Yök Denklik

Avrupa Birliği ülkelerinden biri olan Polonya, medeni, tertemiz kentleri, yeşil güzellikleri ve eğitimli insanları ile dikkat çekmektedir. Bu ülke sadece bu şekilde özellikleriyle değil, aynı zamanda, üniversiteleri ve eğitime verdikleri önemle de dikkat çekmektedir.

Polonya'da Eğitim

Bialystok Üniversitesi Yök Denklik

Avrupa Birliği ülkelerinden biri olan Polonya, medeni, tertemiz kentleri, yeşil güzellikleri ve eğitimli insanları ile dikkat çekmektedir. Bu ülke sadece bu şekilde özellikleriyle değil, aynı zamanda, üniversiteleri ve eğitime verdikleri önemle de dikkat çekmektedir. Avrupalı gençlerin de üniversite tercihleri arasında yer alan kurumları ile ülkenin son derece gözde olduğunu belirtmemiz mümkündür. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, işbirliği yaptığımız birçok Polonya Üniversitesi bulunmaktadır. Bunların arasında elbette sizin de hayalinizdeki eğitimi alabileceğiniz bir kurum olduğundan eminiz. Hemen şubelerimizle iletişime geçebilirsiniz. Bu şekilde, siz de hayallerinizdeki üniversite eğitimi almak için hedef belirleyebilirsiniz. Bu seçkin üniversitelerden biri ise, 1 Aralık 1949 yılından bu yana kesintisiz olarak eğitim veren Bialystok Üniversitesi gelmektedir. Bu üniversite ve Bialystok Üniversitesi YÖK denklik detaylarını şubelerimizden alabilirsiniz.

Eurostar İle En Doğru Seçim:

Bialystok Üniversitesi 1967 yılında fakülte şeklinde, 1997 yılında bu yana ise üniversite statüsünde eğitim vermektedir. Bu seçkin kurum, uluslararası üniversiteler otoriteleri tarafından eğitim kalitesi yüksek kurumlar arasında yer almaktadır. Kendini geliştirme özelliğine sahip olan, son derece iyi yönetilen, seçkin akademik kadrosu olan özel bir kurumdur. Hem Polonya’dan, hem de yurtdışında birçok öğrenci eğitim almaktadır. Hocalarının kazandığı son derece önemli ödüllerin ve mükemmel eserlerin olduğunu da belirtelim. Bu sayede öğrencilerin eğitimleri de özenle ve mükemmel şekilde yapılmaktadır. Bilimsel araştırmalar, seminerler, öğrenci değişim programları, sertifika programları ile son derece özel bir üniversitedir. Günümüzde üniversite, 900 akademik personeli, 5 alanda doktora eğitimi, 28 alanda lisans eğitimi, 70 dalda uzmanlık eğitimi sunan bir okuldur. 18.000 öğrencisi ile eğitim sunmaktadır.

Bilimsel araştırma kurumlarının üyelerinden biri olarak, okulun sosyal anlamda, bilimsel çalışmalar noktasında son derece aktif olduğunu belirtmek gerekir. Okulun fakülteleri olarak, biyoloji ile kimya fakültesi, ekonomi ve yönetim bilimleri fakültesi, filoloji fakültesi, tarih ve sosyoloji fakültesi, fizik fakültesi, matematik ve bilgisayar bilimleri fakültesi, eğitim ve psikoloji fakültesi, hukuk fakültesi ile ekonomi ve bilgi teknolojisi fakültesi bünyesinde eğitimler verilmektedir. Avrupa yüksek öğrenim standartlarında, gerçekten son derece seçkin ve uluslararası anlamda kabul edilen bir kurumda eğitim almak isterseniz, bu üniversite seçebilirsiniz. Her zaman olduğu gibi, bu üniversite için de öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Bialystok Üniversitesi YÖK denklik noktasında da öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. YÖK tanınma unsurlarına sahip olan üniversitenin YÖK denkliği açısından da son derece avantajlı olduğunu belirtelim. Bu noktada YÖK denklik ön şartlarına göz atmak gerekir. Bundan başka, bireysel anlamda diploma denkliği başvurularınızı da yapmalısınız. Tüm bu süreçte, başvurularınızı yaparken elbette öğrenci danışmanlarımızdan bilgi, destek alabilirsiniz. Her zaman ve her konuda sizinle olacağız. Bialystok Üniversitesi YÖK denklik işlemlerinizde eksiksiz olarak yanınızda olacağız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1