Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi

Rusya’nın en saygın ve en köklü üniversitelerinden birinde Rusça eğitim imkânı sizleri bekliyor. Rusya Halkların Dostluğu üniversitesi Rusya’nın başkenti Moskova’da yer almaktadır.

Rusya'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi

  Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi

  Özellikle Rusya’nın en saygın ve en köklü üniversitelerinden biridir. Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi nde Rusça eğitim imkânı sizleri bekliyor. Ayrıca Rusya Halkların Dostluğu üniversitesi Rusya’nın başkenti Moskova’da yer almaktadır. Yüksek lisans ve lisans eğitimlerinizi üst standartlarda alabileceğiniz kaliteli üniversitede İngilizce lisans eğitimi imkânı da sunulmaktadır. Tıp, diş hekimliği, eczacılık, veterinerlik hemşirelik, gazetecilik, psikoloji tarih gibi birçok alanda lisans eğitiminin verildiği üniversiteye kayıt olmak isteyen öğrenciler için sınav şartı bulunmamaktadır. Rusça lisans eğitimi almak isteyen öğrencilerin ilk tercih etmeleri gereken okullardan biri olan hatta köklü üniversitede ilk yıl Rusça hazırlık eğitimi verilmektedir. Alanında uzman mezunlar yetiştiren üniversiteden mezun olan birçok kişi dünya çapında ün kazanmıştır. Özellikle teorik eğitimin yanında mesleki eğitimlere de önem veren okul teknolojik gelişimlere ayak uydurmaktadır. İş dünyasına hızlıca adapte olabilen uzman personeller yetiştiren eğitim kurumunda farklı uzmanlık alanlarına yönelik lisans programları da açılmaktadır.

  1960 yılında başkent Moskova sınırları içerisinde kurulan Rusya Halkların Dostluğu Üniversitesi üniversite eğitimi almak yada yüksek lisans yapmak isteyen kişiler için muhteşem bir tercih olacaktır. Ayrıca 30 binin üzerinde öğrencinin eğitim gördüğü kurumda dünyanın pek çok ülkesinden gelen öğrenciler eğitim almaktadır. Uluslararası çevre edineceğiniz kurum sadece eğitim kalitesi ile değil aynı zamanda uygun fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Özellikle Yurtdışında lisans eğitimi almayı düşünen öğrenciler için ekonomik harç maliyetleri oldukça cazip gelmektedir.

  Üniversite Tercihinizde Sizlere Sunduğumuz Aktif ve Sürekli Hizmetler;

  HİZMETLERİMİZ

  • ÜNİVERSİTE KAYIT İŞLEMLERİNİN BAŞLATILMASI
  • ÜNİVERSİTE KAYIT BAŞVURU BEDELİ
  • EVRAKLARIN RUSÇA TERCÜME VE RUSYA NOTERLERİ TARAFINDAN TASDİKİ
  • DAVETİYE İŞLEMLERİNİN BAŞLATILMASI
  • DAVETİYE ÜCRETİ
  • DAVETİYENİN GETİRTİLMESİ VE KARGO BEDELİ
  • ÜNİVERSİTE HAZIRLIK EĞİTİMİ BEDELİ
  • RUSYA EĞİTİM BAKANLIĞI KAYIT İŞLEMLERİ VE BEDELİ
  • RUSYA KONSOLOSLUĞUNDAN 3 AYLIK EĞİTİM VİZESİ
  • TEMİNİ VE KARGO BEDELİ
  • GİDİŞ ORGANİZASYONU
  • RUSYA DA KARŞILAMA VE TRANSFER
  • SIMCARD / İNTERNET PAKETİ DAHİL 
  • DÖVİZ BOZDURMA İŞLEMLERİ 
  • YURT KAYDI 
  • DERSE GİRECEĞİ FAKÜLTE VE SINIFIN GÖSTERİLMESİ
  •  1 YILLIK (RUSYA İÇİN) SAĞLIK SİGORTASI BEDELİ 
  • SAĞLIK MUAYENESİ BEDELİ 
  • 1 YILLIK OTURMA İZNİ BEDELİ 
  • VİZE UZATMA BEDELİ
  •  LİSANS EĞİTİMİ KAYIT İŞLEMLERİ 
  • (RUSYA İÇERİSİNDE ÜNİVERSİTELER ARASI YATAY GEÇİŞ)

   

  Özel ve Güzel RUSYA!

