DGS’ye Girmeden Lisans Eğitimi

DGS’ye Girmeden Lisans Eğitiminizi Tamamlamanız Mümkün!

Dikey Geçiş Sınavı, ülkemizde dört yıllık öğretmenler arasında ön lisans mezunlarının eğitimlerine devam edebilmeleri için girmeleri gereken bir sınav sistemidir. Ancak ne yazık ki ülkemizdeki eğitim sistemi yeterince güçlü değil ve bu tür sınavlarda öğrencilerimiz için sorun olabiliyor. Açık kontenjanı düşünürsek DGS ülkemizde öğrenciler için bir stres faktörüdür. Bu nedenle birçok öğrencimiz bu alanda yabancı üniversiteleri tercih etmektedir. Lisans eğitimi DGS almadan tamamlanabilir.

Yurtdışında lisans derecesi tamamlama hakkında

Lisans eğitiminizi yurtdışında Avrupa standartlarında eğitim veren kaliteli bir üniversitede tamamlayabilirsiniz. Özellikle Feng Üniversitesi, Uluslararası Travnik Üniversitesi ve Uluslararası Vizyon Üniversitesi gibi Makedon üniversitelerinde lisans tanıma programları bulunmaktadır. Ayrıca dilerseniz Makedon üniversitelerinde Türkçe eğitim veren yabancı dil olarak eğitim alma imkanı da bulabilirsiniz. Bu sayede kendinizi geliştirme ve daha iyi bir üniversitede eğitim alma imkanına sahip olacaksınız. Uluslararası standartlarda kaliteli bir eğitim alma imkanına sahip olarak, YÖK denkliğine sahip bu üniversitelerden alacağınız diploma ile üniversite mezunu olacak ve kendi branşınızda mesleğinizi icra edebileceksiniz. Makedonya’da Türkçe konuşmak da size kendi ülkenizde eğitim görmüş hissi verecektir.

Lisans tamamlama uzaktan eğitim

Bu eğitimde uzaktan eğitim kavramını kullanabilir, istediğiniz bölümde sınavsız eğitim alma ve lisansınızı tamamlama imkanı bulabilirsiniz. Uzaktan eğitim, iletişim teknolojilerinin kullanımında büyük kolaylıklar sunmakta, insanların nerede olurlarsa olsunlar eğitim almalarını sağlamaktadır. Sadece bir sınava girerek, uzaktan eğitim alarak lisans eğitiminizi tamamen bağımsız olarak tamamlamanızı sağlar. Günümüzde birçok yabancı üniversitede uzaktan eğitim lisans tamamlama bölümleri bulunmaktadır. Uygun yaşam koşulları ve kaliteli üniversite seçenekleri ile Makedonya, lisans eğitimini tamamlamak için en iyi seçeneklerden biridir.

Lisans eğitimlerinin tamamlanabildiği üniversitelerimizden biri olan Gostivar’daki Uluslararası Vizyon Üniversitesi’nde hem uzaktan hem de örgün seçeneklerle tüm bölümlerde Türkçe lisans tamamlama eğitimi alabilirsiniz. International Vision Üniversitesi Lisans Bitirme Bölümü Hukuk, Bilişim Mühendisliği, Ekonomi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Mimarlık.

Lisans eğitiminizi tamamlamak ve yurtdışında DGS sıkıntısı çekmeden eğitim almak için Yurtdışı Taslak Eğitim’in İzmir, Ankara ve İstanbul’daki ofislerini ziyaret edebilir, alanında kendini kanıtlamış uzman eğitim danışmanlarımızla tanışabilir ve eğitiminize başlamanın en doğru yolu. yurtdışında eğitim.

Puanla
[OY: 4 Ortalama: 5]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

whatsapp1