Belarus Posta Kodu

Belarus’a gittiniz ve içiniz rahat bir şekilde tüm size ait belgelerin bulunduğunuz ülkeye gelmesini istiyorsunuz. Belarus posta kodu bilgisine rahatlıkla ulaşabilmenizi ve ülkede rahatça kalabilmenizi sağlayacak Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı firmamızdan Belarus ülkesinin posta kodlarını öğrenebilirsiniz.

Belarus'da Eğitim Posta Kodu: 220015

Yurtdışında Üniversite Rehberi

Beyaz Rusya Cumhuriyeti olarak da bilinen Belarus, ülkemizdeki gezginlerin sıkça ilgisini çeken bir ülke. Rusya ve Ukrayna’ya da komşu olan Belarus, aynı zamanda kültürel zenginlikleri bakımından da görülmeye değer bir ülke. Her yıl binlerce Türk turisti ağırlamakta. Aynı zamanda bu ülkede yerleşik bir Türk Nüfusu da bulunmakta. Dolayısıyla Belarus’un posta kodu, ülkemizdeki insanlar için de zaman zaman önemli olabilmektedir.

Kurasovschina, Viasiolkavy ve Paŭdniovy Zachad Beyaz Rusya’nın en çok ziyaret edilen noktalardır. Ayrıca bu şehirlerdeki Türk popülasyonu da oldukça fazladır. Eğer bu şehirlerde yaşayan akrabalarınıza ya da sevdiklerinize kargo göndermek isterseniz ilgili posta kodları 211111211117, 211101211102, 211105211110’dur.

Belarus’ta Üniversite Eğitimi

Belarus üniversite eğitiminin hem çağdaş şartlarda, hem de ucuz rakamlara verildiği bir ülke. Dolayısıyla ülkemizden her yıl onlarca yüzlerce genç bu ülkeye üniversite ve dil eğitimi için gitmektedir. 220015 olarak geçen Belarus posta kodu, bu ülkeye sevdikleri için gönderi yapmak isteyenleri de oldukça fazla ilgilendiriyor.

Belarus’un ülke kodu ise 375’dir. Bu bilgiler sayesinde Belarus’da bulunan sevdikleriniz ile çok daha sağlıklı iletişim kurabilir, gönderi sağlayabilir ya da bu ülkeye seyahat edebilirsiniz. Aynı zamanda posta kodunun Avrupa ülkelerindeki bir diğer önemi ise adres bulmada oldukça fazla yardımcı olmalarıdır.

Belarus Posta Kodu Nasıl Öğrenilir?

Belarus posta kodunu öğrenmek için internetten destek alınabilir. Ancak en doğru bilgiye Eurostar web sayfamızdan da ulaşabilirsiniz. Sayfamızdan yalnızda Belarus’un değil, diğer tüm ülkelerin de posta kodunu öğrenebilirsiniz.

211041 ile 211102 arasında bulunan Belarus posta kodları sayesinde, bu ülkeye gitmeden de ülke hakkında stratejik bilgiler edinebilirsiniz. Ayrıca gönderilerinizin karışıklığa mahal vermeden yerine ulaşmasını da sağlayabilirsiniz.

#220015 #belaruspostakodu #beyazrusyapostakodu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1