Eğitim Seyahat Sigortası

Üniversite için öğrenci sigortası

Yurtdışı sağlık sigortası gibi yurtdışı eğitim seyahat sigortası da bulunmaktadır. Yurtdışı eğitim seyahat sigortası birçok avantajları bulunmaktadır. Eğitim süresi boyunca başınıza gelebilecek tüm sorunlarda eğitim seyahat sigortası sizlerin yanınızda olacaktır. Yurtdışına eğitim amacıyla çıkan kişilerin seyahat sigortaları bir çok geniş teminatlı bulunmaktadır. Seyahat esnasında, öğrenciliğiniz devam ederken uzun süreli yurt dışında bulunan eğitimleriniz için oluşturulmuş bu sigortanın avantajları şunlardır.

  • Kefalet ücreti ödenmesi
  • Geri dönüş seyahat giderlerinin karşılanması
  • Nakit avansın sağlanması gibi birçok faydaları vardır.

Yurtdışı eğitim seyahat sigortası sizlere ne gibi teminatlar sağladığını düşünüyorsanız, uluslararasında yurtdışında nakit avans, ceza davalarında kefalet ödenmesi, gecikmeli bagaj ödemesi, bagajın bulunması, veya sigortalıya ulaştırılması sigortalının cenaze nakli, bagajın çalınması veya kaybı, tedavi teminatı, sigortalının daimi ikametgahına naklidir. Sigortalı öğrencinin seyahat ve nakli, sigortalıya yapılacak tedavi ile ilgili aile bireylerinden birini konaklama ücretleri, sigortalıya yapılacak tedavi için gelecek olan bireyin seyahat ücreti, acil mesajların iletilmesi, sigortalıya tıbbi danışmanlık, sigortalının gördüğü tedavilerden biri nedeniyle vefatı durumunda aile bireylerinden birinin geriye dönüş seyahat ücretidir. Yine eğitim seyahat sigortasının kapsadığı alanlar içerisinde yer almaktadır.

Eğitim sigortalarından biri de eğitimde iyi ihtimalle sigortasıdır. Kapsamı yaşam teminatı, vefat teminatı ve sigortalının isteğine bağlı olarak dilerse kaza sonucu vefat teminatıdır. Yaşam teminatı eğitim sigortasında sigorta süresi boyunca poliçe tarihi içinde ve kapsamındadır. Bir tazminat ödenmesi yapılmamışsa teminattan sigortadan sayılmamışsa, sigorta poliçesinden ödenmemiş ise toplam primin kesinti yapılmaksızın sigortalı kişiye geri ödenmesidir.

Eğitimde iyi ihtimaller sigortası en büyük avantajı, eğitimi boyunca sigortalı kişinin poliçesinde herhangi bir risk oluşmamışsa tüm prim ve ödenen sigorta bedeli kesinti yapılmaksızın belirtilen tarihler arasında sigortalı kişiye geri ödenmesidir. Buradaki avantaj risk oluşmamışsa sigortalının parası, tazminatı ile birlikte sigortalıya geri ödenir eğitimine devam edilir. Eğitim sigortasının poliçe tarihleri normal sigortalar gibi yıllık veya seyahat süresi şeklinde değildir.

Seyahat sigortası poliçesinin süresi biraz daha uzundur eğitim sigortasından farklı olarak ihtimaller sigortası en az 12 yıl, en uzun 20 yıl olarak hesaplanmaktadır. iki seçenekten birini istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Para birimi de farklıdır para birimi olarak Uluslararası para birimlerinden Euro seçilmektedir veya USD olarak da seçebilirsiniz. Sigorta prim miktarınız en az 50 USD olarak belirlenmiştir. Bu miktarı istediğiniz gibi artırabilirsiniz eğitim sigortasında belirlediğiniz yasal limitin yüzde 15’i vergi limitinizden düşünebilirsiniz beyannameniz de bu miktarı belirterek gelirinizi yıllık asgari ücretten yüzde 15’inden düşünürsünüz. Sizler de eğitim seyahat sigortası yapmak istiyorsanız internet adresimizden gerekli yardımları alabilirsiniz. En uygun fiyata en iyi sigortayı tercih etmenizde sizlere sitemiz yardımcı olacaktır. Profesyonel yardım sitemizden eğitim sigortasına ait tim detayları öğrenebilir ve sorunsuz bir yurtdışı eğitim sigortası yaptırabilirsiniz.

Eğitim Seyahat Sigortası

#eğitimseyahatsigortası #seyahatsigortasıücretleri #seyahatsigortasışartları

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

whatsapp1