• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

Kralove Hradec Üniversitesi - Eurostar Yurtdışı Eğitim

Çok fazla eski bir tarihe dayanan geçmişe sahip bu güzide üniversitede okumak bundan sonra hayal değil. Bunun için evvela okulunu iyi tanıman ve karar vermen gerekir. Bu yüzden evvela Kralove Hradec üniversitesi konusu için kısaca bilgi almaya ne dersin…

1775 yılında kolej şekilde kuruldu ardından 1959 yılında enstitü oldu. 1964 yılında eğitim fakültesi açıldı. 21 Haziran 2000 yılında yine yapılandırıldı ve kuruldu.

8500 den fazla öğrencisi bulunmaktadır. doğu Bohemia’nın en eski tarihi okullarından biridir.2005 yılında Edebiyat Fakültesi açıldı. 2010 yılında Fen Fakültesi kuruldu. Ve okul gelişmeye devam etti.

Okulun 900 yatak kapasiteli yurdu bulunur. öğrencilere staj ve işe yerleştirme konusunda olanaklar sunmaktadır. çağdaş, yüksek teknolojiye bağlı bir eğitim sistemi bulunur.

öğrencilerin sosyalleşmelerini sağlayacak spor kompleksi, catering, cafeler, bahçe ve parklar mevcuttur. Uygulama laboratuvarları ve kütüphanesi bulunmakta.

üniversitede 5 fakülte bulunmakta.

Eğitim Fakülesi

Bilişim ve idare Fakültesi

Fen-Edebiyat Fakültesi

Fen Fakültesi

Sosyal çalışma Enstitüsü

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!