Sivil Havacılık Yüksek Lisans Akademi̇si̇

Kazakistan'da üniversite okumak sanılandan çok daha kolay. Eurostar yurt dışı akademik danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak sınavsız eğitim alın. Dünyanın en iyi üniversitelerinde ve en fazla tercih edilen alanlarda eğitim görmenin ayrıcalığını yaşayın.

Kazakistan'da Eğitim

Sivil Havacılık Yüksek Li̇sans Akademi̇si̇

Ortaasya’nın önde gelen üniversitelerinden biridir. Sivil Havacılık Yüksek Akademisi ülkede mühendis, teknisyen, pilot yetiştirmek için açılmış ve günümüze kadar ilerleme kaydetmiştir. Kaliteli ve prestijli, çağdaş bir eğitim sistemine sahiptir. Tacikistan, Kırgızistan, çin, Kazak ve Rusya bunun gibi ülkelere profesyonel hazırlamaktadır. Havacılığın beraberinde, makine mühendisliği, otomotiv, bilimsel, teknik ve ticari yapılan, bankalar, silahlı kuvvetler, petrol ve gaz şirketleri, güvenlik hizmetleri bunun gibi bölümlerde bulunmakta. Okulda, bilyimsel bilgi merkezi, enstitü, fen bilimleri anabilim daıl, bilim ve teknoloji, 147000 bin kitap ve elektronik kütüphaneler bulunmaktadır. Akademik Eğitimden sonra devlet diploması ve akademik derecesi “Bachelor” ödüllendirmeyle yükseköğretim mezunlarının konusunda yürütülmektedir. bununla birlikte Havacılık okulu, havacılık işletmeleri, ulaştırma, haberleşme, petrol ve gaz tesisleri, teknik servis, endüstri amaçlı ve ticari yapılar için mesleki eğitim kursları gibi olanaklar sunmaktadır.


Bölümler

 • Makine Mühendisliği
 • Havacılık haberleşme
 • Mühendislik
 • Elektrik ve Teknik
 • Tesis onarımı

Kardeş ülke Kazakistan’da kendi evindeymiş gibi eğitim almak istemez misin? Ortaasyanın önemli ülkelerinden biri olan Kazakistan’da eğitim almak herkesin hayali. Tek yapman gereken karar vermek ve hedefine doğru adımlarını cesurca atmak. Kariyer senin., Gelecek senin…

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


  Hemen Danışmanlık Alın

  Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  whatsapp1