Yök Denklik

1945 yılında kurulan ve o günden bu yana birçok mezun vererek farklı iş alanlarına kalifiye personel sağlamış olan Sofya Teknik Üniversitesi Avrupa’nın en önemli üniversitelerinden biridir.

Bulgaristan'da Eğitim

Yurtdışında Eğitim Rehberi

1945 yılında kurulan ve o günden bu yana birçok mezun vererek farklı iş alanlarına kalifiye personel sağlamış olan Sofya Teknik Üniversitesi Avrupa’nın en önemli üniversitelerinden biridir. Özellikle öğrencilerin farklı alanlarda son derece kaliteli eğitimler alabildikleri bu üniversite aynı zamanda gençlerin kişisel gelişimlerine de son derece önem vermektedir.

Deneyimli eğitimci kadrosu, gelişmiş ders alanları ve dünyanın saygın üniversiteleri olan iş birlikleri ile öğrencilerine mükemmel bir eğitim veren bu başarılı üniversite şu an Bulgaristan’ın en saygın üniversiteleri arasında yer almaktadır. Bulgarca ve İngilizce olarak verilmekte olan eğitimler için isteyen öğrencilere 2 dönem olarak hazırlık eğitimi verilmekte ve bu sayede dil sorununu çözmeleri sağlanmaktadır.

Köklü geçmişi ile insanlara güven veren ve bu sebeple her sene birçok Türk öğrenciyi çekmekte olan Sofya Teknik Üniversitesi YÖK denklik konusunda da tüm beklentileri karşılamaktadır. Özellikle ülkemiz ile olduğu gibi dünyanın birçok önemli ülkesi ile de denklik anlaşmaları olması sayesinde okulun mezunları mesleklerini her yerde yapabilmektedirler. Sürekli olarak gelişen ve eğitim kalitesini arttıran bu üniversite insanların meslek hayatına kendilerinden emin bir şekilde hazırlanabilmelerini sağlamaktadır. 2500 – 3000 euro arasında değişen eğitim ücretlerinin yanı sıra öğrencilere yeme – içme – konaklama hizmetleri ortalama aylık 500 euro gibi ücretler ile verilmektedir.

Kısa Zamanda En Doğru Üniversite Seçimleri

Günlük yaşam tarzının ülkemiz ile çok benzemesi, iki ülke halkının birbirlerini yakından tanımaları ve aynı zamanda çok sayıda Türk vatandaşının bu ülke de yaşaması sebebi ile Türk öğrenciler için Sofya Teknik Üniversitesinin yeri her zaman ayrı olmuştur. Bugüne kadar birçok Türk öğrencinin mezun olduğu bu başarılı üniversite sadece Türk değil aynı zamanda dünyanın farklı yerlerinden gelen kişilerin de rahat bir şekilde eğitim aldıkları son derece saygın bir eğitim kurumu haline gelmiştir. Teknik eğitimler de hem teorik hem de pratik anlamda çok önemli eğitimlerin verildiği bu üniversite de öğrencilerin gelişimleri çok yakından takip edilmekte ve aynı zamanda ekip çalışmasına adapta olmaları sağlanmaktadır.

Aynı zamanda öğrencilerin ezbere dayalı eğitimler yerine bilginin detayına inmeleri ve detaylara kendi çabaları ile ulaşmaları sağlanmaktadır. Bu sayede tüm öğrenciler meslekleri hakkında gerekli tüm bilgileri kendi çabaları ile elde ederken bu sayede kendilerini çok daha rahat bir şekilde geliştirebilmektedirler. Aldıkları saygın diploma ile dünyanın birçok yerinde kapıların kendiliğinden açılacağını bilen öğrenciler kariyer basamaklarına da çok daha rahat bir şekilde çıkabilmektedirler. Bizler de Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak yurtdışında dil sorunu yaşamadan düşük ücretler ile en kaliteli eğitimleri almak isteyen kişilere sürekli olarak Sofya Teknik Üniversitesini öneriyoruz. Sizde bizimle iletişime geçerek hem bu okulu daha yakından tanıyabilir hem de hedeflerine daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1