Romanya Üniversiteleri Uzaktan Eğitim

Romanya Üniversiteleri uzaktan eğitim fırsatlarını değerlendirerek, özellikle son derece cazip yüksek lisans, master programları eğitimlerinizi alabilirsiniz. Başkentin gözde eğitim kurumu Bükreş Üniversitesi başta olmak üzere, ülkenin önemli kentlerinde bulunan üniversiteleri ile işbirliklerimiz bulunmaktadır.

Romanya'da Eğitim

Romanya Üniversiteleri Uzaktan Eğitim

Romanya Üniversiteleri uzaktan eğitim fırsatlarını değerlendirerek, özellikle son derece cazip yüksek lisans, master programları eğitimlerinizi alabilirsiniz. Başkentin gözde eğitim kurumu Bükreş Üniversitesi başta olmak üzere, ülkenin önemli kentlerinde bulunan üniversiteleri ile işbirliklerimiz bulunmaktadır. Hem normal eğitim, hem de uzaktan eğitim seçenekleri için öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde, öğrencilerimizin yurtdışında memnun kaldıkları eğitimleri almaları için emek sunmaktayız. Yeni nesil, modern sistemlerin yarattığı bir eğitim olan uzaktan eğitimden  avantajlı şekilde yararlanabilirsiniz. Bu fırsatları yakalamanız ve mevcut düzeninizi bozmadan eğitim almanız için öğrenci danışmanlarımızdan mutlaka bilgi almalısınız.

Eurostar İle Romanya Üniversiteleri’nde Online Eğitim:

Romanya bir Avrupa Ülkesi olarak, Avrupa Birliği ülkeleri içinde gelişmeye açık olan, eğitim kalitesi giderek yükselen eğitim kurumları ile dikkat çekmektedir. Yıllardır, ülkemizden öğrencilerimiz de Romanya Üniversiteleri’ne sınavsız olarak kabul edilmektedir. Bu normal eğitim için geçerli olmak üzere, son derece önemli avantajlar sunan uzaktan eğitim için de bu kurumları tercih edebilirsiniz.

Kaliteli ve altyapısı uygun olan üniversiteler uzaktan eğitimleri verebilirler. Ülkenin seçkin üniversitelerinde bu altyapı bulunmaktadır. Romanya Üniversiteleri uzaktan eğitim uygulamalarına kendini adapte etmiş ve bunu başarıyla yapan kurumları ile dikkat çekmektedir. Öğrencilerimiz, normal eğitim sistemlerinde olduğu gibi, uzaktan eğitim sistemlerinde de bir sınav şartı olmadan kabul edilmektedir. Normal eğitimde hangi belgeler istenmekte ise, online eğitim için de kayıt aşamasında, başvurularda bu belgelerin sunulması gerekmektedir. Lise diploması ile transkript ve kayıt için temel belgelerin sunulma aşamalarında bir fark yoktur.

Romanya Üniversiteleri uzaktan eğitim sistemlerinde, özellikle öğrencilerimizin yüksek lisans programlarından yararlanmalarının yerinde olacağını belirtelim. Birçok kaliteli üniversitede, lisans diplomanız, başvuru dilekçeniz, akademisyenlerinizden alacağınız referanslarınız ve transkript ile yüksek lisans başvurularınızı yapabilirsiniz. Online eğitimde, yüksek lisans eğitimleri kesinlikle normal eğitim müfredatından farklı değildir. Öğrenciler aynı eğitim içeriğinde, yine seçkin hocalarda eğitim almaktadırlar.

Enerji bilimleri, işletme bilimleri, sağlık hizmetleri, iktisadi araştırmalar, teknoloji çalışmaları ve yönetim çalışmaları alanlarında birçok bölümde hazırlanan yüksek lisans programlarından eğitim alabilirsiniz. Ayrıca, medya eğitimi, pazarlama çalışmaları, sürdürülebilirlik çalışmaları, turizm ve otelcilik gibi alanlarda kariyer hedeflerinize uygun olarak, master programlarında öğrenci olabilirsiniz. İleri düzeyde eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için yüksek lisans programlarının üzerinde doktora eğitimleri de almanız Romanya Üniversiteleri’nde mümkündür. Hem master, hem de doktora eğitimlerinde uzaktan eğitim öğrencisi olmak için öğrenci danışmanlarımızdan her zaman bilgi alabilirsiniz.

Uzaktan eğitim öğrencisi olarak, sadece normal eğitim miktarı ile aynı şekilde üniversiteye harç ödemesi yapacaksınız. Online sistemler için çok az bir ekstra ödeme de gerekebilir. Bunun dışında, bir yerden bir yere taşınma ve yeni yaşamsal giderler ödemek durumunda kalmayacaksınız. Bu şekilde, ekonomik anlamda çok rahatlayacaksınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1