  Halkların Dostluğu üniversitesi toplam 17 fakültesi vardır. 2799 öğretim görevlisi ve 216 profesörün görev yaptığı kurumda 480 lisans 76 yüksek lisans ve 166 uzmanlık programı bulunmaktadır. Dünyanın farklı ülkelerinden eğitim için ülkeye gelen öğrenciler için de ek eğitim programları sunulabilmektedir.

  Yüksek standartlarda eğitim imkanı sunan Halkların Dostluğu üniversitesinde yüksek vasıflı tam donanımlı eğitimciler görev yapmaktadır. Yabancı dil eğitimlerinin yanı sıra ekonomik harç ücretleri modern öğrenci ihtiyaçlarına uygun olarak donatılmış kampüs imkanları ve konaklama seçenekleri ile hizmet sağlamaktadır. Merkezi bir alanda yer alan üniversite kampüsü içerisinde 11 adet yurt binası bulunmaktadır. Metro duraklarına yakın olan öğrenci yurtlarına ulaşım oldukça kolaydır.

  Öğrenciler sosyal imkanlardan faydalanmak konusunda hiç problem yaşamazlar. Halkların Dostluğu üniversitesi mezunları arasında İran dini lideri Ali Hameneyi, Çad Başbakanı Yusuf Saley, Filistin Devlet Başkanı Abdel Mahmoud Orta Afrika Başkanı H, Pohamba eski Rus eğitim bakanı Vladimir Filippov gibi ünlü isimler yer almaktadır.

  Rusya Ülkesinin Muhteşem Güvenlik Gelişimi

  Rus istihbarat subayı Alexei Navalny gibi üst düzey isimler de meşhur mezunlardandır. Ayrıca 5 Şubat 1992 tarihinde hükümet kararı ile şuandaki adını alan üniversite çok uluslu bir eğitim kurumudur. RUDN üniversitesi uluslararası firmalar ile iş birlikleri bulunmaktadır.

  Çift diploma imkanı, Uluslararası çalışma grupları ve ortak eğitim programları ile yurtdışındaki üniversiteler arasında dikkatleri üzerine çekmektedir. Özellikle 50 hektarlık bir alan üzerinde yer alan üniversite görsel açıdan zengindir. Hatta Rusya’nın en yeşil üniversiteleri arasında önlerde yer alarak fark yaratmayı başarmıştır.

  Rusya Halkların Dostluğu üniversitesi zengin kütüphanesi ve kampüs olanakları ile öğrencilerin gözdesi olmaya devam etmektedir. Ayrıca pazar günleri hariç her gün öğrenci kullanımına açık olan üniversite kütüphanesi giderek büyümeye devam etmektedir. Kütüphane bünyesinde 1 milyon 900 bin yayına erişim sağlanmaktadır. Ayrıca öğrencilere internet üzerinden erişim sağlama imkanı da sunulmaktadır.

  Başvuru Tarihleri

  Rusya Halkların Üniversitesine kayıt olmak ve başvuru süreci hızlı işliyor! İstiyorsanız Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlarımızdan başvuru tarihlerini öğrenebilir ve bölüm kaydınızı yaptırabilirsiniz. Özellikle başvuru tarihleri üniversite web sitesi üzerinden de açıklanmaktadır. Bu tarihleri dikkatlice takip ederek kaydınızı oluşturabilirsiniz yoksa bir sonraki eğitim dönemini beklemek zorunda kalabilirsiniz.

