Kaunas Teknoloji Üniversitesi

Litvanya’da lisans eğitimi almak eğitim seviyenizi ileri götürmenize vesile olacaktır. Eğitim seviyenizi üst noktalara çıkarmak için acele edin. Hayallerinizi ertelemek zorunda kalmayın. Sınavsız geçiş imkanı ile hayallerinizdeki bölümde lisans eğitimini Litvanya’da alabilirsiniz. Kaliteli üniversitelerde çok ekonomik bölüm ücretleri ile eğitim görebilirsiniz.

Litvanya'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Kaunas Teknoloji Üniversitesi

  Kaunas Teknoloji Üniversitesi nin birinci hedefi özgüveni yüksek ve başarı odaklı bireyler yetiştirmektir. Bu hedef doğrultusunda sahip olduğu alanında uzman eğitim kadrosunu ve son teknoloji eğitim araç gereçlerini öğrenciler için kullanmaya hazır bir teknoloji üniversitesidir.

  Kaunas Teknoloji Üniversitesi oldukça büyük bir kütüphaneye sahiptir. Bu kütüphanede kaynak konusunda zorlanmadan eğitiminiz için gerekli tüm araştırmalarınızı yapabilirsiniz. Kütüphaneden dilediğiniz saatte sınırsızca faydalanabilirsiniz. Dersliklerde ve laboratuvarlarda son teknoloji sistem kullanılmıştır. Kaunas Teknoloji Üniversitesi alanında son derece bilgili, araştırmacı ve yeniliklere açık bireyler yetiştirmenin dışında öğrencilerin sosyal hayatına da önem vererek sosyal etkinlikler düzenlemektedir.

  Kaunas Teknoloji Üniversitesi Litvanya şehrinde bulunur. Litvanya’da okuyan ve yaşayan öğrenciler birçok avantaja sahiptirler. Kaunos Teknoloji Üniversite’sinin sağlamış olduğu öğrenci kulüplerinde çeşitli etkinliklere katılabilirsiniz. Ayrıca Litvanya’da çeşitli spor kulüpleri, tiyatro kulüpleri veya müzik kurslarına katılma şansına da sahipsiniz. Alanında uzman eğitimciler öğrencilerin eğitimleri için gerekli olanakların sağlanması amacıyla büyük bir çaba sarf etmektedirler. Kaunos üniversitesinde hayaliniz olan eğitimi almanız için herhangi bir sınavdan belirli bir taban puanı almış olmanız gerekmez. Kaunos üniversitesinde alacağınız dersler için Yök denkliği bulunmaktadır. Siz de hayallerinize sınavların engel olmasını istemiyorsanız ve Litvanya’da alanında uzman öğreticilerle birlikte son teknoloji eğitim almak istiyorsanız  Kaunas teknoloji üniversitesini tercih edebilirsiniz.

  Kaunos teknoloji üniversitesinin ücreti aile bütçenize zarar vermez. Litvanya’da yüksek standartlarda eğitim alarak Litvanya kültürünü tanıma şansına sahip olabilirdiniz. Litvanya’ya her yıl yüzlerce öğrenci akademik eğitim için gelmektedir. Kaunos üniversitesinde eğitim aldıktan sonra uluslar arası geçerlilikte ve yok denkliği olan bir diplomaya sahip olacaksınız.

  Kaunos üniversitesi sahip olduğu tüm olanakları öğrencilerin kullanımına sunmaktadır. Son teknoloji sistemlerden oluşan Kaunos teknoloji üniversitesi kütüphanesi tüm kitaplarını ve zengin kaynaklarını öğrencilerin kullanımına sunmaktadır. Kaunos üniversitesinde eğitim gören hiç bir öğrenci kaynak sıkıntısı çekmemektedir. Üniversitenin kütüphanesinde yüzlerce kaynak kitaba ve akademik bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Kütüphanenin içi modern bir tasarıma sahiptir. Öğrenciler burada ders çalışmaktan oldukça keyif alırlar. Tüm eğitim sureciniz boyunca yapacağınız araştırmalar için Kaunos teknoloji üniversitesinin imkânlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca Kaunos teknoloji üniversitesi öğrenciler için ücretiz internet kullanımı sunmaktadır. Öğrenim suresince gereken araştırmaları internet üzerinden de yakabilirsiniz.

