Makedonya Telefon Kodu

Bazen temel bilgileri bilmek hayat kurarır nitelikte olur. Makedonya telefon kodunu bilen kişilerin sayısı web sitemiz sayesinde sürekli artış gösteriyor. Yakınlarınız ile doyasıya zaman geçiremiyorsanız telefonla konuşarak en azından iletişim kurmanın ayrıcalığını yaşayın.

Makedonya'da Eğitim Telefon Kodu: +389

Makedonya Telefon Kodları

Balkanlarda yer alan Sırbistan, Kosova, Arnavutluk, Yunanistan ve Bulgaristan ile sınır komşusu olan Makedonya telefon kodu burada yaşayanlarla iletişim kurmak için önemli bir bilgidir. Makedonya’da çalışan, öğrenim gören veya turistik amaçlı uzun süre giden kişilerle iletişim kurmak için Makedonya telefon kodu bilimledir. Uluslararası öğrenci değişimi programında önemli yer tutan eğitim sistemi örnek seviyede olup mobil iletişimin kullanım gereksinimlerini ortaya çıkaran bir faaliyet olduğunu da açıkça göstermektedir.

Erasmus amacıyla burada bulunan öğrencilerle iletişim kurmak için Makedonya telefon kodu önem arz etmektedir. Çünkü Türkiye’den Makedonya içinde yer alan bir kişiyle görüşmek için bildiğiniz telefon numarası önüne uluslararası Makedonya telefon kodu yerleştirilmelidir.

En önemli şehirlerinden olan Üsküp, turistik yerlerinden olan Ohri gölü hakkında bilgi almak istiyorsanız burada bulunan turizm merkezleriyle iletişim kurmak için telefon numarasının önüne ulusal telefon kodu yerleştirilmesi gerektiğini unutmayınız.

Makedonya Telefon Kodu Nedir?

Makedonya telefon kodu her açıdan iletişim hızını artırmak, aradığınızı bulmak, bilgi almak açısından önemli bir konu arz ettiği için ülke dışından yapılacak aramalarda +389 ülke kodu kullanılmalıdır. Telefon görüşmeleri hızlı bir şekilde yapılabilmesi için öncelikle şehir kodlarının da bilinmesi gerektiği unutulmamalıdır. Çünkü öncelik ülke kodu +389 sonra şehir kodu ve sonra telefon numarası çevrilerek iletişim kurulur.

389 Nerenin Kodu?

Makedonya telefon kodu kullanılırken +389 çevrilmelidir. Bunun yanında Makedonya önemli şehirlerinden olan Manastır 47, Kocani 33, Kumanova 31, Resenli 47, İştib 32 telefon kodları çevrilir. En önemli cep telefonu operatörleri Cosmofon ve T-Mobile olduğu bilinmektedir.

Makedonya Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

Makedonya telefon odları öğrenim aşamasında ik önce +389 ulusal kod bilinmelidir. Bunun yanında Eurostar web sayfalarından Vinica 33, Valandovo 34, Kalkandelen 44 olduğunu web sitesine girerek öğrenebilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1