Bosna Hersek Posta Kodu

İl ve ilçelere göre değişkenlik gösteren Bosna Hersek posta kodu listesine sayfamızda bulunan talodan ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz Bosna Hersek semti, köyü yada mahallesine ait posta kodlarının neler olduğunu bulmak için lütfen bölgeye ait arama yaparak gerekli ilçenin adına tıklayarak posta kodunu öğrenin.

Bosna Hersek'te Eğitim Posta Kodu: 71000

Üniversite Eğitim Rehberi

Yurtdışına okul, çalışma ya da başka sebeplerle gidebilmemiz mümkündür. Her ne sebeple gidiyor olursak olalım kalacağımız yerin adresi bizler için oldukça mühimdir. Hem bizlerin yapacakları çeşitli işlemler açısından hem de yakınlarımızın ya da başka insanların bizlere ulaşması açısından adresinizi iyi bilmeniz önemlidir.

Adres yazarken genellikle posta kodları istenmektedir. Bu hem sizlerin bir yere bir belge ya da buna benzer bir şeyler gönderdiğinizde hem de sizlere aynı şekilde bir şeyler geldiğinde zorunlu olabilmektedir. Bosna Hersek’te ne sebeple bulunursanız bulunun, bulunduğunuz bölgenin posta kodunu bilmeniz sizlere fayda sağlayacaktır. Eğer bilmiyorsanız da derhal öğrenmeniz gerekmektedir. Bosna Hersek posta kodu ülkenin şehirlerine göre farklılık göstermektedir. Yaşadığınız şehir hangisi ise ona göre posta kodu kullanmanız gerekmektedir. Ayrıca başka şehirlerle alakalı işlemleriniz olacaksa bunun için de o şehrin posta kodunu öğrenmeniz gerekir.

Konu kapsamında Bugojno şehrinin posta kodu 70000 ülkenin başkentinde ise pek çok kod bulunmaktadır bu mahalle olarak değişiklik gösterebilmektedir. Saraybosna posta kodları 71000 ile başlamaktadır.

Bosna Hersek Posta Kodu Nasıl Öğrenilir Nedir?

Eğer yaşadığınız yerin posta kodunu öğrenmek istiyorsanız öncelikle hangi bölgeye dâhil olduğunu öğrenmeniz gerekmektedir. Zenica, Ilıca, Saraybosna ya da farklı bir yere ait kod öğrenmek isterseniz sizlere Eurostar firmasının web sitesi yardımcı olacaktır. Siteye yapacağınız ziyaretler neticesinde gerekli tüm bilgiyi almanız mümkündür. Bosna Hersek posta kodu nasıl öğrenilir, nedir şeklindeki sorularınızın yanıtı da yine bu sitede yer almaktadır.

Bosna Hersek Posta Kodu Hatasız Nasıl Yazılır?

Posta kodu yazımlarınızda oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir. Çünkü yanlışlıkla yazacağınız bir rakam bile adresi değiştirici nitelikte olacaktır. Örneğin Mostar ile alakalı bir adres verecekseniz posta kodunu bitişik bir şekilde 88000 şeklinde yazabilmeniz mümkündür. Ayrıca 88103 ya da 88104 şeklinde kullanmanız mümkündür.  Şehirlerin kalabalık olması posta kodu sayılarını da artırmaktadır. Bu ülkenin posta kodu yazımında herhangi bir harf kullanılmamaktadır ve sayı olarak ifade edilmektedir.

#71000 #bosnahersekpostakodu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1