Kazakistan Eğitim Ücretleri

Yurtdışında eğitime başlayacak yada yurtdışında üniversite eğitimini düşünen öğrenciler Kazakistan üniversite eğitim ücretleri hakkında bilgi edindikten sonra kesinlikle Kazakistan üniversitelerini tercih edeceksiniz. Bölüm ücretlerinin oldukça düşük olduğu üniversitede istediğiniz branşa sınavsız olarak kolayca yerleşebilmeniz mümkün olmaktadır.

Kazakistan'da Eğitim

Kazakistan Üniversiteleri Eğitim Ücretleri

Hayallerinizi süsleyen bölümleri en ucuz fiyatlarla Kazakistan’da okuyabilirsiniz. Değerli gençlerimiz, yurtdışında eğitim alabileceğiniz en ucuz ülkenin Kazakistan olduğunu biliyor musunuz? Yapılan incelemelere göre, Kazakistan üniversite eğitim ücretleri bakımından en ekonomik ülke olduğu tespit edilmiştir. Bu avantajı kesinlikle değerlendirmenizi önermekteyiz.

Öncelikle bir Türk Yurdu’nda yani kardeş ülkemizde eğitim alacaksınız. Türk Milleti, Kazak Türkleri ile eğitim almak alışma sürecinizin kesinlikle zor olmamasını sağlayacak. Güler yüzlü, sıcak, insanımız ile benzer özellikleri olan halk sizi bağrına basacak. Başkent Almaata ve diğer kentlerde bu sıcaklığı hissedeceksiniz.

Kazakistan, eski SSCB’nin dağılmasından sonra, bağımsız olan bir ülkedir. Kalkılma sürecinde ülkemizin de önemli desteklerini almıştır. Bu konuda en dikkat çeken kurumlar ise üniversitelerdir. Kazakistan, Sovyet geleneğinden gelen şekilde, eğitime son derece önem veren bir ülkedir ve politikaları da bu şekildedir. Üniversitelerin gelişmesi için önemli bütçe ayrılmaktadır. Uluslararası kurumlar ve ülkeler ile YÖK kapsamında da üniversitelerin önemli işbirlikleri bulunmaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, öğrencilerimizin sınavsız kabul ile kaliteli eğitim alacakları kurumları değerlendirmelerini önermekteyiz. Öğrenci danışmanlarımızdan bilgi ve destek alabilirsiniz.

Kazakistan’da üniversite eğitimi ucuz mu?

Yukarıda belirttiğimiz gibi kesinlikle evet. Ülkede okul ücretleri, ortalama olarak, kamu üniversitelerinde 500 USD’ den başlamaktadır. Yıllık eğitim ücretleri olarak bu rakam gerçekten ekonomiktir. Ayrıca, konaklama, yeme, içme, ulaşım, sosyal yaşam gibi giderlerin de birlikte değerlendirilmesiyle toplam olarak 4.000 USD bir bütçe ile öğrencilerimiz senelik olarak eğitim masraflarını karşılayabilirler.

Kazakistan’da yurt ücretleri ve ev kiraları ucuz mu?

Bu  sorunun olumlu yanıtı olacaktır. Birçok öğrenci yurdu bulunmaktadır. Öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alarak, hem devlet yurtlarını, hem de özel yurtları tercih edebilirsiniz. Ev kiraları da son derece uygundur, bütçenize uygun olarak, eski ve yeni evlerden, arkadaşlarınızla ya da tek başınıza konaklama yapabilirsiniz. Temiz ve güvenli yurtlardan memnun kalacaksınız ve bir öğrenci olarak güvenlik sorununuz olmayacak. Kampusların içinde ya da yakınlarda birçok konaklama seçeneği sizleri bekliyor. Eurostar güvencesi ile en uygun fiyatlarla yurtdışı eğitim seçeneklerinden yararlanmak elinizde. Hemen siz de öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçin.

BÖLÜM ÜCRET
Diş Hekimliği 4500 $
Eczacılık 4500 $
Elektrik Mühendisliği 5000 $
Hukuk 4500 $
İnşaat Mühendisliği 4500 $
Makine Mühendisliği 3500 $
Mimarlık 5000 $
Psikoloji 5000 $
Tıp 4000 $
Bilgisayar Mühendisliği 5000 $

KAZAKİSTAN’DA PSİKOLOJİ EĞİTİMİ VEREN ÜNİVERSİTELER VE ÜCRETLERİ

Psikoloji eğitimi almak isteyen gençlerimiz için yurtdışında birçok eğitim seçeneklerimiz bulunmaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, her zaman yurtdışı eğitiminde öncü olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Gençlerimizin yurtdışında, eğitim kalitesi ve uygun bütçe ile eğitim almaları için en avantajlı seçenekleri değerlendiriyoruz. En önemli üniversiteler ile bağlantı kuruyoruz. Son yılların en fazla tercih edilen ülkelerinden biri olan Kazakistan’da kesinlikle ilginizi çekecektir. Bu ülkede bağımsızlığını kazanmasından itibaren dikkat çeken bir kalkınma ve eğitim süreci dikkat çekmektedir. Kazakistan zaten eğitime son derece önem veren bir ülkedir. Üniversitelerin kaliteli ve donanımlı olmasına da özellikle özen gösterilmektedir. Uygun harç rakamları ve ekonomik seçenekler de kesinlikle ilginizi çekecek.

