Makedonya Posta Kodu

Makedonya posta kodu sayesinde yurtdışına Makedonya’ya giden tanıdıklarınıza postalar, belgeler ve mektuplar gönderebilirsiniz. Alıcıya en doğru şekilde ulaşması istenilen postalarınızda adres bilgisi içerisinde mutlaka Makedonya posta kodu bilgisi yer alması gerekmektedir.

Makedonya'da Eğitim Posta Kodu: 1000

Makedonya Üsküp Posta Kodu

Posta kodlar ülkemizde de dünyada da adres bulmayı kolaylaştırmaktadır. Adresimizin direkt olarak taşımacılık firmaları, postaneler tarafından bulunabilmesini sağlamaktadır. Dünyada tüm ülkelerde özellikle de uluslararası gönderilerin doğru kişiye ulaşmasında bu rakamlar büyük önem taşımaktadır. Uluslararası kargo taşımacılığı yapan şirketler posta kodu olmadan gönderi teslim almamaktadır. Bu sebeple ne olursa olsun Türkiye’de yaşayan ailenize bulunduğunuz adresin posta kodunu bildirmeniz gerekmektedir. Makedonya’da sınavsız üniversite olanaklarından faydalanarak uluslararası eğitim gören binlerce öğrencimiz bulunmaktadır. Sizde Makedonya’da eğitim almak için yola çıktığınızda kaldığınız ister yurt olsun ister ev ilk iş olarak posta kodunu öğrenmeniz önemlidir.

Makedonya Posta Kodu Nasıl Öğrenilir?

Makedonya posta kodları internet üzerinde yer alan birçok sitede mevcuttur. Arama motorları üzerinden bu sitelere rahatlıkla ulaşabilir ve adresinize ait posta kodunu öğrenebilirsiniz.  Ayrıca bulunduğunuz yerde ki posta hizmetleri ofislerinden de sorgulayabilirsiniz. Daha da rahat bir şekilde yurtdışı eğitim danışmanlarımızdan ulaşabilirsiniz. Uzman danışmanlarımız size bu konuda destek sağlayacak; hatta adresinize ait posta kodunu sizinle kısa sürede paylaşacaklardır. Makedonya posta kodları 4 rakamlıdır. Belirli bölgelere göre postanelere bağlı olarak değişir. Üsküp için posta kodu 1000’dir. Yine en çok öğrencilerin yer aldığı Gostivar şehrinde posta kodu 1230’dur. İştip için ise 2000’dir. Diğer tüm kodlar ile ilgili bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Makedonya Posta Kodları Yazarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Makedonya Posta kodları yazarken bulunduğunuz bölgenin bulunduğu postanenin kodunu öğrenmek gerekmektedir. Kodlar 4 hanedir ve rakamlardan oluşmaktadır. Aralarında herhangi bir harf, işaret ya da boşluk yer almamaktadır.  Tüm rakamların doğru şekilde yazılması gönderinizin doğru yere ulaşması için dikkat edilmesi gereken bir konudur. Makedonya’da ikamet adresiniz belli olur olmaz kodunuzu bizden öğrenebilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1