• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

ASTANA TIP UNİVERSİTESİ - Eurostar Yurtdışı Eğitim

1995 yılında Beşeri Bilimler olarak Kazakistan’ın başkenti Astana’da kurulmuştur. Avrasya insani Enstitüsü iki kez (1998 ve 2004) başarılı bir şekilde 2007 yılında devlet akreditasyon geçti ve Kazakistan’ın önde gelen üniversitelerinden umumi sıralamasında altıncı sırada yer almıştır.

Bilimin türlü dallarında ilgi – Buradan o Avrasya Enstitüsü alınan yükseköğretim saygın bir halk ve uzmanları takip eder. Enstitü başarılı eğitim lisans ve yüksek lisans çalışmaları yanı dizi ileri Araştırmalar, eğitimciler Enstitüsü Akmola bölgesel şube gerçekleştirdi. Pedagojik bilimler doktora derecesi için doktora tezi için aktif Tezi Konseyi oluşturulmuştur.

Avrasya insani Enstitüsü uluslararası standartlara ve normlara uygun çağdaş bir lojistik üssü bulunuyor. Enstitü çağdaş ekipmanlar, sorunsuz hostel, spor kompleksi, spor salonu, kütüphane ve iki adet okuma salonu, bir talebe kafe köyünde bir rekreasyon sahası ile kendi eğitim binası bulunur.

Enstitü düzenli dergisi “Avrasya insani Enstitüsü Herald” (yılda 4 sayı) yayımlar mecmua MES eğitim ve bilim Gözetim ve değerlendirme Komitesi yönünden önerilen yayınların liste uzayıp gidiyor.
Eğitim proses kontrolü 18 doktor ve profesörler, ilim 70 doçent ve adaylar, ABD, ingiltere, Almanya ve Rusya’da eğitim gören öğretmenler de dahil olmak üzere 143 yüksek nitelikli eğitmenler bulunur.

Bölümler
Enstitü
Ekonomi
Muhasebe ve Denetim
Finans
Bilgi Sistemleri
Fıkıh
Pedagoji ve Psikoloji
Pedagoji ve temel eğitim metodolojisi
Tarih
Hukuk ve İktisat Temelleri
Coğrafya
Kazak Dili ve Edebiyatı
Rus Dili ve Edebiyatı
Yabancı dil (iki yabancı dil)
Çeviribilim Bölümü.

Ortaasyanın önemli ülkelerinden biri olan Kazakistan’da eğitim almak herkesin hayali…

Tek yapman gereken karar vermek ve hedefine doğru adımlarını cesurca atmak…

Kariyer senin..

Gelecek senin…

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!