Kazakistan’da psikoloji eğitimi veren üniversiteler ve ücretleri konusunda bilgi almanız için öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçmeyi ihmal etmemelisiniz. Psikoloji eğitimi almak elbette donanımlı okulların ve kaliteli hocaların seçilmesinden oluşuyor. Bu nedenle, seçimlerinizi doğru şekilde yapmalısınız. Kazakistan’da içi dolu bir eğitim alacaksınız ve ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı anlayacaksınız. Ayrıca, kampus içinde son derece rahat hareket edeceksiniz. Erkek ya da kız olun, fark etmeyecektir. Kazakistan güvenli ve Türk kardeşlerimizin yaşadığı bir ülkedir. Ekonomik açıdan, yurtdışında eğitim almanız için en hesaplı seçeneği değerlendirdiğinizi de belirtelim. Senelik 5.000 USD civarında ortalama olarak bir rakam ayırmanız yeterli. Üstelik aylık kişisel harcamalarınızı da bu rakamın içinde düşünebilirsiniz. Öğrenci yurtlarında rahat şekilde kalabilirsiniz. Yurtlar kampus içinde ve güvenli, temizdir. Sosyal aktiviteler de bolca yapılmaktadır ve ilginize göre öğrenci kulüplerinde zaman geçirebilirsiniz.

İngilizce ve Türkçe eğitim bölümde verilmektedir. Ayrıca, Çince ve birçok dünya dilini de eğitiminizi alırken öğrenebilirsiniz. Bu da uluslararası kariyer yapmanız için önemli bir adım olacaktır. Öte yandan, YÖK denkliği bakımından avantajlı bir diploma alacaksınız. İki ülke eğitim bakanlıkları ve YÖK ile ülkenin önemli üniversiteleri arasında işbirlikleri olduğunu ekleyelim. Ülkemizde mezun olduğunuzda çalışma seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Lisans eğitimine daha ileri eğitimler ile ülke üniversitelerinde devam ederek, psikolojinin çeşitli alanlarında uzmanlaşabilirsiniz.

Kazakistan, Asya Kıtası’na açılmak ve kariyer yapmak için çok önemli bir köprüdür. Bu geçiş fırsatını iyi değerlendirmenizi öneriyoruz. Bu şekilde, kendinize mükemmel ve geniş açılı kariyer hedefleri koyabilirsiniz. Yabancılık çekmeden, ekonomik anlamda zorlanmadan, ülkemiz müfredatı ile aynı sistem içinde bir psikoloji eğitimi almak size çok önemli avantajlar sunacaktır. Bunun için fırsatları değerlendirin.

KAZAKİSTAN’DA BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ EĞİTİMİ VEREN ÜNİVERSİTELER VE ÜCRETLERİ

İdealinde bilgisayar mühendisliği eğitimi almak olan gençlerimiz, kesinlikle hayallerinizi ertelemek zorunda değilsiniz. Ülkemizde bilgisayar mühendisliği eğitimi almak ve yurtdışı seçeneklerine ön yargılı bakmak son derece yanlış. Size ülkemizin sıcaklığını sunacak, asla yabancılık çekmeyeceğiniz ülkeler var. Son derece ekonomik rakamlara, gerçekten kaliteli bir eğitimden yararlanarak, siz de amaçladığınız bölümde eğitiminizi alabilir ve uluslararası anlamda geçerli bir diploma alabilirsiniz. Kazakistan bunun için mükemmel bir seçim. Yirmi yılın üzerine olan deneyimlerimize kulak verin ve öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alın. Kazakistan’da bilgisayar mühendisliği eğitimi veren üniversiteler ve ücretleri konusunda güncel gelişmeleri almayı ihmal etmeyin. Cazip seçenekleri öğrenince eminiz ki bir an önce siz de başvuru yapmak isteyeceksiniz.

Bilgisayar mühendisliği fakültelerinde eğitim almak için ülkemizde olduğu gibi bir sınava girmenize gerek yoktur. Ayrıca Kazakistan eğitim sistemi bağımsız olduğundan, kabul edilmek için ülkemizdeki sınava girmeniz ya da belirli bir puan almanız gibi bir bağlantı da söz konusu değildir. Lise eğitiminizi fen, matematik veya sosyal bilgiler bölümünde alarak mezun olabilirsiniz. Bölümünüz önemli olmadan, öğrenci olmak üzere bilgisayar mühendisliği fakültesine başvurunuzu yapabilirsiniz. Öte yandan, bir taban puan şartı ya da not ortalaması esası da söz konusu değildir. Direk olarak diplomanızı aldıktan yani lise eğitiminizi tamamladıktan sonra başvurunuzu yapmanız mümkündür. Dört senelik eğitiminizi az öğrenci ile özenle oluşturulan sınıflarda alacaksınız. Bundan sonra meslek eğitiminizde sağlam adımlarla ilerleyeceksiniz. Hem ülkemizden, hem yurtdışından, hem de Kazakistan’dan değerli bilim adamları olan hocalarınız sizi eğitim verecek. Uluslararası geçerli diplomanızla birçok ülkede kariyer yapabilirsiniz.

