Malezya Sigorta İşlemleri

Malezya, yurtdışında, farklı coğrafyalarda eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için son derece avantajlı bir ülkedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şubelerimizden, internet sitemizden ve çağrı merkezlerimizden Malezya Üniversiteleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Malezya'da Eğitim

Malezya Öğrenci Sigorta İşlemleri

Malezya, yurtdışında, farklı coğrafyalarda eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için son derece avantajlı bir ülkedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şubelerimizden, internet sitemizden ve çağrı merkezlerimizden Malezya Üniversiteleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Malezya, Güneydoğu Asya’da bulunmaktadır. Başkenti Kuala Lumpur olup, Malayca konuşulmaktadır. İngilizce de yaygın dillerden biridir.

Ülkede birçok önemli üniversite bulunmaktadır. Öğrencilerimiz de sınavsız şekilde kabul edilmektedir. Malezya Üniversiteleri’nin ücretleri düşüktür ve genel anlamda ekonomik yaşam şartları olan bir ülkedir. Ülkede 100 üzerinde üniversite bulunmaktadır ve özellikle iş olanakları ve girişimler bakımından zengin olan Asya coğrafyasında, kariyer yapmak isteyen gençlerimiz için avantajlı bir eğitimdir. Hoşgörülü, medeni ve huzurlu,sizi sıcak şekilde kabul edecek insanların arasında eğitim alacağınızı ekleyelim.

Eurostar İle Malezya Vizesi ve Sigortalar:

Malezya ile ülkemiz arasında anlaşma olduğundan, ülkemiz vatandaşlarına vize uygulaması bulunmamaktadır. Bu da öğrencilerimizin girişlerine avantajlıdır. Ülkeye, üniversiteye başvurunuzu yaptıktan ve kabul edildikten sonra, pasaportunuzla girişlerinizi yapabilirsiniz. 6 ay geçerli olan ya da daha üzeri sürede geçerliliği bulunan pasaportunuz olmalıdır. Öte yandan, kimlik fotokopiniz, okuldan alınan kabul belgeniz de yanınızda olmalıdır. Konaklama rezervasyonu bilgileriniz noktasında, otel, yurt, pansiyon gibi, sizin için ayarlanan konaklama seçeneklerini de sunmalısınız. Uçuş rezervasyonlarınız da bulunmalıdır.

Malezya girişlerinizde önemli bir detay ise, seyahat sağlık sigortanızın yapılmış olmadır. Öğrenci danışmanlarımız için, her konuda yardımcıyız ve bunların en önemli detaylarından biri de, Malezya sigorta işlemleri noktasında, yurtdışı seyahat sağlık sigortası hakkında tüm önemli bilgileri, içeriklerini ve ödeme seçeneklerini sizlere sunmaktayız. 30.000 EURO içerikli şekilde yapılması alt limit olarak yerinde olacaktır, çünkü, bu limit Avrupa Birliği ülkeleri için de geçerli olup, aynı zamanda genel anlamda sağlık hizmetlerinin alınması için yeterlidir. Sigorta firmaları seçenekleri ve geri ödeme miktarları konusunda, sizi gerçek şekilde yönlendireceğiz.

Malezya sigorta işlemleri olarak, ilk anda yaptıracağınız ve ülkeye giriş yapmanızdan itibaren geçerli olacak ve oturma izni almanızdan sonra yenileme şansınız da olan sağlık sigortanızla, bir acabanız olmadan sağlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Hem ayakta, hem de hastane ortamında yatarak tedavi yapmanızı sağlayacak sağlık hizmetlerini alırken bir ödeme yapmanız da gerekmeyecek. Malum, yurtdışında eğitim alırken bütçenizi iyi ayarlamak durumundasınız. Bu sayede, en azından sağlık hizmetlerine ödeme yapmayacaksınız. Malezya sigorta işlemleri kapsamında sağlık sigortası yaparak, devlet bünyesinde ve özel sağlık kurumlarında tedavilerinizi olabileceksiniz. Yurtdışında farklı bir iklimde yaşamak elbette kolay değil. Alerjik durumlar, bulaşıcı hastalıklar olabilir ve sigortanızla, zorlanmadan tedavinizi olabilirsiniz.

Yurtdışında tüm eğitim adımlarınız sizinleyiz. Uzak ya da yakın mesafelerin bir farkı bulunmamaktadır. Malezya, üniversiteleri ile yurtdışında eğitim konusunda size avantajlı seçenekler sunacak bir ülkedir. Bu nedenle, değerlendirmenizi önermekteyiz. Siz de bu ülkeden ve aldığınız eğitimden memnun kalacaksınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1