Almata Spor ve Turizm Kazak Üniversitesi

Kazakistan'da üniversite okumak sanılandan çok daha kolay. Eurostar yurt dışı akademik danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak sınavsız eğitim alın. Dünyanın en iyi üniversitelerinde ve en fazla tercih edilen alanlarda eğitim görmenin ayrıcalığını yaşayın.

Kazakistan'da Eğitim

Almata Spor ve Turi̇zm Kazak Üni̇versi̇tesi̇

Spor ve Turizm Akademisi Kazakistan’ın saygın, prestijli okullarından biridir. Son senelerde kamu hizmetleri ve hizmetlerin yanı dizi turizm alanı kapsamında, sık geliştirme ve profesyonelce organize işlem yeteneğine sahip, turizm ve hizmet kuruluşları yönetmek sektöründe nitelikli profesyoneller, ihtiyacı artmaktadır. Buna göre bu uzmanlık gelişimi için muazzam bir potansiyel sunmaktadır ve mezunları yalnızca Kazakistan’da ilgi olması, aynı zamanda yabancı ülkelerde olacağını takip eder. Spor ve Turizm Kazak Akademisi yüksek tahsil eğitim sürecinin kalitesini etkileyen mükemmel bir lojistik üssü bulunur.Sınıflar multimedya donanımları ile donatılmış, yeni, parlak sınıflarda yapılıyor ve bilgisayar sınıfları yüksek hızlı ınternet erişimi ve varlıklı bir kütüphane ile kullanılır. sırf Alma-soy çeşitli organizasyonlarda bulunan öğrenciler, aynı sürede yurt dışında bilgilerini sergilerler.
Uluslararası ilişkilerde Spor ve Turizm Kazak Akademisi birden bire çok yöndeki faaliyetlerini yürütmektedir. Akademi Orta Asya, 19 üniversite içinde oluşan doğu Avrupa ve Orta Asya, üniversitelerin rektörleri Derneği’nin aktif kurucusu olmuştur.
Akademi düzenli şekilde çok sayıda uluslararası konferanslara eklenmiş olan öğrenciler KazAST Avrupa ve Dünya şampiyonası, Asya ve Olimpiyat Oyunları’na katılmaktadır. Spor Master – uluslararası sınıf, 133 ehil, 27 erkek Akademisi. Asya Oyunları şampiyonu ve Kazakistan’da runner 143 – 14 dünya şampiyonu ve 22 madalya alınmıştır. Spor ve Turizm Kazak Akademisi aşağıdaki fakülteler için öğrenci yüksek kaliteli hazırlık sunuluyor.

  • Olimpik spor
  • Lisansüstü ve ileri eğitim
  • Turizm
  • Profesyonel spor ve sanat

Ortaasyanın önemli ülkelerinden biri olan Kazakistan’da eğitim almak herkesin hayali. Tek yapman gereken karar vermek ve hedefine doğru adımlarını cesurca atmak. Kariyer senin, Gelecek senin…

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1