Kazakistan Üniversiteleri, ülkemizden ve gelişmiş ülkelerden alınan destekler ve özellikle hükümetin son derece önem vermesi, bütçe ayırması ile modernizasyonu eksiksiz olarak yapmaktadır. Desteklerin önemli ve büyük oranda olması, öğrencilerin üzerine harç noktasında yüklenilmemesini sağlamaktadır. Bu sayede öğrenciler son derece uygun harçlar ile kaliteli eğitim alabilmektedir. Bu durum ülkemizden gelen öğrencilerimiz için de geçerlidir. Senelik 5.000 USD civarında bir bütçe ayırarak hem harçlarınızı, hem de öğrenci bütçesini karşılayabilirsiniz. Bütçe içinde, konaklama, yeme içme, ulaşım, sosyal yaşam, kırtasiye gibi eğitim masraflarınız da dahil olacaktır. Elbette burs olanakları da sizleri bekliyor. Özellikle başarılı öğrencilerin burs alma şanslarının son derece yüksek olduğunu belirtelim. Genel anlamda, yurtdışında eğitim deyince en uygun rakamları Kazakistan Üniversiteleri’nde bulacağınızın da altını çizelim.

KAZAKİSTAN’DA ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ EĞİTİMİ VEREN ÜNİVERSİTELER VE ÜCRETLERİ

Kazakistan’da elektrik mühendisliği eğitimi veren üniversiteler ve ücretleri nelerdir? Bu konuda gençlerimizin kesinlikle bilgi almalarını ve kendilerini bir sınav sistemi ile kısıtlamamalarını öneriyoruz. Üniversite eğitimini mutlaka ülkemizde almalısınız diye bir zorunluluk kesinlikle bulunmamaktadır. Yurtdışında birçok eğitim fırsatı sizleri bekliyor. Artık birçok ülke, son derece kaliteli eğitim kurumları, üniversiteleri ile dikkat çekiyor ve ülkemizden öğrencilerimizi sınav şartı olmadan kabul ediyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, öğrenci danışmanlarımız ile birlikte, bu konuda her zaman öğrencilerimizin yanında olduk ve olacağız. Siz de iletişime geçerek en güncel ve kaliteli yurtdışı eğitim olanakların değerlendirebilirsiniz. Günümüzde en avantajlı olanların başında ise Kazakistan Üniversiteleri gelmektedir.

Kazakistan bağımsızlık sürecinden sonra dikkat çeken bir gelişme ve kalkınma sürecine girmiştir. SSCB etkisinde olduğu dönemlerde de okuma yazma oranı yüksek iken, günümüzde özellikle yüksek öğretim kurumlarının kaliteli ve donanımlı hale gelmesine çok önem verilmektedir. Özellikle sanayi alanında eğitimlerden bunların en güzel ve başarılı örnekleri göze çarpmaktadır. Elektik mühendisliği bölümlerinde, son derece kaliteli hocalar eğitim vermektedir ve önemli akademik çalışmalara, gelişmelere imza atılmaktadır. Ülkemizden zaman zaman hocalarımız da üniversitelerde görev almaktadır. Ayrıca hem ülkemizde, hem de birçok gelişmiş ülke üniversiteleri ve bilim enstitüleri ile işbirlikleri bulunmaktadır. Öğrenciliğiniz döneminde siz de sıkça bu önemli işbirliklerinin bir parçası olabilirsiniz.

Kazakistan Üniversiteleri elektrik mühendisliği bölümlerine girmek için bir sınav şartınız söz konusu değildir. Lise diplomanızla başvurularınızı yapabilirsiniz. Öğrenci danışmanlarımız, kontenjanlar, kayıt işlemleri ve belgelerin hazırlanması süreçlerinde size yardımcı olacaklar. Aynı zamanda, bir Türk Ülkesi’ne, kardeş ülkemize gideceğinizi unutmayın. Bu noktada öğrenci vizesi almak, giriş çıkışlar gibi konularda zorluk çekmeyeceksiniz.

Türkçe, Almanca, İngilizce, Rusça, Fransızca, Çince gibi birçok dilde ülke üniversitelerinde eğitim verilmektedir. Eğitim dili için yeterli seviye değilseniz, öncelikle hazırlık sınıfında dil eğitimine alınacaksınız. Ayrıca sizinle yakından ilgilenecek hocalarınızla, bölümünüzde kesinlikle zorlanmadan, her adımda destek alarak eğitiminizi alacaksınız. Okul ücretleri belki de Kazakistan Üniversiteleri hakkında öğrencilerimizi ve elbette ailelerini en memnun edecek detaydır. Üniversitelerin senelik ücretleri aylık harcama bütçenizi de katarak belirtecek olursak, senelik 5.000 USD gibi son derece uygun bir rakamdır. Bu rakamın altında ülkemizde bile eğitim masraflarınızı çıkaramazsınız. Bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız ve siz de eğitim fırsatlarını ve Kazakistan Üniversiteleri’ni keşfetmelisiniz. Bambaşka bir meslek eğitimi deneyimi sizleri bekliyor.

