Litvanya İşletme Üniversitesi

Litvanya’da lisans eğitimi almak eğitim seviyenizi ileri götürmenize vesile olacaktır. Eğitim seviyenizi üst noktalara çıkarmak için acele edin. Hayallerinizi ertelemek zorunda kalmayın. Sınavsız geçiş imkanı ile hayallerinizdeki bölümde lisans eğitimini Litvanya’da alabilirsiniz. Kaliteli üniversitelerde çok ekonomik bölüm ücretleri ile eğitim görebilirsiniz.

Litvanya'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Litvanya İşletme Üniversitesi

  İşletme ve ekonomi eğitimi alabileceğiniz en kapsamlı eğitim kurumlarından biri olan Litvanya İşletme Üniversitesi, kapılarını açmış sizi bekliyor. Bu kurum, Litvanya’nın en temel yüksek eğitim kurumlarından biridir. Üniversite 1999 yılında eğitim hayatına başlamıştır. Bu yıldan itibaren her zaman emin adımlarla ilerleyerek, kurumsal yapısını güçlendirmiştir. Halen de önemli yeniliklerle, giderek uluslararası anlamda tanınan bir üniversite olmaya devam etmektedir. Öğrencilerin özenle eğitilmesine son derece önem verilmektedir. Hırslı, zekalarını, yetenekleri ve eğitimleri ile birleştirebilen, meslek yaşamlarında ve genel olarak hayatlarına kendilerine güvenli şekilde adımlar atan bireyler, medeni insanlar olarak öğrencilerin yetiştirilmesi hedeflenmekte, buna da ulaşılmaktadır. Okulun önemli eğitim simgeleri ve prensipleri bulunmaktadır.

  Öğrencilerin hocalar tarafından tanınması son derece özen gösterilen bir durumdur. Hocalar ders verdiklerin öğrencilerini tanırlar ve ilgilenirler. Onların zeka seviyelerini, yeteneklerini ve kapasitelerini de bilirler. Kaliteli eğitim ve uluslararası anlamda geçerli diploma hedefi son derece önemlidir. Üniversite akreditasyonu olan bir eğitim kurumudur. Uluslararası kalite akreditasyonu bulunan üniversitelerden mezun gençlerin, kariyer hedeflerini küresel alana taşımaları da mümkün olmaktadır. Eğitimde teorik ve pratik eğitimin birleştirilmesine son derece önem verilmektedir. Alınan teorik eğitimin mutlaka pratik anlamda da pekiştirilmesi sistem içinde sağlanmaktadır. Sınıfların düzenlenmesinde, az öğrencili bir sistem sağlanmakta olup, buna göre, her öğrencinin derse odaklanması için uygun altyapı unsurları da oluşturulmaktadır.


  Litvanya İşletme Üniversitesi’nde Eğitim İçin 10 Geçerli Neden:

  Litvanya İşletme Üniversitesi, lisans eğitimi, yüksek lisans ile doktora eğitimleri üzerinde eğitim vermektedir. Öğrencilerimiz de bu eğitimleri alabilirler. Ülkemizden üniversiteye öğrencilerin kabul edilmesi bir sınav sistemine ve şartına bağlı olmadan gerçekleşmektedir. Ülkemizde lise mezuniyetlerinden sonra, üniversiteye giriş yapılması için söz konusu olan lgs ile lys sınav sistemleri bu ülkede alacağınız eğitimlerde bir şart ile koşul değildir. Çünkü, farklı bir ülke ve eğitime tabi olacaksınız. Ayrıca, buna benzer bir sınava girmeniz de söz konusu olmayacaktır. Lise eğitiminizi tamamlamanızdan sonra, diplomanızla ve elbette diğer başvuru şartlarını yerine getirerek siz de üniversite bünyesinde öğrenci olabilirsiniz.

  Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımız bünyesinde, öğrenci danışmanlarımızdan gerekli bilgileri alabileceğinizi belirtelim. Ön kayıt ile kayıt tarihlerinde kontenjan olanaklarınızı değerlendirin. Avrupa Ülkeleri arasında, ekonomi ve işletme eğitimi alabileceğiniz en özellikle üniversitelerden birinin Litvanya İşletme Üniversitesi olduğunu ekleyelim. Mavi diploma ile mezun olacağınız son derece özenli eğitim veren bir okuldur. AB üniversiteleri Europass, mavi diploma ile öğrencilerini mezun ederler. Bunun anlamı da, 47 ülkede yani Avrupa Ülkeleri’nde eğitiminizin geçerli olması anlamında gelmektedir. Kariyer olanakları açısından, avantajlarını yaşamak size elverişli gelecektir. Lisans diplomanız aldıktan sonra, yüksek lisans ve doktora eğitimleriniz için de diğer Avrupa eğitim kurumlarında seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Bir yandan eğitiminizi alırken, diğer yandan ülkede part time olarak da çalışabilirsiniz.


  Litvanya İşletme Ekonomi Üniversitesi

  Litvanya üniversite eğitim sisteminde öğrencilerimiz için sınav ya da giriş puanı sistemi bulunmamaktadır. Ülkemizde söz konusu olan sınav sisteminin gerçekten zorlayıcı ve elimine edici bir sistem olduğunu biliyoruz. Peki bu sistem eşitlikçi mi bu tartışılır, ancak ülkemiz eğitim sisteminde olması gereken bir uygulama olarak öne çıkmaktadır. Bu şekilde bir stresi yaşamak istemiyorsanız, ya da amaçladığınız puan alamadıysanız, Litvanya Üniversiteleri’nde eğitim alma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Öte yandan, ekonomik anlamda da Litvanya İşletme Üniversitesi avantajlı olanaklar sunacaktır.

