Almatı Teknoloji Üniversitesi

Kazakistan'da üniversite okumak sanılandan çok daha kolay. Eurostar yurt dışı akademik danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak sınavsız eğitim alın. Dünyanın en iyi üniversitelerinde ve en fazla tercih edilen alanlarda eğitim görmenin ayrıcalığını yaşayın.

Kazakistan'da Eğitim

Almatı Teknoloji üniversitesi 1957 yılında kurulmuştur. Almatı Teknolojik üniversite. Çok fazla yetenekli pedagojik personel, gayret ve üniversite çalışanlarının çabaları itibarı ile, üniversite başarıyla onun için zor bir yıl boyunca çalışan ve aktif şekilde bugüne kadar eğitim faaliyetleri devam etmektedir. aşırı yetenekli pedagojik kişisel, Caba ve üniversite çalışanlarının çabaları sebebi ile, üniversite başarıyla onun Click Zor Bir sene boyunca çalısan ve Aktif olarak bugüne Kadar Eğitim faaliyetleri devam etmektedir. Üniversitenin en ciddi görevi, endüstrinin maksimum müessese ve kuruluşları ile etkin ve yakın işbirliği arasında yeni bilgi üretimi, dağıtımı ve uygulama birleşik bir sistem temelinde mühendislik ve teknoloji en prestijli alanlarda uzman ilgi yüksek kalitede hazırlanır. üniversitenin en önemli görevi, endüstrinin en fazla kuruluş ve kuruluşları ile etkin ve yakin işbirliği arasında yeni Bilgi üretimi, dağıtımı ve Uygulama Birlesik Bir Sistem temelinde Mühendislik Ve Teknoloji en prestijli alanlarda deneyimli talep Yüksek kalitede hazırlanır üniversite öğrencileri aşağıdaki fakültelerinde Yüksek Kaliteli Eğitim şunlardır: üniversite öğrencileri aşağıdaki fakültelerinde yüksek kaliteli eğitim şunlardır:

Üniversitenin emrinde malzeme ve teknik altyapı bakımından zengindir. üniversite çağdaş bir Bilgi Teknolojisi Eğitim süreciyle etkinlik göstermektedir. üniversitenin resmi web sitesi, 620 bilgisayar, 12 multimedya sınıf bulunur. ATU düzenli öğrencileri, genç tasarımcılar müsabaka, vb yaratıcı ekiplerinin katılımcılar vasıtası ile sosyal ve kültürel etkinlikler, beyin-halkalar, yuvarlak masa, edebiyat ve müzik geceleri, enteresan insanlarla toplantılar, oyun KVN çeşitli aktiviteler yapılıyor bununla beraber popüler halk grubu, dans topluluğu “Karlygash hazırlandı “Orkestra” Dombyra-Destan “, spor ve fitness kısmı türlü çalışma, öğrenciler prestijli sergi ve yarışmalara besin ve hafif sanayi, ilginç geziler için düzenli olarak yapılıyor. Fakülteler:

Ortaasyanın mühim ülkelerinden bir tanesi olan Kazakistan’da eğitim almak hepimizin hayali. Tek yapman gereken karar vermek ve hedefine doğru adımlarını cesurca atmak, Kariyer senin. ,Gelecek senin…


İçindekiler

Fakülteler

  • Üretimi ÜRETİMİ Gıda Fakültesi Gıda Fakültesi
  • Hafif Sanayi Fakültesi ve Tasarım Hafif Sanayi ve Tasarım Fakültesi
  • Mühendislik ve Bilgi Teknolojileri Mühendislik Ve Bilgi Teknolojisi Fakültesi Fakültesi
  • Ekonomi ve İşletme Ekonomi ve İşletme Fakültesi Fakültesi
Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1