Vilnus Gediminas Teknik Üniversitesi

Litvanya’da lisans eğitimi almak eğitim seviyenizi ileri götürmenize vesile olacaktır. Eğitim seviyenizi üst noktalara çıkarmak için acele edin. Hayallerinizi ertelemek zorunda kalmayın. Sınavsız geçiş imkanı ile hayallerinizdeki bölümde lisans eğitimini Litvanya’da alabilirsiniz. Kaliteli üniversitelerde çok ekonomik bölüm ücretleri ile eğitim görebilirsiniz.

Litvanya'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Vilnius Gediminas Teknik Üniversitesi

  Vilnus Gediminas Teknik üniversitesi Litvanya’nın başkenti Vilnius’ta bulunur. Üniversitenin kuruluş yılı 1956’dır. Kurulduğu ilk yıllarda Teknik Bilimler Enstitüsü olarak hizmet veren üniversite değişen sistem ve geçen yılların ardından Vilnius Gediminas Teknik üniversitesi olarak yola devam etmektedir. Erasmusun öncüsü sayılan Vilnius Gediminas Teknik üniversitesi her yıl binlerce yabancı öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

  Vilnius Gediminas Teknik üniversitesi Avrupa’daki bilimsel gelişmelerin öncüsü niteliğindedir. Üniversite bünyesinde 34 tane araştırma laboratuvarı ve 14 tane enstitü bulunmaktadır. Modern eğitim teknolojisi ve uzman eğitim kadrosu ile Vilnius Gediminas Teknik üniversitesi hayalinizdeki üniversite olabilir. Siz de sınavların hayallerinizi engellemesine izin vermek istemiyorsanız Eurostar eğitim danışmanlığına başvurarak Litvanya’nın başkentinde bulunan Vilnius Gediminas Teknik üniversitesinde ekonomik fiyatlarla dilediğiniz bölümde eğitim alma şansını yakalayabilirsiniz.

  Vilnius Gediminas Teknik üniversitesinin bazı bölümleri Vilnius’un merkezinde bulunurken bazı bölümleri havaalanı yakınında bulunmaktadır. Üniversitenin her iki kampüsüne de ulaşım kolaydır. Mühendislik fakülteleri şehir merkezindedir. Havacılık Enstitüsü ve diğer bölümler ise Havaalanı’na yakın bölgede bulunur.

  10 fakülteye sahip olan Vilnius Gediminas Teknik üniversitesinde herhangi bir sınavdan alacağınız taban veya tavan puanına sahip olmadan sadece lise diplomanız ile dilediğiniz bölümde eğitim alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına başvurmak. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığının uzman kadrosu size kayıt işlerimde yardımcı olacaktır.

  Vilnius Gediminas Teknik üniversitesinin Litvanya’da ve Dünya’da birçok üniversite ile anlaşması bulunur. Bu sayede hayalinizdeki eğitimi alırken alanınızla ilgili uluslararası çalışmalara da katılabilirsiniz. Vilnius Gediminas Teknik üniversitesinde eğitim alırken Litvanya’da veya Dünya’nın herhangi bir üniversitesinde staj yapabilme olanağına sahip olacaksınız. Her yıl Erasmus değişim programı aracılığı ile binlerce öğrenciyi misafir eden Vilnius Gediminas Teknik üniversitesi bu konuda lider konumdadır.


  Vilnius Gediminas Teknik Üniversitesinde Eğitim İçin 10 Geçerli Neden?

  Türkiye’de istediğiniz bölümde lisans eğitimi alabilmek için her yıl değişen sistemde Ygs, Tyt, Ayt gibi daha bir çok sınava girmeniz gerekir. Hayalinizdeki üniversite veya bölüm için yıllarca çalışıp emek harcamış olabilirsiniz. Ne kadar çalışmış olursanız olun sınav anında stresten dolayı başarısız olabilirsiniz. Tek bir sınavın tüm emeklerinizi çöpe atmasına izin vermeyin. Litvanya’nın başkentinde eğitim alma fırsatını sunan Vilnius Gediminas Teknik Üniversitesinde eğitim almak için üniversite sınavına girmenize bile gerek yok. Türkiye’de üniversite eğitimi almak için ödeyeceğiniz ücretin fazlasını ödemeden dilerseniz Türkçe eğitim dilinde veya yabancı dilde yurtdışında eğitim alabilirsiniz. Vilnius Gediminas Teknik Üniversitesinden alacağınız diplomanın Yök tarafından geçerliliği tanınır. Her yıl on binlerce aday Litvanya’nın başkenti Vilnius’da bulunan Vilnius Gediminas Teknik Üniversitesinde eğitim almak için başvuruda bulunuyor. Vilnius Gediminas Teknik üniversitesinde eğitim alarak eğitim hayatında ve iş hayatında rakiplerinizden önde olabilirsiniz. Vilnus Gediminas Teknik üniversitesi mezunu olarak hem yurtdışında hem de  Türkiye’de çalışma olanaklarına sahip olacaksınız.

  Vilnius Gediminas Teknik Üniversitesinde eğitim alırken Litvanya’nın başkentinde gezme ve konaklama fırsatını yakalayacaksınız. Ayrıca Vilnius kentinde staj da yapabilirsiniz. Sadece lise diplomanız ile Tyt, Ayt veya Yks sınavlarına girmeden uygun fiyatlı yurtdışı eğitimi için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına başvurmanız yeterli.

  Litvanya’nın başkentinde eğitim almak birçok avantaj sağlar. Yabancı arkadaşlar edinerek onların kültürlerini tanıma fırsatı yakalayacaksınız. Yüksek standartlarda modern bir eğitim almak istiyorsanız Vilnius Gediminas Teknik Üniversitesini tercih edebilirsiniz. Vilnius Gediminas Teknik Üniversitesi bünyesinde bulunan modern eğitim teknolojileri ile alanında uzman eğitimcilerden ders alma imkanını yakalayacaksınız.

