S.D.Asfendiyarov Ulusal Tıp Üniversitesi

Kazakistan'da üniversite okumak sanılandan çok daha kolay. Eurostar yurt dışı akademik danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak sınavsız eğitim alın. Dünyanın en iyi üniversitelerinde ve en fazla tercih edilen alanlarda eğitim görmenin ayrıcalığını yaşayın.

Kazakistan'da Eğitim

S.D.Asfendi̇yarov Ulusal Tıp Üni̇versi̇tesi̇

1992 yılında kuruldu. Kazakistan Tıp üniversitesi tarihsel süre bir temsilci bilgin, sosyal aktivist ve NAS RK Aliyev mt. sıhhat akademisyen bir yetenekli organizatör gözetiminde eğitime başlamıştır. Üniversitenin misyonu yanı sıra Kazakistan’da özel sıhhat ve gelişme umutları ile öğretim hekimlere kendi yaklaşımlar geliştirmek, teorik ve uygulamalı tıp alanında son derece nitelikli profesyonel kaliteli eğitimdir. Öğrenciler sözleşmeli olarak üniversite ve devlet eğitim hibe olarak verilir. ayrıca üniversitede eğitim yüksek lisans, doktora programları bulunmakta. 200 öğretmen ve uzmanlar, yüksek nitelikli doktorlar, 40 profesör, hekim, bilimleri 100 namzet, kıdemli öğretim görevlisi çalışmaktadır. Üniversite kendi kliniği, spor kompleksi var. Türkiyeden gidiçek Point öğrencilerine hostelinde yer verilmekte. Kazakistan Tıp Fakültesi Klinik siteleri sık sık Alma-cet şehrinin sağlık kurumları en kaliteli hizmeti sunmaktadırlar.

Kardeş memleket Kazakistan’da kendi evindeymiş bunun gibi eğitim almak istemez misin? Ortaasyanın ciddi ülkelerinden biri olan Kazakistan’da eğitim almak hepimizin hayali. Tek yapman gereken karar vermek ve hedefine doğru adımlarını cesurca atmak. Kariyer senin, Gelecek senin…


Bölümler

 • Genel tıp
 • Diş Hekimliği
 • Tıp Koleji
 • Tıp
 • Hemşirelik
Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


  Hemen Danışmanlık Alın

  Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  whatsapp1