DGS Lisans Tamamlama

DGS Lisans Tamamlama

“DGS” olarak anılan Dikey Geçiş Sınavı; Sağlık Meslek Yüksekokulu, Adli Meslek Yüksekokulu vb. iki yıllık yüksekokulların önlisans bölümünde öğrenim gören öğrencilerin, eğitimlerine devam edebilmeleri için sınavı geçmeleri gerekmektedir. dört yıllık bir kolej ve bir lisans derecesi elde edenler Bu sınavı başarıyla geçenler Bir kişinin dört yıllık bir programa devam etme süreci “mezuniyet” olarak da bilinir.

Lisans eğitimini tamamlamak isteyen önlisans öğrencilerinin her yıl binlerce kişinin katıldığı DGS’den yüksek not almaları gerekmektedir. DGS, adaylar tarafından zorlu bir sınav olarak tanımlanır ve genellikle bir lisans derecesinden mezun olmak isteyenler için bir endişe kaynağıdır. DGS’den ideal puanı alamayanlar çoğu zaman hayallerine veda ediyor.

DGS’siz Lisans

Ancak DGS lisansınızı tamamlamayı hayal ediyorsanız bu baskı altında olmanıza gerek yok! Dilerseniz DGS’ye girmeden de lisansınızı tamamlayabilirsiniz. nasıl? yabancı!

Avrupa’da Türkçe eğitim veren tek üniversite olan International Vizyon Üniversitesi, lisans eğitimini DGS almadan tamamlamak isteyenler için büyük bir fırsat sunmaktadır. Uzaktan eğitim anlayışıyla devam zorunluluğunu ortadan kaldıran UVÜ, Türkçe dersleri ve Türkçe eğitimine paralel dersleriyle her yıl birçok öğrencinin tercih ettiği kaliteli bir üniversitedir.

Lisans eğitiminizi International Vizyon Üniversitesi’nde tamamlamayı tercih ettiğinizde, mezuniyet sonrası yılda sadece iki sınava girerek, devam zorunluluğu olmadan lisans eğitiminizi alabilirsiniz. International Vision University, Makedonya’nın Türkçe konuşulan şehirlerinden biri olan Gostivar’da yer almaktadır ve başkent Üsküp’ten kolayca erişilebilir. (Makedonya, İstanbul’dan sadece bir saatlik uçuş mesafesindedir.) Ayrıca uygun yaşam standardı sayesinde, sınavlarınıza girerken çok uygun fiyatlarla kaliteli konaklamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Ehliyetinizi yurtdışında tamamlama konusunda daha fazla bilgi almak isterseniz alanında uzman Yurtdışı Eğitim Taslak Danışmanlarımızla iletişime geçebilir veya Ankara, İzmir veya İstanbul ofislerimizden bir tanesine randevu alarak gelebilirsiniz. Uzman danışmanlarımız tüm sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır!

Puanla
[OY: 4 Ortalama: 5]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

whatsapp1