KAZAKİSTAN’DA HUKUK EĞİTİMİ VEREN ÜNİVERSİTELER VE ÜCRETLERİ

Kazakistan Üniversiteleri’ ne olan ilgi her geçen gün artıyor. Hukuk eğitimi almak isteyen gençlerimize de ilk önerilerimizden biri Kazakistan’da hukuk eğitimi veren üniversiteler ve ücretleri konusunda bilgi almaları olacaktır. Uzak ve yabancı bir ülke değil, bir kardeş ülke sizleri bekliyor. Kazak Türkleri’ nin yurdu olan Kazakistan, Asya’nın en önemli ve etkili konumda olan ülkelerinden biri, ayrıca kardeşlerimiz yaşamaktadır. Bir kardeş ülkede eğitim almak elbette yabancılık etkisi sizlere sunmayacaktır. Alışmanız son derece kolay olacaktır. Öte yandan, ülkede üniversitelerin eğitim sisteminden son derece memnun kalacağınızın önemle altını çizelim. Ekonomik anlamda sunacağı avantajlar da kesinlikle cabası. Öğrenci danışmanlarımızdan kesinlikle bilgi almanız gerekiyor, Bu fırsatı değerlendirmelisiniz.

Hukuk fakültelerimiz elbette son derece kaliteli, ancak malum elimine eden bir sınav sistemimiz var. Stres bile sınavda amaçladığınız bölümden çok uzaklaşmanızı sağlayabilir. Oysa, bir sınav şartı olmadan Kazakistan Üniversiteleri hukuk fakültelerinde eğitim alabilirsiniz. Direk lise diplomanızla başvurunuzu yapabilir, henüz öğrenci iken de sınırlı sayıda kontenjanlardan yararlanmak için ön kayıt yaptırabilirsiniz. Bu sayede, siz de bir sınab heyecanı ve stresi yaşamadan, direk amaçladığınız bölümde eğitim alma şansını elde edebilirsiniz. Uygun ücretleri hem yüzünüzü güldürecek, hem de ailenizin bütçesine kolaylık olacak. Senelik olarak 4.500 USD oranında hatta daha altında bir bütçe ayırmanız yeterli olacak. Hukuk fakültesinde eğitim dört senedir. Dil eğitimi olarak genellikle Türkçe ve İngilizce uygulanmakla birlikte, Çince, Fransızca, Rusça gibi birçok dilde de eğitim verilen bölümler bulunmaktadır. Bir yandan hukuk fakültesinde eğitiminizi alırken, diğer yandan bu dilleri de öğrenebilirsiniz.

Ülkemiz müfredatı ile bağlantılı ve eş zamanlı şekilde hukuk fakültesinde eğitim verilmektedir. Bu nedenle kesinlikle ülkemiz hukuk eğitiminden uzak kalmayacaksınız. Ayrıca, bu ülke hukuk sistemini de öğrenecek, dilerseniz  uluslararası bir kariyer de yapabileceksiniz. Ülke üniversitelerinin birçok uluslararası kurum ve yurtdışı ile önemli bağlantıları olduğunu belirtelim. Bu nedenle, birçok çalışmaya, projeye katılabilirsiniz. Buna mezun olduktan sonra çeşitli çalışma alanları ve staj imkanları da dahildir. Özellikli bir eğitim, son derece kaliteli ve önemli hocalarından derslerin alınması, birçok açıdan kendinizi geliştirme imkanı üniversitelerde sizleri bekliyor. Özellikle, hukuk fakültesinde eğitim almak ve bir hukukçu olmak isteyen gençlerimizin mutlaka bu seçeneği değerlendirmelerini öneriyoruz. Önünüzde sağlam bir geleceğin temellerini Kazakistan’da aldığınız bu eğitimle atabilirsiniz. Siz de bu seçeneği değerlendirmelisiniz.

KAZAKİSTAN’DA İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ EĞİTİMİ VEREN ÜNİVERSİTELER VE ÜCRETLERİ

İnşaat mühendisliği eğitimi almak için fakülte seçerken, kendinizi ifade edebileceğiniz, zekanızın ve yeteneklerinizin de değerlendirileceği, sizi en donanımlı şekilde yetiştirecek fakülteyi seçmeye özen göstermelisiniz. Yurtdışında bu şekilde sağlam bir eğitim almanızı sağlayacak okulların olduğunu belirtelim. Yılların deneyimi ile öğrencilerimizin her zaman en doğru seçimleri yapmaları için emek verdik, destek olduk, olmaya da devam ediyoruz. Günümüzde yurtdışında eğitim sunan ülkeler ve üniversiteler, kalite olarak son derece artmış olduğundan artık seçenekler de fazlalaştı. Yakın coğrafyamızda bulunan birçok ülkede ve üniversitede öğrenci olabilirsiniz. Kazakistan da bu önemli ve son derece avantajlı ülkelerden biri. Eurostar deneyimlerinden yararlanın. Öğrenci danışmanlarımızdan Kazakistan’da inşaat mühendisliği eğitimi veren üniversiteler ve ücretleri konusunda bilgi almayı sakın ihmal etmeyin.