  Kaunos teknoloji üniversitesinin sahip olduğu zengin kaynak içeren kütüphanenin önemi büyüktür. Yurt dışında bulunan Türk öğrenciler bu kütüphane sayesinde tüm araştırmalarını güvenle yapabilmektedir. Kütüphane kampus icerisinde bulunur. Hem yurtlarda kalan öğrencilere hem de bilgiye ulaşmak isteyen tüm öğrencilere hizmet edebilmek için kurulmuştur. Okuma odaları ve bilgisayar odaları ayrıdır. Böylece ders çalışma ortamı için gereken sessizlik ve sakinlik sağlanır.

  Boş zamanlarınızda kitap okuyabilirdiniz ve araştırma ödevlerinizi Kaunos teknoloji üniversitesi kütüphanesinde kaynak sıkıntısı çekmeden yakabilirsiniz. Kütüphanenin elektronik kitap imkânı vardır ve çok sayıda yazarın eseri mevcuttur, Kaunos teknoloji üniversitesinde eğitim almak bir çok konuda avantaj sağlar.


  Kaunos Teknoloji Üniversitesinde Eğitim İçin 10 Geçerli Neden?

  Hayallerinizi bir sınav uğruna ertelemeyin. Kaunos Teknoloji üniversitesinde  hiç bir sınava girmeden eğitim hakkı kazanabilirsiniz. Kaunos Teknoloji Üniversitesinin maliyeti Türkiye’de üniversite eğitimi için harcayacağınız maliyette eşittir. Ayrıca Kaunos Teknoloji Üniversitesinde eğitim dili Türkçedir. Yök tarafından diploma denkliği sağlanır. Kaunos Teknoloji üniversitesinin bir çok avantajı olmasından dolayı her yıl yüzlerce kişi tarafından tercih ediliyor. Litvanya şehrinde kaliteli bir eğitim alarak geleceğe güvenle bakabilirsiniz. Farklı bir dil öğrenme zorunluluğu olmadan yurt dışında ucuz maliyetli Türkçe eğitimin adresi Kaunos Teknoloji Üniversitesi.

  Litvanya’da tarihi ve turistlik yerleri gezerek yurt dışı deneyimlerinizi artırın. Ayrıca Litvanya’da staj da yapabilirsiniz. Sadece lise diplomanız ile Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı merkezimize başvurarak üniversite sınavına girmeden dilediğiniz bölümde uygun fiyatlarla okuyabilirsiniz.

  Litvanya şehrinde eğitim almak çok sayıda avantajı beraberinde getirecektir. Uluslararası çevre edinerek farklı kültürden insanlarla arkadaşlık kurabilirsiniz. İleri teknoloji  ve alanında uzman eğitmenler desteği ile Litvanya’da bulunan Kaunos Üniversitesinde eğitim alabileceksiniz.

  Bologna anlaşması imzalayan ülkelerden bir tanesi olan Litvanya’da bulunan Kaunos teknoloji üniversitesinden alacağınız diploma birçok Avrupa ülkesinde geçerli olacak. Sosyal yaşam gider maliyetleri açısından en ucuz ülke olan Litvanya şehrinde okul harcı ve yurt giderlerinizi aile bütçenizi zorlamadan karşılayabileceksiniz.


  Kaunos Teknoloji Üniversitesi Puanları

  Kaunos Teknoloji Üniversitesinde Eğitim alabilmeniz için puan şartı bulunmuyor. Üniversite sınavından yüksek puan almanıza gerek yok. Taban puanı da gerekmiyor. Türkçe eğitim dilinde Litvanya’nın merkezi konumunda bulunan Kaunos teknoloji üniversitesinde puan derdi olmadan istediğiniz bölümde okuyabilirsiniz. Kaunos Teknoloji üniversitesi gelecekte iş bulma konusunda birçok avantaj sağlayacaktır.

  Türkiye şartlarında Tıp fakültesi, dişçilik, eczacılık gibi mesleklerde okuyabilmek için yıllarca üniversite sınavına hazırlanmanız gerekiyor. Bu süre içerisinde dershanelere büyük miktarlarda para vermek zorunda kalıyorsunuz. Hem maddi hem de manevi olarak zarar görüyorsunuz. Ayrıca tüm emeğiniz boşa da gidebiliyor. İstediğiniz puanı alamayabiliyorsunuz. Yada seçim yaptığınız üniversiteler arasında en son tercih ettiğiniz bir üniversiteye denk gelebiliyorsunuz. Kaunos Teknoloji üniversitesi tüm bu sorunları ortadan kaldırıyor. Öğrencilere yurtdışında eğitimin kapılarını Türkçe dilinde sınav şartı olmadan açıyor. Kaunos Teknoloji üniversitesinin bölümlerinde okuyabilmek için taban puanı kaç olmalı diye düşünmenize gerek kalmıyor.

  Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı merkezine başvurarak geleceğinizde kazançlı çıkmanız için en doğru adres olan Kaunos teknoloji üniversitesine başvurabilirsiniz. Seçtiğiniz bölüm için ne kadar harç ücreti vermeniz gerektiğini, kayıt işlemi için gerekli belgeleri Eurostar yurtdışı eğitim danışmanınıza sorabilirsiniz. Tüm sorularınıza büyük bir içtenlikle cevap verecek olan Eurostar danışmanları yurtdışı eğitim hayatınız boyunca yanınızda olacaklardır.


  Kaunos Teknoloji Üniversitesi Şartları

  Yurtdışı eğitim olanakları içinde ortak bir tarihsel geçmişin olmasının yanı sıra öğrenciler için geniş imkânlar da sunması nedeni ile en çok tercih edilen üniversiteler arasında Litvanya Üniversiteleri yer almaktadır. Bunun en büyük nedenlerinden biri herhangi bir sınava girme zorunluluğu yaratmaması ve bir puan sistemine tabi tutulmak zorunda olmamanız olarak karşımıza çıkmaktadır.

  Bilindiği gibi ülkemizde bir öğrenicinin herhangi bir üniversitenin herhangi bir bölümüne girebilmek için bölümün taban puanına sahip olması gerekmektedir. Bu sebeple de pek çok kişinin zorluk yaşaması söz konusu olduğu gibi yıllarca bu puanı almak için uğraştıktan sonra yeterli puanı alamayarak farklı bir bölüme giden öğrenciler bulunmaktadır. Buna karşılık Litvanya Teknoloji üniversitesi sizden liseyi bitirmenizi, sabıka kaydınızın temiz olmasını ve burada bulunduğunuz süre boyunca ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz dışında herhangi bir istekte bulunmamaktadır. Elbette burada bulunduğunuz süre için oturma izninizin de olması gerekmektedir. Bunun için de gerekli vize işlemlerini ve pasaport işlemlerini zamanında yapabilmeniz gerekmektedir.

  Kayıt için gerekli olan belgeler arasında şartlarınızın da yer aldığını görebilmeniz mümkün olduğundan dolayı bu üniversitelerde okuyabilmek ve kariyer planlarınızı Avrupa standartlarında eğitim olanakları ile gerçekleştirebilmek istiyorsanız bunun için en güvenilir bilgi ve desteği Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Merkezleri’nden alabilmeniz mümkün olacaktır. Bu sayede her zaman istediğiniz eğitim hayatınıza daha rahat başlayabilmeniz mümkün olacaktır.


  Kaunos Teknoloji Üniversitesi Fiyatları

  Çok sayıda kişi Litvanya şehrine eğitim almanın çok zengin olmayı gerektirdiğini düşünüyor. Fakat Kaunos Teknoloji üniversitesi fiyatları oldukça uygun. Sınavsız ve ucuz üniversitede eğitim Türkçe dilinde üstelik. Kaunos Teknoloji  üniversitesi Litvanya’nın en eski ve köklü üniversiteleri arasında yer alıyor. Yurtdışında eğitim konusunda yirmi yılı aşkın tecrübesi ile öğrencilere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunan Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı merkezleri cazip fiyatlarla Kaunos Teknoloji üniversitesinde lisans eğitim almanızı sağlıyor.

  Litvanya şehrinde Türkçe eğitim alabilmek için çok zengin olmanıza gerek yok. Ülkemizdeki birçok kişi dış ülkelerde eğitim için çok fazla para harcandığını düşünüyor. Her bütçeye ve her kritere uygun olarak yurtdışında üniversite eğitimi alabilmek için üstelik sınav zorunluluğu bulunmuyor. Yök tarafından denkliği tanınan Türkçe eğitim alabileceğiniz ve mezun olduğunuzda mavi diplomaya sahip olabileceğiniz avantajlı eğitim fırsatlarından sizde yararlanabilirsiniz.

  Yurtdışında Litvanya’da lisans eğitimi sizin için ulaşılması güç bir hedef ise Eurotar yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetleri ile tanışın. 1500 Euro ile 5000 Euro arasında değişen fiyatlarla istediğiniz bölümde okuma fırsatı elde edin. Üniversite sınavına yıllarca hazırlanmak ve dershanelere yüklü miktarlarda paralar ödemek yerine ekonomik bütçenize uygun rakamlarla istediğiniz bölümde lisans eğitimi alın. Türkiye’den çok daha ucuz ve uygun fiyatlarla akademik eğitimi yurtdışında Kaunos Teknoloji üniversitesinde bulunuyor.

  Puanla
  [OY: 1 Ortalama: 5]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   whatsapp1