Tayland Sigorta İşlemleri

Güneydoğu Asya coğrafyasının en özel ülkelerinden biri olan Tayland, üniversiteleri ile öğrencilerimizi bekliyor. Bu sevimli ve huzur dolu ülkenin kalite üniversitelerinde eğitim almaya ne dersiniz? Üniversitelerde sınav şartı olmadan ve lise diplomanızı sunarak, ekonomik okul ücretlerini ödeyerek eğitiminizi yapabilirsiniz.

Tayland'da Eğitim

Tayland Öğrenci Sigorta İşlemleri

Güneydoğu Asya coğrafyasının en özel ülkelerinden biri olan Tayland, üniversiteleri ile öğrencilerimizi bekliyor. Bu sevimli ve huzur dolu ülkenin kalite üniversitelerinde eğitim almaya ne dersiniz? Üniversitelerde sınav şartı olmadan ve lise diplomanızı sunarak, ekonomik okul ücretlerini ödeyerek eğitiminizi yapabilirsiniz. Lisans eğitimlerinizi alarak meslek eğitimi diplomanızı alabilirsiniz. Master ya da doktora eğitimleri için de kurumları değerlendirebilirsiniz. Uzak mesafelerde eğitim almak konusunda sakıncalarınız yoksa, seyahatler size zor gelmiyorsa, Tayland üniversiteleri tercihleriniz arasında olmalıdır. Dünyanın birçok yerinde, uluslararası anlamda birçok ülke ve üniversitede eğitim almak için her zaman şubelerimize başvurabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımızdan gerekli olan belgeleri alabilirsiniz.

Eurostar İle Tayland Vize ve Sigorta İşlemleri:

Tayland’a Üniversiteleri’nde eğitim almak için, öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alarak ülkeye öğrenci vizesi başvurularınızı yapabilirsiniz. Tayland öğrenci vizesi almak için konsolosluklara başvurmalısınız. Geçerli olan pasaport, 2 adet biyometrik fotoğraf, kimlik fotokopisi, öğrenci vizesi için doldurulması gereken başvuru formunun eksiksiz ve doğru şekilde doldurulması, uçak seyahati rezervasyonlarına ilişkin seyahat bilgileri, ilgili üniversite ve eğitim kurumu bünyesinde alınan kabul mektubu, banka hesabı, taşıt ve taşınmaz kayıt bilgileri, öğrenim durumu belgesi ve öğrenci kimlik belgesi şeklinde belgelerin hazırlanması ve elden ibraz edilmesi lazımdır.

Öğrenci vizesi 90 gün olarak verilmektedir. Öğrencilerimiz, daha uzun süreli eğitim alacaklarsa, öğrenci oturum izni almak için ilgili Bakanlık nezdinde başvurularını yapmalıdır. Öğrencilerimiz tropik iklimi olan, yaşam ve iklim şartları son derece farklı bir ülkeye gideceklerini unutmamalılar. Bu nedenle, mutlaka, Tayland sigorta işlemleri kapsamında, yurtdışı seyahat sağlık sigortasının yapılması çok önemlidir. Sağlık durumunuzun nasıl olacağını kesinlikle bilemezsiniz ve ülkenin özel kurumlarında, steril ve modern bir ortamda, sağlık hizmetlerini alabilirsiniz. Bu şekilde hizmetleri alırken, maddi anlamda cebinizden harcama yapmak ve zorlama yapmak yerine, Tayland sigorta işlemleri kapsamında, seyahat sigortası yaptırabilirsiniz. Bu sigorta en az 30.000 EURO bedelli olabilir ve daha fazla hizmet almak isterseniz daha yüksek bedelde olanları tercih edebilirsiniz. Bu miktarda sigorta poliçesi, ayakta ve hastane ortamında yatarak tedavi, hastanın bir sağlık kurumundan diğerine nakli ve cenaze nakli gibi hizmetleri kapsamaktadır.

Tayland sigorta işlemleri bünyesinde, ülkeye özel ve sizin için yeni olacak birçok rahatsızlıktan eksiksiz şekilde tedavi olarak kurtulabilirsiniz. Üstelik bütçenizi de sarsmadan. Uluslararası anlamda geçerli diplomanızla bir dünya vatandaşı olarak kariyerinize başlayabilirsiniz. Farklı bir ülkede, kaliteli kurumlarda, geleceğe güvenle bakar şekilde eğitim alabilirsiniz. Öğrenci danışmanlarımızdan Tayland üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almanız ve başvurularınızı eksiksiz olarak, zamanınızda yapmanız mümkündür. Kayıt süreleri ve kontenjanlarını değerlendirin. Siz de farklı bir ülke olan Tayland’da eğitim alma fırsatını yakalayın.  İngilizce dilinde eğitim alabilir ve dünya genelinde geçerli diplomalarınızda birçok bölümde eğitim alıp, kariyerinize başlayabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1