  Rusya Halkların Dostluğu üniversitesine başvuru tarihleri nisan ayında başlamaktadır. Başvurular temmuz ayına kadar devam eder. Geç başvurular ve diğer koşullar hakkında aklınıza takılan soruların cevaplarını Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlarından ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

  Üniversite eğitim koşulları hazırlık eğitimi Rusça dil eğitimi, başvuru şartları, gerekli evraklar ve kabul süreçleri ile ilgili profesyonel bir yardım almak istiyorsanız Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı uzman kadrosu hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

  Başvuru ve Kabul Şartları

  Başvuru için gerekli evrakların neler olduğunu merak ediyorsanız uzman kadromuzdan öğrenebilirsiniz. Evrakları eksiksiz olarak hazırlamalısınız. Ayrıca online başvuru sırasında gerekli evrakları sizin yerinize yurtdışı eğitim danışmanınız da hazırlamaktadır. Başvurunuz genellikle 4 ile 6 hafta arsında incelenmekte ve sonuçlar açıklanmaktadır. Lise diplomanız, pasaport, fotoğraf ve AIDS raporu gibi belgeleri önceden hazırlamanız gerekmektedir. Diğer başvuru için gerekli evrakları da Eurostar danışmanınız size aktaracaktır. Yurtdışı eğitim sürecinde profesyonel bir destek almanız oldukça önem taşır. RUDN üniversitesi başvuru işlemleri lisans programı başvurusu resmi cevabın beklenmesi, teklif sözleşmesi, vize giriş ve belge testleri üniversiteye kabul şeklinde sıralanabilir.

  Rusça Hazırlık

  Rusya’da konforlu bir ortamda kaliteli bir lisans eğitimi almak çok kolay. Hayalini kurduğunuz lisans eğitimini almadan önce Rusça hazırlık eğitimini başarı ile atlatmalısınız. Bu hazırlık süreci hem ülkeye hem de Moskova şehrine hızlıca alışmanızı sağlamaktadır.

  Eğitim için yapacağınız en önemli adım Rusça dilini en iyi şekilde öğrenmenizdir. Türk öğrencilerin ve yurtdışından gelen diğer öğrencilerin üniversiteye kolayca adapte olmalarını sağlar. Hazırlık dönemi eğitimi Rusya Halkların Dostluğu üniversitesi çatısı altında yaklaşık 10 ay sürmektedir. Yaklaşık 3-4 ay süren kısa zamanlı eğitim programları da bulunmaktadır.

  Rusça dil hazırlık eğitimi Milli eğitim bakanlığı tarafından akredite edilmektedir. Özellikle Rusya’da hazırlık eğitimini alacağınız üniversiteyi isterseniz kendiniz belirleyebilirsiniz. Rusya Halkların Dostluğu üniversitesinde hazırlık eğitimi alarak da lisans eğitimleri için başvuru yapabilirsiniz.

  Hayal ettiğiniz bölümde Rusça eğitim ve Rusça hazırlık eğitiminizde isterseniz alanında uzman yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti veriyor. Özellikle Eurostar uzman kadrosundan yararlanabilirsiniz. 3200-10000 Dolar arasında değişen yıllık harç ücretleri ile istediğiniz bölüme ekonomik fiyatlarla yerleşebilirsiniz. 1 yıllık Rusça hazırlık ücreti 7600 Dolar kadardır.

  Konaklama

  Hatta öğrencilerin en merak ettiği konulardan biri de Rusya’da üniversite eğitimi süresince konaklama imkanlarıdır. Maklaya Caddesi üzerinde çok sayıda öğrenci yurdu vardır. 8 binin üzerinde öğrenci 20 öğretim bloğunda konaklamaktadır. Öğrencilerin rahat bir konaklama geçirebilecekleri 24 saat izlenen güvenlik seviyesi yüksek yurtlarda ücretsiz imkanı da vardır.

  Banyolar ve donanımlı mutfaklara sahip odakların fiyatları 50 Dolar ile 150 Dolar arasında değişmektedir. Rusya Halkların Dostluğu üniversitesine Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı aracılığı ile başvuru yaptığınızda yurt başvurusu da yapabilirsiniz. İstediğiniz özelliklere ve başvuru tarihine en ideal yurt üniversite yönetimi tarafından belirlenmektedir. Ülkeye varışınızdan sonra yurt ödemeleri yapılmaktadır. Ülkemizdeyken hiçbir ödeme yapmanız gerekmez.

  Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Dünya Sıralaması

  Rusya Halkaların Dostluğu üniversitesi Dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamasında ilk 1000 içerisinde yer almaktadır. Özellikle Times Higher Education Dünya üniversite sıralaması dışında QS Dünya üniversite sıralamasında da 326. Sırada yer almaktadır. Ayrıca üniversitede lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler Yök denkliği konusunda sorun yaşamamaktadır. Özellikle rahatlıkla YÖK denklik başvurusu yaparak kolayca ülkemizde çalışabilir duruma gelebilirsiniz. Rusya’nın en yeşil üniversitesi seçilen kurumda lisans eğitimi almak harika bir ayrıcalık olacaktır.

  Spor Olanakları

  Üniversitede lisans eğitimi alacak öğrenciler sosyal olanakların fazla olması nedeniyle oldukça şanslılar. Eğitimleri sırasında basketbol, voleybol, futbol, hokey oynayabilecekleri alanlar bulunmaktadır. Yüksek kapasiteye sahip 300 kişilik beyzbol stadyumu vardır. Atletizme ilgi duyanlar için büyük alanlar tenis meraklıları için 15 teniz kortu ve spor aerobik salonu mevcuttur. Eğitiminiz esnasında sosyalleşerek güzel bir öğrencilik dönemi geçirebilir isterseniz öğrenci kulüplerine kaydolabilirsiniz. Spor kulüplerine başvuru yaparak spor liglerinde yer bulabilme fırsatı elde edebilirsiniz.

  Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Kampüste Öğrenci Yaşamı

  Dünyanın farklı ülkelerinden gelen öğrencilerin çok sayıda olması sebebiyle üniversite kampüsü her daim renkli kültürel etkinliklere sahne olmaktadır. Sportif ve sosyal etkinlikler festivaller düzenlenmektedir. Üniversite yakınındaki metro duraklarını kullanarak şehri gezebilir ve Moskova’nın tarihi güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Uluslararası çevre edinerek yeni edineceğiniz arkadaşlarınız ile tam bir kültür festivali yaşayabilirsiniz. Rusya’da lisans eğitiminiz sırasında hem akademik hem de kültürel olarak kendinizi en iyi şekilde geliştirebilirsiniz.

  Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Avantajları

  Bilimsel öğrenmeye teşvik eden eğitimi ile yüksek standartlara sahip üniversite öğrenciler için önemli bir cazibe merkezi konumundadır. Hatta dünya sıralamasında da üst sıralarda yer aldığı için Türk öğrenciler tarafından oldukça tercih edilmektedir. Lise diplomanız ile üniversiteye kayıt olabilirsiniz. Rusya’da Rusça üniversite eğitimi almak harika bir fırsat olacaktır. Özellikle turistik merkezlerin tam merkezinde bulunan üniversitenin imkanlarından yararlanarak kaliteli bir öğrencilik dönemi geçirebilirsiniz. Mesleki alanda çok başarılı olmanızı sağlayacak eğitimleri bu üniversiteden alabilirsiniz. Ayrıca büyük projelere imza atan kurumdan mezun olduğunuzda iş dünyasının aradığı mesleki özelliklere sahip olarak kolayca iş bulabilirsiniz. Uluslararası düzeyde alacağınız eğitim sayesinde hem imkanlarından yararlanabilecek hem de bulunduğunuz ülkede staj yapabileceksiniz.

  Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Fiyatları

  RUDN üniversitesinde lisans eğitimi almak oldukça uygun maliyetlerle. En cazip rakamlarla Rusya’da Rusça lisans eğitimi alabilirsiniz.

  Eğitim kalitesi yüksek RUDN üniversitesinin hem eğitim maliyetleri çok ucuz hem de yaşam ve konaklama giderleri oldukça uygun fiyatlıdır. Rusya lisans ve yüksek lisans eğitimleri için en eşsiz seçenekleri sunan ülkelerden biridir. Üniversite giderlerinin büyük kısmı devlet tarafından karşılanan üniversitelerde eğitim maliyetleri çok avantajlıdır. Moskova’da Rusya’nın en hareketli ve en canlı şehirlerinden bir tanesidir. Tarihi şehirde Rus kültürü farklılıklarını keşfedecek harika fırsatlar sunmaktadır. Uluslararası standartlarda kaliteli lisans eğitimi veren üniversite dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamasında yer alır. Bu üniversitede eğitim almak eşsiz fırsatları da beraberinde getirmektedir. Rusya’da eğitim kalitesi yüksek geleceğinizi değiştirecek lisans programlarında sınav stresi olmadan eğitim almak kolaydır. Siz de Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlarından destek alabilirsiniz.