  Litvanya Bologna anlaşmasını imzalayan ülkeler arasında yer alır. Bu nedenle Vilnius Gediminas Teknik Üniversitesinden alacağınız diploma uluslararası geçerliktedir. Yaşam giderleri konusunda oldukça ekonomik olan Litvanya’nın başkenti Vilnius’da bulunan Vilnius Gediminas Teknik Üniversitesinde eğitim almak için ödeyeceğiniz ücret aile bütçenizi zorlamayacak.


  Vilnius Gediminas Teknik Üniversitesi Puanları

  Vilnius Gediminas Teknik Üniversitesinde eğitim alabilmek için herhangi bir sınava girmenize gerek yok. Üniversite sınavından yüksek puan almanız gerekmiyor. Dilerseniz Türkçe dilerseniz yabancı dilde aile bütçenizi zorlamadan sadece lise diplomanızı kullanarak Litvanya’nın başkenti Vilnius’ta bulunan Vilnius Gediminas Teknik Üniversitesinde istediğiniz bölümü okuyabilirsiniz. Vilnius Gediminas Teknik Üniversitesi mezunu olmak iş bulmanızı kolaylaştıracaktır. Rakiplerinizden önde olma fırsatını yakalayacaksınız.

  Türkiyede mühendislik, eczacılık, tıp gibi bölümlerde okuyabilmek için yıllarca üniverste sınavına çalışmanız gerekiyor. Kurslara, özel derslere veya etüt merkezlerine para ödemek zorunda kalıyorsunuz. Ayrıca sınavda başarısız olma veya istemediğiniz bir bölüme yerleşme riski de var. Hayallerinizi tek bir sınava bağlamayın. Vilnius Gediminas Teknik üniversitesinde sınavlara bağlı kalmadan dilediğiniz bölümde eğitim alabilirsiniz. Vilnus Gediminas Teknik üniversitesinde hayalinizdeki bölümü okuyabilmek için kaç puan almanız gerektiğini düşünmenize gerek yok.

  Vilnus Gediminas Teknik üniversitesine kayıt olmak için tek yapmanız gereken Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına başvurmak. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanları aklınıza takılan tüm soruları cevaplandırmak için hazır. Kayıt, konaklama ve Harç işlemleri konusunda Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlarından bilgi alabilirsiniz. Ayrıca danışmanlar eğitim süresi boyunca da sizinle iletişim halinde olarak destek sağlıyacaktır.


  Vilnus Gediminas Teknik Üniversitesi Şartları

  Yurtdışı eğitim üniversiteleri arasında öğrenciler için zengin fırsatlar sunmasından dolayı en çok tercih edilen üniversiteler arasında Litvanya Üniversiteleri yer almaktadır. Litvanya’da eğitim almak için herhangi bir sınava girmenize gerek yoktur. Sadece lise diplomanız yeterlidir.

  Türkiye’de herhangi bir üniversitenin herhangi bir bölümüne girebilmek için bölümün taban puanına sahip olması gerekmektedir. Bu nedenle pek çok öğrenci ve aileleri zorluk yaşamaktadır. İstediği bölümün puanını almak için senelerce uğraşıp gerekli puanı alamayarak maddi manevi çökkünlük içerisinde istemediği bölümde okumak zorunda kalan öğrenciler bulunmaktadır. Vilnus Gediminas Teknik üniversitesinde eğitim alabilmeniz için sadece lise diploması ve temiz bir sabıka kaydı yeterlidir.

  Litvanya’da bulunacağınız süre için oturma izninizin de olması gerekir. Bu nedenle vize ve pasaport işlemlerini zamanında yapmanız önemlidir. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanları bu konuda size destek olacaktır.


  Vilnus Gediminas Teknik Üniversitesi Fiyatları

  Yurtdışında eğitim alabilmek için üst düzey imkanlara sahip olmanız gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz. Fakat Vilnus Gediminas Teknik Üniversitesi bu ön yargınızı yıkmak için hazır bulunuyor. Sadece lise diplomanız ile herhangi bir sınav ve puan şartı olmadan ekonomik bir eğitim alma fırsatına sahipsiniz. Vilnus Gediminas Teknik üniversitesi Litvanya’nın başkentinde bulunan modern ve köklü bir üniversitedir. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına başvurarak Vilnus Gediminas Teknik üniversitesinde eğitim alma fırsatını yakalayabilirsiniz.

  Maddi durumunuz çok iyi olmasa bile Litvanya’da eğitim alabilirsiniz. Sınav zorunluluğu olmadan sadece lise diplomanız ile Vilnus Gediminas Teknik üniversitesinde ekonomik olarak lisans eğitimi alabilirsiniz. Vilnus Gediminas Teknik üniversitesinden mezun olduğunuzda mavi diplomaya sahip olursunuz ve bu diplomanın denkliği Yök tarafından sağlanır. Lisans eğitimini yurt dışında tamamlamış olmak sizi rakiplerinizden önde tutar. Vilnus Gediminas Teknik üniversitesi mezunu olmak iş hayatında birçok öncelik sağlayacaktır.

  Eurostar Yurtdışı eğitim danışmanlığı ile yurtdışında sınavsız ve ekonomik lisans eğitimi artık hayal değil. Siz de Eurostar eğitim danışmanlığına başvurarak Vilnus Gediminas Teknik üniversitesinde istediğiniz bölümde kaliteli ve ekonomik Lisans eğitimi alma şansına sahip olabilirsiniz.

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   whatsapp1