Ülkede çok farklı dilleri öğrenerek inşaat mühendisliği eğitiminizi alacaksınız. Genellikle İngilizce ve Türkçe olarak bölümlerde eğitim verilmekle birlikte, aynı zamanda, Çince, Rusça, Almanca, Fransızca gibi birçok dil seçeneğinde eğitim de sizleri bekliyor. Dört sene süren inşaat mühendisliği eğitimlerini en ekonomik rakamlara almak için Kazakistan Üniversiteleri’ni seçebilirsiniz. Dünya genelinde kaliteli eğitim sunmakla birlikte, gerçekten ekonomik eğitim rakamlarını bu ülkenin kurumlarında bulacaksınız. Senelik okul ücretleri ve yaşamsal harcamalarınız ile birlikte 4.500 USD ve 5.000 USD arasında bir rakam size yetecektir. Ayrıca hem ülkemiz hükümeti, hem de Kazakistan Hükümeti tarafından verilen bursları da ekleyelim. Özellikle başarılı olan öğrencilerimizin burslardan olumlu cevap alma olasılıkları son derece yüksek.

Bir Türk Ülkesinde, kesinlikle kardeş bir ülkede bulunacağınızın altını çizelim. Alışma süreciniz asla zor olmayacak ve kendinizi bu ülkede olduğunuz için şanslı hissedeceksiniz. Ülke ile ülkemiz arasında son derece yakın bağlar bulunmaktadır ve birçok kurumumuzun şubesi de vardır. Ayrıca, üniversitelerde Türk hocaların ve öğrencilerin sayıları da az değildir. Alışma sürecinde kesinlikle sıkıntınız olmayacak, bundan emin olabilirsiniz. YÖK diplomaları konusunda da denklik avantajları öğrencilerimizi memnun edecek ve mezun olduğunuzda ülkemizde de çalışabileceksiniz. Bu nedenle, Kazakistan Üniversiteleri’nde eğitim alma avantajlarını değerlendirmenizi öneriyoruz.

Ülkemizde sınav sistemi ile stres yaşamak yerine, siz de doğrudan istediğiniz bölüme girme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Ülkemizle Kazakistan arasında düzenli uçak seferleri de bulunmaktadır ve ulaşım konusunda sıkıntı çekmeyeceksiniz. Mutlaka bu özenli eğitim seçeneklerini değerlendirmelisiniz. Önerimiz öğrenci danışmanlarımızla bir araya gelmeniz ve eğitim fırsatları hakkında da zaman geçirmeden bilgi sahibi olmanız.

KAZAKİSTAN’DA MİMARLIK EĞİTİMİ VEREN ÜNİVERSİTELER VE ÜCRETLERİ

Mimarlık eğitimi almak ancak bunu kaliteli ve modern eğitim altyapısı olan bir fakültede almak gerçekten çok büyük bir şans. Mimarlım gençlerimiz için son derece genel geçer bir meslek. Birçok ülkede yapılan, uluslararası kariyer vaad eden birkaç meslekten biri. Bu nedenle, mimarlık okumak isteyen gençlerimizi Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak desteklemekteyiz. Yurtdışında, bir sınava hazırlanma, puan alma stresi yaşamadan, sınavlara hazırlanırken ter ve para dökmeden, direk olarak mimarlık fakültesine girme şansını değerlendirebilirsiniz. Birçok ülkede sizin için bağlantılarımız bulunmaktadır. Dikkatinizi çekecek ülkelerin başında Kazakistan ve ülkenin üniversiteleri gelmektedir. Kazakistan’da mimarlık eğitimi veren üniversiteler ve ücretleri hakkında bilgi alın ve siz de uluslararası mimarlık kariyeri için adımınızı atın.

Mimarlık fakültelerinde, ülkede gerçekten son derece özenli bir eğitim verilmektedir. Dil sınıfının ardından, dört senelik lisans eğitimlerinize başlayabilirsiniz. İngilizce ağırlıklı olarak eğitim dilidir. Ayrıca, Türkçe, Çince, Rusça, Almanca, Fransızca eğitim seçeneklerinin de olduğunu belirtelim. Üniversitelerin mimarlık fakültelerinde özellikle son yıllarca gözle görülür şekilde gelişme olduğundan, gerek teorik, gerek pratik anlamda modern sistemler ve malzemeler ile eğitiminizi alacaksınız. İnternet altyapısı ve her öğrenciye bilgisayar kullanma imkanı, modern laboratuarlar ve aletler ile donanımlı dersler, seçkin bir eğitimci kadrosu ile birçok özenli çalışma imkanı sizleri bekliyor. Önemli projelerin, uluslararası çalışmaların içinde kendinizi bulacaksınız.

Diplomanız ülkemizde ve birçok ülkede, uluslararası anlamda geçerli olacak. Öte yandan, mezun olduktan sonra ülkemiz dahil olmak üzere birçok ülkede çalışabileceksiniz. Unutmayınız ki, Asya gelişmiş ülkeleri ile son derece önemli bir pazar ve gençlerimize önemli kariyer imkanları da sunmaktadır. Mimarlık diplomanızla, başta Çin ve Rusya olmak üzere birçok ülkede harika bir kariyer yapabilirsiniz. Bunların hepsinin karşılığında ödeyeceğiniz harç ücretleri ise içinde yıllık bütçeniz de olmak üzere, 5.000 USD ile 6.000 USD arasında yaklaşık olarak değişmektedir. Gerçekten çok uygun rakamlara mükemmel bir eğitim alacaksınız. YÖK destekli ve bağlantılı üniversitelerde okuyarak, denklik açısından da diploma avantajları elde edeceksiniz.