  Rusya Moskova Yaşam Şartları

  Rusya’da lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler için büyük avantajlar bulunuyor. Eğlencenin merkezi konumunda olan Moskova hafta sonları oldukça işlek ve canlıdır. Eğitim hayatınızın dışında kalan boş vakitlerinizde şehirde eğlenebilecek ve keyifli dakikalar geçirebileceğiniz birçok mekan bulabilirsiniz. Ruslar eğlenmeyi çok sever ve lükse düşkündür. Özellikle yeşilliklerle dolu muhteşem şehir Moskova büyük ormanları ve yeşil alanları parkları ile ünlüdür. Moskova’nın kalabalık ve işlek caddelerinden sıkıldığınız anlarda bu yeşil alanlara kaçabilir ve kafa dinleyebilirsiniz. Ayrıca tarihi eserlere ve mimariye ilginiz varsa Moskova şehrinin büyük gösterişli binaları tarihi alanları dikkatinizi çekecektir. Hatta ünlü meydanları hala canlılığını sürdüren işlek caddeleri ile öğrencilerin akınına uğrayan Moskova şehrinde kaliteli bir öğrencilik dönemi yaşamak istiyorsanız Rudn Üniversitesinde lisans eğitimi almayı tercih edebilirsiniz.

  Moskova ve Rusya

  Moskova’da ılıman karasal iklim şehirde daha fazla etkisini göstermektedir. Özellikle sert Rusya ikliminin etkileri Moskova’da daha az görülmektedir. Moskova yağış oranı oldukça fazladır. Kış aylarında -7,5 derece ortalama sıcaklık görülürken yaz aylarında ortalama sıcaklık 18 derece civarındadır. Dünyanın gelişmiş ulaşım sistemlerinden biri olan metro Moskova’da kullanılmaktadır. Şehrin birçok noktasına metro ile rahatlıkla gidebilirsiniz. Saat sabah 6:00 ile gece 1:00 saatleri arasında çalışan metroya 0,45 Dolar’a binebilirsiniz. Tek kullanımlık yerine çok kullanımlık metro kartlarından satın alarak indirimli olarak metroya binebilir ve şehri rahatlıkla gezebilirsiniz. Ayrıca metro dışında taksi, otobüs ve troleybüs gibi araçlarla da şehir içinde tur atabilirsiniz. Fakat taksilerde taksimetre kullanılmadığı için pazarlık yapmanız önem taşır.

  Moskova Türkiye arasında birçok uçak seferi düzenlenmektedir. İstanbul’dan Moskova’ya uçuş yaklaşık süresi 2 buçuk saattir. Şehirde 4 Havaalanı bulunmaktadır. Moskova Bykovo Havaalanı, Moskova Domodedovo havaalanı Moskova Sheremetrevo Havaalanı, Moskovo Vnukova Havaalanı… Metro ile havaalanından şehir merkezine kolayca  ulaşabilirsiniz. Ayrıca raylı sistemleri de tercih edebilirsiniz. Fakat metroya göre daha pahalıdır.

  Sağlık: Rusya’da lisans eğitimi almak isteyen öğrencilere ve bazı vatandaşlara ücretsiz sağlık hizmetleri de sunulmaktadır. Fakat verilen hizmetler sağlık durumunun ciddiyetine göre değişkenlik gösterebilir.

  Sağlık Sigortası ve Eurostar

  Ülkeye gitmeden sağlık sigortası yaptırmanız öğrencilik hayatınız boyunca rahat etmenizi sağlar. Modern ve gelişmiş hastanelere sahip şehirde sağlık sorunları ile karşı karşıya kaldığınız zaman zorluk çekmezsiniz.