  Bir sınava girmeden, lise eğitiminizi tamamladıktan sonra diplomanızla kayıt için başvurunuzu yapabilirsiniz. Lisede hangi bölümde okuduğunuz bir önemi bulunmamaktadır. Matematik, fen bilimleri, sosyal bölümlerden mezun olmanızı önemi yoktur. Fen lisesi, düz lise ya da meslek lisesi ayrımı da bulunmamaktadır. Diplomanızı alarak, öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Bu şekilde, en doğru adımları atabilir ve rehberlik hizmetlerini alabilirsiniz. Kayıt sürelerin ön kayıt olarak, Ocak ayı civarında başlamaktadır. Mayıs ayından başlayarak asıl kayıt işlemleri alınmaktadır. Harçlarınızı ödemenizle birlikte, diploma, transkript, sağlık raporu, seyahat sağlık sigortası gibi birçok belgelerin hazırlanması yeterli olacaktır. Kayıtlarınızı yaparak, bir sınav sisteminde olmadan siz de başarılı şekilde eğitiminizi alabilirsiniz. Avrupa Ülkeleri’nden öğrencilerle birlikte eğitim alarak birçok farklı milletten genç ile tanışma olanağını elde edeceksiniz. Litvanya Halkı da son derece sıcaktır ve alışmanız kesinlikle uzun zaman almayacaktır.


  Litvanya İşletme Üniversitesi Şartları:

  Litvanya İşletme Üniversitesi ve genel anlamda, Litvanya Üniversiteleri’nde eğitim almak için sınava girmeniz zorunlu değildir. Lise eğitiminizi tamamladıktan sonra, öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçin. Lisans eğitimlerinize devam ederek, okul bünyesinde master programları ve doktora eğitimlerinde eğitimlerinizi ilerletebilirsiniz. Üç ya da dört senelik olarak lisans eğitimleri verilmektedir. Eğitim dili İngilizce ya da Litvanyaca olarak düzenlenmektedir. Hazırlık sınıfında dil eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Kapsamlı bil eğitiminizden sonra, lisans sınıflarında eğitim almak için hazır duruma geleceksiniz. Seçkin hocalarınızla gerçekten kaliteli meslek eğitimleri alacaksınız. Litvanya bir Avrupa Ülkesi olarak, dünyaya açılan bir pencere konumundadır. Burada önemli firmaların şubelerinde kariyerinize başlayabilirsiniz. Ayrıca diğer Avrupa Ülkeleri’ne giderek, kariyer olanaklarını değerlendirebilirsiniz.

  Öğrenci değişim programları ve diğer uluslararası uygulamalar üniversitede yapılmaktadır. Bunlardan yararlanabilirsiniz ve staj gibi kariyerin ilk adımı olan imkanlardan da yararlanabilirsiniz. İşletme ve ekonomi okulları ile akademik dernek ile kurumlarla işbirlikleri olan okul kapsamında, siz de gerekli bağlantıları elde edeceksiniz. Bundan emin olabilirsiniz. Modern bilgisayar donanımlı dersliklerde, internet altyapılı amfi ortamlarında, ekonomi eğitiminin kapsamlı şekilde öğrenilmesi ile derslerinizi en modern şekilde öğreneceksiniz. Kampus kapsamında, ihtiyaçlarınıza yönelik tüm altyapı da sizleri bekliyor olacak. Elbette kayır başvurularınızı yaparken, birtakım şartları gerçekleştirmeniz gerekiyor. Buna göre, lise eğitiminizi tamamlamanız ve diplomanızı almanız şarttır. Belgeleri eksik olmadan hazırlayarak, öğrenci danışmanlarımızın desteği ile birlikte başvurularınızı yapmanız da en doğrusudur.


  Litvanya İşletme Üniversitesi Fiyatları:

  Litvanya, Kuzey Avrupa Coğrafyası’nda bulunmakta olup, Baltık Denizi’ne kıyısı olan ülkelerden biridir. Başkenti Vilnius olan ülkenin sevimli kentlerinde, aynı zamanda öğrenci kenti olma özellikleri bulunmaktadır. Eğitim dili İngilizce ve Litvanca olarak düzenlenmektedir Litvanya Halkı sıcak ve yabancılara karşı anlayışlı, medeni bir halktır. Ülkede başta, Litvanya İşletme Üniversitesi olmak üzere, son derece seçkin üniversitelerin olması dikkat çekmektedir. Kaliteli bir eğitim ve modern, uluslararası akreditasyon ile eğitim almak için, iktisat, ekonomi, işletme alanlarında eğitim almak isteyen gençlerimiz için kurum, avantajlı şekilde sınavsız üniversite şansı sunmaktadır.

  Ekonomik anlamda, okulun harç rakamlarının diğer Avrupa Ülkeleri üniversitelerine göre çok daha uygun rakamlı olması dikkat çekmektedir. Birkaç bir Euro, harçlarınız için ayırabilirsiniz. Ardından, yaşam giderleriniz için ekonomik rakamlar ayırmanız da yeterlidir. Ulaşım planlı kentlerde son derece kolay olacaktır. Toplu taşıma araçlarından yararlanabilirsiniz. Kampus içinde yeme içme, beslenme giderlerinizi son derece uygun şekilde karşılayabilirsiniz. Kantin ile yemekhaneler son derece uygundur. Diğer ülkelere göre, Litvanya, geçim olanakları bakımından gerçekten uygun olanaklar sunan bir ülkedir. Bunu bu sevimli ülkede eğitim alırken fazlasıyla anlayacaksınız.

  Ulaşım, sosyal yaşam harcamaları ile birlikte konaklama giderleriniz için de kesinlikle zorlanmayacaksınız. Buna göre, yurtlarda kalabilir, uygun rakamlara ev kiralayabilirsiniz.

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   whatsapp1