Bulgaristan Sağlık Sigorta Fiyatları

Bulgaristan sigorta ücretleri

Sağlık şüphesiz ki son derece önemlidir ve çok sağlıklı bir birey olsanız da beklemediğiniz bir anda sağlığınızın bozulması söz konusu olabilir. Bunu Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, her zaman öğrencilerimize belirtmekteyiz. Sağlık hiç beklemediğiniz bir anda önemli olabilir. Bunun teminatını asla bilemezsiniz. Bu nedenle, henüz eğitim alacağınız ülkeye gitmeden önce, tedbirinizi alınız. Aslında bu konuda öğrenci danışmanlarımız sizlere gereken tüm desteği verecektir. Okul seçimlerinizden, öğrenci vizelerinin alınmasına ve sağlık sigortası işlemlerine kadar sizlerin yanındayız. İş takiplerimizi de sizlerin adına yapmaktayız. Bulgaristan Sağlık Sigorta Fiyatları konusunda da en sağlıklı bilgiyi size sunabiliriz.

Eurostar İle Sigorta İşlemleriniz de Eksiksiz Olacak:

Yurtdışında eğitim almak için son derece avantajlı bir ülke var. Bulgaristan. Batı sınırında komşumuz olan Bulgaristan, Avrupa Birliği ülkelerinden biri olması ile inanılmaz gelişmeler göstermiştir. Özellikle eğitim ve üniversiteler konusunda, üniversitelerin aldıkları eğitim fonları sayesinde eğitim kalitelerini mükemmel şekilde yükselttiklerini belirtelim. Öğrencilerimiz de Bulgaristan Üniversiteleri’ne sıcak bakmaktadır. Başta başkent Sofya Üniversiteleri olmak üzere, ülkenin seçkin yüksek eğitim kurumları ile ilişkilerimizin olduğunu belirtelim. Avrupa Birliği üyesi olan ülkede eğitim almak için öğrencilerimiz, okul kabullerini  aldıktan sonra öğrenci vizesi işlemlerini yapmaları gerekmektedir. Konsolosluklardan yapılacak bu işlemlerde başvuru sırasında, sağlık sigortası yapılması da önemlidir. Bazı ülkelerin konsoloslukları, zorunlu olarak vize ister. Görüşümüz, mecburi olmayan ülkelerde de mutlaka sağlık sigortası yapılmasıdır.

Bulgaristan sağlık sigorta fiyatları, 2018 Ocak ayı başında, aylık 20.40 Leva olarak belirlenmiştir. Bu ülkenin resmi para birimi olup, ödeme Euro üzerinden de yapılabilir. Bulgaristan sağlık sigorta fiyatları bakımından, tüm detayları ve en güncel bilgileri danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Öğrenci vizesi işlemleri sırasında sağlık sigortası başvurularınızı da yapmalısınız. Ülkemizdeki sigorta şirketlerinden yurtdışı sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Bundan başka, Bulgaristan sigorta firmalarından da sağlık sigortası işlemlerini yaptırabilirsiniz. Bu konuda gereken bilgileri öğrenci danışmanlarımız sizlere bildirecektir. Ülkemizde kamu alanında sunulan sağlık hizmetleri için SSK, Bağkur sigortaları bulunmaktadır. Bunlar elbette bizim ülkemize özeldir ve yurtdışında geçerli değildir. Ancak, özel sağlık sigortası olarak sigorta yaptırmanız en doğrusudur. Önerimiz Bulgaristan’da eğitim alacak öğrencilerin, yıl boyunca 100 EURO ödemeleri ile bunun karşılığında, 10.000 EURO şeklinde sağlık sigorta teminatı almaları söz konusu olmaktadır. Bu rakam son derece yüksektir ve kapsamlı, yataklı tedavilerin de ödenmesine size destek olacaktır.

Bulgaristan sağlık sigorta fiyatları ve senelik ödeme ile kapsamlı bir sigortanın yapılması, öğrencilerimizin doğal olarak hiç bilmedikleri bir ülkede, sağlık sorunları yaşamaları risklerini ortadan kaldıracaktır. Özel hastaneler, elbette devlet hastanelerine göre çok daha lüks ve rahattır.Öğrencilerimizin en ufak bir sağlık sorununda da bile bu avantajı yaşamaları gerektiğini düşünüyoruz. Ülkede, özellikle başkent sınırları içinde son derece lüks ve donanımlı özel sağlık kurumları bulunmaktadır. Bu kurumlarda tedavi olabilirsiniz.

Bulgaristan Sağlık Hizmeti

#bulgaristansağlıksigortaları #sağlıksigortlarıfiyatları

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

whatsapp1