Yurtlarda kalabilirsiniz. Özellikle ilk senenizde bunu tavsiye ediyoruz. Sonrasında ise şehir içinde kiralık daire seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Birkaç arkadaşınızla da kiralama tercihini yapabilirsiniz. Ayrıca, yeme içme, ulaşım gibi giderlerin de ekonomik olduğunu belirtelim. Bu nedenle, yurtdışında eğitim tercihleri noktasında, giderek çok daha fazla gencimiz Kırgızistan Üniversiteleri’ni tercih etmektedir. Siz de onlardan biri olabilirsiniz ve bu fırsatı değerlendirmek için mutlaka iletişime geçiniz.

KAZAKİSTAN’DA TIP EĞİTİMİ VEREN ÜNİVERSİTELER VE ÜCRETLERİ

Doktorluk kutsal bir meslek, hekimlik gençlerimiz için son derece önemli bir kariyer. Tıp fakültelerinde eğitim almak ise üniversite sınavları nedeniyle gerçekten zorlayıcı. Bilgisi mükemmel ve yetenekleri üst düzeyde olan birçok gencimiz sınav stresi yüzünden hak ettikleri halde tıp fakültelerine girme şansını kaybetmiyorlar mı? Ülkemizin sistemi bu şekilde ama siz amaçlarınızdan uzaklaşmamalısınız. Yurtdışında, ülkemizle çok yakın kültüre sahip bir ülkede, hayallerinizin de ötesinde avantajlı tıp eğitiminizi alabilirsiniz. Kazakistan’da tıp eğitimi veren üniversiteler ve ücretleri hakkında bilgi almanızı kesinlikle öneriyoruz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlerin de yurtdışında, sınav şartlarından uzak şekilde, kendinize uygun ülke ve üniversitelerde tıp eğitimi almanız için emek veriyoruz.

Kazakistan, bağımsız sürecinden son derece başarılı ile çıkmış bir ülke. Başkent ve büyük kentlerde önemli üniversiteleri artık uluslararası olarak tanınmakta. Üniversitelerde birçok dilde eğitim verilmektedir. Bu sayede öğrenciler birden fazla dili öğrenme şansını elde etmekteler. Türkçe, Rusça, Almanca, İngilizce, Çince bu eğitim dilleridir. Tıp eğitimi ise Türkçe ve İngilizce olarak ağırlıklı şekilde verilmektedir. Bir sınav şartı olmadan, lise eğitiminizi tamamlamanızla birlikte, Kazakistan Üniversiteleri tıp fakültelerine başvurabilirsiniz. Elbette belirli kontenjan ve kayıt süreleri bulunmakta ve bu konuda öğrenci danışmanlarımızdan doğru desteği alabilirsiniz. Ülkemiz milli eğitim bakanlığımız ve YÖK ile Kazakistan üniversiteleri arasında çok yakın ilişkiler, işbirlikleri bulunmaktadır. Bu sayede YÖK denkliği avantajları da elde edeceksiniz.

Tıp fakültelerine bağlı olan sağlık merkezleri ve hastanelerde doktor adaylarının pratik anlamda kendilerini geliştirmeleri mümkün olmaktadır. Ülke modernizasyona ve kaliteli eğitime önem verdiğinden sağlık eğitimleri yönünden de son derece donanımlı olmaya özen göstermektedir. Kampus içinde sosyal faaliyetlerinizi de sağlıklı şekilde yürütebilirsiniz. Spor aktiviteleri, sanat ve kültür çalışmaları sizleri bekliyor olacak. Yurt konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız. Üniversite kampuslarında öğrencilerimizin de kalabildiği temiz ve düzenli yurt binaları bulunmaktadır. Öğrencilik yıllarınızda çok rahat edeceksiniz. Hocalarınızla iletişim kurmakta sıkıntı çekmeyeceksiniz. Tıp eğitiminizi bir Türk yurdunda alacaksınız ve gerçekten sıcak, ülkemizden farklı olmayan bir ortam sizleri bekliyor.

Bir tıp fakültesinde, yurtdışında eğitim almak benim bütçemi aşacaktır diye düşünmeyin. Son derece ekonomik rakamlarla Kazakistan Üniversiteleri’nde tıp eğitiminizi alacaksınız. Yapılan araştırmalardan bahsedelim sizlere. Yurtdışında en kaliteli eğitimlerden biri olarak en ekonomik eğitim rakamları Kazakistan Üniversiteleri’nde bulunmaktadır. Tıp eğitimi almak ve uluslararası tıp diploması için detayları öğrenci danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

KAZAKİSTAN’DA MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ EĞİTİMİ VEREN ÜNİVERSİTELER VE ÜCRETLERİ

Mühendislik bölümlerinde eğitim almak için mutlaka ülkemiz üniversitelerinde eğitim almak ve sınavlarda ter dökmek zorunda değilsiniz. Sınava girmek yıllarca hazırlanma gerektirmektedir. Bunun yanı sıra, dökeceğiniz ter, yaşayacağınız stres ve yapacağınız harcamalar da cabası olacaktır. Bunun yerine, son derece uygun eğitim rakamları ile Kazakistan Üniversiteleri’nde amaçladığınız bölümde eğitim alabilirsiniz. Mühendislik fakültelerinde bir sınav şartı olmadan kabul edilerek, modern bir eğitim sisteminde başarılı şekilde eğitim yıllarınızı geçirebilirsiniz. Makine mühendisliği eğitimi almak isteyen gençlerimiz de, lisede eğitimlerinin bölümleri önem taşımadan kayıt için başvurabilirler. Fen bölümünden ya da sosyal bölümden mezun olabilirsiniz. Önem taşımaz ve siz mühendislik eğitiminiz için kayıt başvurusu yapabilirsiniz.