  Eğitim konusunda ileri seviyede olan ülkede sıkı eğitim alanlardan biri de siz olabilirsiniz. Moskova lisans eğitimi alanında önemli konumlardan biri olmuştur. Veterinerlik, tıp, eczacılık, diş hekimliği gibi birçok alanda lisans eğitimi verilen üniversitede harç ücretleri oldukça ekonomik fiyatlıdır. Üst standartlardaki eğitim imkanlarından yararlanarak Rusça okuyabilir ve Rus dilini rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Modern ve rahat yurt olanaklarına sahip üniversite hem eğitim hem de teknolojik olanaklar açısından oldukça ileri seviyededir. Herhangi bir sınava girmenize gerek olmadan Rudn üniversitesinde taban puanı şartı olmadan eğitim alabilirsiniz. Bu üniversiteyi cazip hale getiren nedenlerden biri sınavla giriş olmaması ve lise diploması ile kayıt olanağının bulunmasıdır.

  RUDN Halkların Dostluğu Üniversitesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Hangileri?

  RUDN/Rusya Halkların Dostluğu Üniversitesi, QS Dünya Sıralamasında 317. sıradadır. RUDN Üniversitesi, Türkiye’de doğrudan denklik alabilen YÖK tarafından akredite edilmiş bir üniversitedir.

  RUDN üniversitesi Mavi Diploma Veriyor mu?

  Mavi diploma verilmektedir. Üniversite eğitiminizi tamamladıktan sonra istediğiniz Avrupa ülkelerinde kariyer sahibi olabileceksiniz.

  Moskova Üniversitesi dünya sıralaması?

  Lomonosov Moskova Devlet Üniversitesi, 2021 QS Dünya Üniversite Sıralamasında dünyada 74. sırada yer almaktadır.

  Rusyada nasıl okunur?

  Bir Rus üniversitesinde okumak için herhangi bir sınava gerek yoktur. Türkiye’de yapılan TYT, AYT gibi sınavlar tanınmıyor. Rusya’da bir lisans derecesi yani lise mezuniyetinizin olması yeterlidir.

  Rudn Halkların Dostluğu Üniversitesi Bölümleri

  Siz de lisans eğitimi almak için Rusya Moskova şehrini tercih etmek istiyorsanız bu ülkede eğitim almak umduğunuzdan özellikle çok daha kolay olacak. Hatta Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı akademik danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak Rusya’nın en iyi üniversitelerinden birinde eğitim görebilirsiniz. Dünya sıralamasında yer alan üniversitelerde sınav şartı olmadan eğitim görme ayrıcalığı yakalamak istiyorsanız acele edin. Özellikle Türk gençler için bu üniversitede eğitim almak oldukça dikkat çekicidir. Eğitim kalitesi iyi gelişmiş eğitim sistemine sahip okulda mükemmel bir lisans eğitimi alabilme fırsatını siz de yakalamak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Ayrıca üniversitenin öğrencilere sunduğu avantajlar ve sosyal imkanlar oldukça fazla olduğu için hayallerini gerçekleştirmek isteyen öğrenciler Rusya Rudn üniversitesini tercih etmektedir.

  Avrupa standartlarında verilen eğitimlere siz de katılarak hayatınız için önemli adımlar atabilirsiniz. Mesleki anlamda yükselmenizi ve nitelikli donanımlı bir personel olarak yetişmenize vesile olmaktadır. Kaliteli eğitimleri bu üniversiteden alabilirsiniz. Özellikle pratik eğitimleri ile dikkatleri üzerine çeken üniversitede Rusça hazırlık eğitimi verilmektedir. Bölüm seçimi konusunda zorluk çekiyorsanız karar vermenizi kolaylaştıracak Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı firmasına başvurarak kariyerinizi etkileyecek önemli kararları verebilirsiniz.

  Ülkeye kolayca adapte olmanız konusunda Eurostar danışmanları her daim destekçiniz olacaktır. Moskova Rudn Halkların Dostluğu üniversitesi mesleki eğitim almanızda sizin için devrim niteliğinde olacaktır. Geleceğiniz için doğru adımları özellikle ve mutlaka Eurostar ile atabilirsiniz.

  #rusyadauniversite #rudnuniversitesi #rusyadaegitim #rusyaegitimmerkezi #eurostarrusya

  Puanla
  [OY: 3 Ortalama: 5]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   whatsapp1