğrencilerin dünyanın farklı yerlerinden gelmiş diğer öğrenciler ile keyifli bir şekilde zaman geçirmelerine olanak tanımaktadır.

  Bunun yanında zengin kütüphanesi ile de öğrencilerin farklı konular hakkında araştırmalar yapmalarını veya kitap okuma isteklerini karşılamalarını sağlayan üniversite sahip olduğu tüm olanaklar birçok kişi için en doğru seçenekler arasında gösterilmektedir. Merkezi konumda yer alan fakülteler de eğitim alan öğrenciler şehrin her noktasına kolayca ulaşarak daha sosyal ve daha aktif bir yaşam sürebilmektedirler. Her ne kadar eski ve köklü bir üniversite bile olsa yine de teknolojik anlamda yapılan yatırımlar da tüm öğrencilerin dünyanın her yeri ile çok kolay bir şekilde iletişim kurabilmelerine olanak tanımaktadır.


  Budapeste Corvinus Üniversitesin’de Türk Öğrencilere Sunulan Avantajlar

  Türk öğrenciler her zaman için yurtdışında üniversite okuma fikrine sıcak bakmaktadırlar. Özellikle meslek hayatında kendilerine çok ciddi avantajlar sağlayacak olan bu fikir için kesinlikle en doğru üniversitelerin seçilmesi ve bunun için mutlaka uzman desteği alınması gerekmektedir. Uzun zamandan bu yana öğrencilerin en doğru seçimleri yaparak hayallerine daha kısa zaman içinde ulaşmalarını sağlamalarına yardımcı olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı özellikle Budapeste Corvinus Üniversitesi hakkında soruları olan kişileri en doğru şekilde yönlendirmektedir.

  Dil eğitimi, hazırlık sınıfı, denklik sahibi olan bir diploma, saygın üniversiteler ile iş birliği veya sınavsız kayıt olanakları gibi konular her zaman için Türk öğrencilerin ilgilerini bu üniversiteye çekmek için yeterli olmaktadır. Her sene birçok öğrenci bu üniversitenin ayrıcalıklarını kullanabilmek için ellerini çabuk tutmakta ve lise eğitimlerini tamamladıktan sonra soluğu Budapeşte’de almaktadırlar.

  Sürekli artan bir eğitim kalitesi ile gelişmiş olanakları ile öğrencilerin kısa zaman içinde kendilerini birçok farklı konu hakkında geliştirmelerini sağlayan bu başarılı üniversite özellikle dünya çapında sahip olduğu saygınlık ile dünyanın farklı ülkelerinden gelen zengin bir öğrenci yelpazesine sahiptir. Aynı anda hem yurtdışı deneyimi yaşamak hem de farklı kültürleri yakından tanımak isteyen kişiler kesinlikle Budapeste Corvinus Üniversitesi’nin kendilerine sunacağı ayrıcalıklar hakkında da araştırmalar yapmalıdırlar. Hayallerinde ki gelecek için en doğru adımları atamak isteyen kişiler diledikleri zaman bizimle iletişime geçebilirler.

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   whatsapp1