Kazakistan’da makine mühendisliği eğitimi veren üniversiteler ve ücretleri hakkında en güncel ve doğru bilgileri, Kazakistan Üniversiteleri Türkiye temsilciliği olarak Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımızdan alacaksınız. Sevgili gençlerimiz, bir Türk ülkesi olan, adeta bizim uzantımız olan kardeş bir ülkede eğitim almak sizin için çok avantajlı olacak. Alışma süreci konusunda kesinlikle sıkıntı duymayacaksınız, özellikle yabancılık çekme konusunda ön yargılı gençlerimiz için mükemmel bir ülkedir. Türk gelenekleri, hayata bakışları, yaşam biçimleri insanımız ile aynıdır. Kazakistan, hem başkenti ile hem de diğer şehirleri ile gerçekten modernleşme sürecinde dikkat çekmektedir. Ülke kalifiye, eğitimli gençlerin yetişmesine önem vermektedir. Bu nedenle, üniversitelerin modernleşmesinde de çok önemli bütçe ayrılmaktadır. Ülkemiz yüksek öğretim kurumları ve birçok modern üniversiteler, ülkeler ile ilişkilerin olduğunu belirtelim.

Kazakistan’da mühendislik bölümlerinde,makine mühendisliği bölümleri başta olmak üzere, öğrencilerin hedeflediğinin de üzerinde seçkin bir eğitim verilmektedir. Amaçladığınız, uluslararası standartlarda uygun makine mühendisliği eğitimini almak Kazakistan Üniversiteleri’nde kesinlikle zor değil. Bu ülkede, Türkçe, İngilizce, Rusça, Fransızca, Almanca ve Çince olarak eğitim verilmektedir. Yeni dünya düzenine, bilim ve ticaret gelişmelerine uygun bir eğitim sistemi benimsendiğinden, eğitim alırken uluslararası kariyeri amaçlayabilirsiniz. Mezun olduğunuzda son derece önemli kariyer olanakları sunan Asya ülkelerinde kendinize bir yer edinebilirsiniz. Kazakistan, Rusya ve Çin başta olmak üzere Asya Ülkeleri son derece önemli ticari ve sanayi devleri olarak dikkat çekmektedir. Siz de makine mühendisliği kariyerinizi bu alanda şekillendirebilirsiniz.

YÖK denkliği ile ülkemize dönerek, diplomanızı denklik işlemlerini yaptıktan sonra, kamu alanında çalışabilirsiniz. Özel sektörde çeşitli firmalarda denklik başvurunuzu yapmadan da çeşitli kademelerde çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Birçok farklı ülkede ve alanda kariyer olanaklarını değerlendirebilirsiniz.

KAZAKİSTAN’DA ECZACILIK EĞİTİMİ VEREN ÜNİVERSİTELER VE ÜCRETLERİ

Eczacılık üzerine eğitim alma hayallerinizi ertelemeyin ve siz de hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımız ile iletişime geçin. Son yıllarda birçok açıdan sunduğu avantajlar ile öne çıkan bir ülke var ve bilgi almanızı tavsiye ederiz. Kazakistan Üniversiteleri eczacılık eğitimi almanız için son derece avantajlı ve sizi bekliyor. Kazakistan’da eczacılık eğitimi veren üniversiteler ve ücretleri hakkında kesinlikle en güncel ve detaylı bilgileri danışmanlarımızdan alacaksınız. Sınavsız üniversite ve başarılı, kaliteli bir eczacılık eğitimi için kesinlikle yurtdışı eğitim seçeneklerini ve özellikle Kazakistan Üniversiteleri’ni değerlendirmelisiniz. Yurtdışında eğitim masrafları olarak, en ekonomik çözümler sunan üniversiteler Kazakistan Üniversiteleri’dir. Senelik olarak hem okul ücretleriniz, hem de yaşam giderleriniz olarak 4.500 USD gibi bir rakamla ödeme yapmanız yeterli olacaktır.

Kazakistan Üniversiteleri eğitiminiz sırasında, yaşam giderleriniz de sizi zorlamayacak rakamlarda olacak. Okulların gayet temiz, güvenli ve planlı yurtları bulunmaktadır. Uygun rakamlı yurtlarda öğrencilerimiz de kalmaktadır ve siz de rahatlıkla kalmaktadır. Hocalar öğrencilerle her zaman ilgilenmektedir ve sizinle de yakından ilgileneceklerinden emin olabilirsiniz. Öğrenci danışmanlarımız da hiçbir zaman iletişimi kesmeyecekler. Az kişilik sınıflarda derslere aktif şekilde katılarak siz de eczacılık fakültesinde memnun şekilde dahil olabilirsiniz. Eczacılık fakültesinde derslerinizi hem teorik olarak alabilirsiniz, hem de pratik anlamda laboratuarlarda, çalışma alanlarında, deneysel ortamlarda da derslerinizi pekiştirebilirsiniz. Bu sayede, meslek eğitiminiz eksiksiz olacaktır.

Mezun olmanızdan sonra, elbette hem kendi ülkemizde, hem de dünya ülkelerinde ve Kazakistan’da da kendi işyerinizi açabilirsiniz. Bundan başka, çeşitli ilaç firmalarında çalışabilirsiniz. Kimya firmalarında çalışmak ve birçok alanda kariyer yapmak mümkündür. Okulunuz devam ederken, çalışma olanaklarından da yararlanabilirsiniz. Hem part time hem de full time olarak çalışmak da elinizde olacaktır. Bu şekilde harçlık kazanmak eğitim giderlerinize katkı sağlayacaktır. Yaşam giderleri olarak, ulaşım giderleri, yeme içme, sosyal yaşam giderleri gibi bütçe kalemlerinde de birçok ülkeye göre çok daha ekonomik olarak bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Ailenizi de memnun edecek harcama kalemleri de sizi ekstra şekilde rahatlatacaktır.

Kazakistan Üniversiteleri öğrencilerimize sonuna kadar kucak açmaktadır. Ülkemiz üniversiteleri ve kurumlarımızla yakın ilişkiler de bulunmaktadır. Öte yandan, Kazakistan Üniversiteleri birçok gelişmiş ülke ve üniversiteleri ile bağlantıları söz konusudur. Önemli kuruluşlar ve kurumlar ile bağlantıların olması da öğrencilerin birçok imkanı elde etmesini sağlamaktadır. Birçok avantaj ve ekonomik rakamlar sizleri beklemektedir. Mutlaka değerlendirmenizi önermekteyiz.

KAZAKİSTAN’DA DİŞ HEKİMLİĞİ EĞİTİMİ VEREN ÜNİVERSİTELER VE ÜCRETLERİ

Diş hekimliği eğitimi almak gençlerimizin son derece önünü açan bir meslek edinmek için adımdır. Diş hekimliği birçok alana açılan, uzmanlaşma şansı olan bir meslektir. Bu nedenle, bu eğitimi alma kararı olan gençlerimiz çok doğru bir adım atmış olacaklar. Tabi, tercih yoğun olan meslek eğitimlerinde olduğu gibi, bu meslek eğitiminde de üniversite giriş sınavları bir hayli yüksektir. Bu nedenle, hak ettikleri halde öğrencilerimiz girme şansını elde edemeyebilirler. Bu sınav hazırlıkları, stres, masraf ve zaman kaybınızı yaşamadan amaçladığınız diş hekimliği eğitimini Kazakistan Üniversiteleri’nde alabilirsiniz. Başkent Astana’da bulunan kaliteli üniversiteler öğrencilerimize arzu ettikleri eğitimi vermektedir. Kazakistan’da diş hekimliği eğitimi veren üniversiteler ve ücretleri hakkında bilgileri Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrenci danışmanlığımızdan alabilirsiniz.

Kazakistan diş hekimliği fakültelerinde Türkçe ve İngilizce eğitim dili ile eğitim verilir. Gençler ayrıca, Çince, Rusça, Almanca, Fransızca gibi dilleri de öğrenme imkanından yararlanabilirler. Birçok fakültede bu diller üzerinden eğitim verildiğini de belirtelim. Ülkemiz ile ülke arasında, aynı milletten olmaktan da kaynaklanan, son derece yakın ilişkiler söz konusudur. Öğrencilerimiz kesinlikle yabancılık çekmezler, aksine, kendilerine çok yakın bir kültürde olmanın avantajlarını yaşarlar. Üstelik alacağınız eğitim karşılığında gerçekten ekonomik olanaklar sizleri karşılayacaktır. Okul harçları ve senelik yaşam giderleri olarak toplam 4.500 USD bir bütçe ayırmanız yeterli olacaktır. Yurtdışında eğitim konusunda en düşük rakamları bu ülkede bulacağınızın önemle altını çizelim.

Diş hekimliği fakültesinde seçkin hocalardan eğitiminizi alacaksınız. Ülkemizden gelen hocaların ve yurtdışından önemli hocaların da derslere katıldıklarını belirtelim. Öğrenciler son derece programlı bir şekilde, az kişilik sınıflarda, planlı olarak eğitime alınmaktadır. Her öğrenci hocaları tarafından tanınır. Klasik eğitimin disiplinleri ve modern eğitim unsurları ile başarılı sonuçlar alındığını belirtelim. Bu şekilde, öğrencilerin yeteneklerini eğitimleri ile birleştirmeleri sağlanır, daha da önemlisi altyapısı sağlam meslek eğitimleri ile güvenli şekilde mezun olurlar. Diplomaların YÖK denkliği avantajı yanında, uluslararası anlamda geçerli olduğundan bahsedelim. Birçok ülkede mesleğinizi yapabilirsiniz. Yüksek lisans ve ileri eğitimler için de Kazakistan Üniversiteleri’ni tercih edebilirsiniz.

Her anlamda, ülkeye alışma süreci, ekonomik avantajlar, kaliteli eğitim, geçerli diploma gibi özellikler açısından sizi memnun edecek bir yurtdışı eğitim seçeneği Kazakistan’da sizleri bekliyor. Öğrenci danışmanlarımızdan henüz lise eğitiminiz tamamlanmadan bilgi almanızı

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 1]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1