Slovak Teknoloji Üniversitesi

Denkliği ülkemizde tanınan Slovakya üniversitelerinde diş hekimliği, eczacılık, tıp gibi bölümlerde okumak artık hayal değil! Eurostar Slovakya üniversiteleri akademik danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayabilir lisans bölümleri ücretleri hakkında uzman danışmanlardan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Slovakya’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Slovak Teknoloji Üniversitesi

  İlk fakültesi 1938’de kurulmuş olan ve o günden bu yana 100.000 den fazla mezun veren Slovak Teknoloji Üniversitesi üniversitesi özellikle insanların mesleki anlamda her türlü bilgiye ihtiyaçları olacağını bildiği için sürekli olarak gelişmiş ve günümüzün en saygın eğitim kurumlarından biri haline gelmiştir. Zaten köklü bir eğitim sistemi olan Slovakyanın en önemli ve en çok bilinen üniversitelerinden biri olan bu başarılı üniversite de insanların teknoloji ile içiçe bir eğitim hayatı geçirmeleri sağlanmaktadır. Halen 7 farklı fakültesi ile hizmet veren ve aynı zamanda dünyanın birçok farklı ülkesinden gelen öğrencilerin bir arada eğitim aldıkları bu üniversite de aynı zamanda birçok türk öğrenci de eğitim hayatına devam etmektedir.

  Bilindiği gibi günümüzde üniversite seçimlerin de tam olarak neye dikkat etmeleri gerektiğini bilmeyen birçok öğrenci uzman desteği almadan yaptıkları seçimler sebebi ile ciddi sorunlar yaşayabilmektedirler. Ancak Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı uzmanları ile yapılacak olan görüşmeler her zaman için insanların en doğru seçimleri yaparak hayatlarını en önemli kararlarından biri olan üniversite seçimlerin de yanılmamalarını sağlamaktadır. Bugüne kadar birçok kişiye yardımcı olan firmamız özellikle teknoloji ve bilim alanında kaliteli bir eğitim almak isteyen kişiler için gerekli her türlü bilgilendirmeyi yapmaktadır.

  Gerek akademik çalışmaları gerekse saygın eğitimcileri ile her zaman için en doğru seçimlerden biri olduğunu kanıtlamış olan Slovak Teknoloji Üniversitesi günümüzde dünya genelinde gördüğü ilgiyi verdiği kaliteli eğitime ve öğrencilere sunduğu gelişmiş olanaklara boçludur. Her ne kadar çok eski bir üniversite olsa bile yine de günümüz şartlarına ayak uydurmayı başaran Slovak Teknoloji Üniversitesin’de eğitim alan kişiler son derece saygın bir diploma ile meslek hayatlarına ilk adımı atarak kısa zaman içinde istedikleri kariyer hedeflerine ulaşabilmektedirler.


  Eğitim Şartları ve Sosyal Olanaklar

  Bilindiği gibi özellikle yurtdışında bir üniversite seçimi yapmak isteyen kişiler mutlaka o üniversitenin kendilerine sağlayacağı tüm şartlar hakkında çok ciddi bir araştırma yapmak zorundadırlar. Özellikle kendilerine sunulacak olan sosyal olanaklardan eğitim kalitesine kadar birçok farklı konuya gerekli önemi vermeleri gereken öğrenciler ancak bu şekilde istedikleri gibi bir eğitim alma şansı yakalayabilmektedirler. Günümüz de türk öğrencilerin de en çok ilgi gösterdikleri üniversitelerden biri olan Slovak Teknoloji Üniversitesi özellikle gelişmiş olanakları ve kampüsleri ile her zaman için öğrencilerin en kaliteli eğitimleri alabilmelerini sağlamaktadır. Bu üniversite de 7 farklı fakülte de eğitim alan öğrenciler özellikle teknolojinin her alanında kendilerine sunulan seçenekleri değerlendirebilmektedirler.

  Sınavsız kayıt ve düşük eğitim ücretleri gibi önemli avantajları olan bu başarılı üniversite aynı zamanda sosyal hayatlarına da önem veren kişiler için mükemmel bir seçimdir. Gerek şehir de gerekse üniversite kampüslerin de öğrencilerin boş zamanlarını en verimli şekilde değerlendirmeleri için spor, sanat  veya eğlence gibi konular hakkında kendilerine birçok farklı seçenek sunulabilmektedir. Bu kadar gelişmiş ve aynı zamanda saygınlık kazanmış bir üniversite de eğitim almak için her zaman acele etmeleri gereken öğrenciler yoğun ilgi sebebi ile mutlaka uzman desteği de alarak kayıt işlemlerini en kısa zaman içinde yaptırmalı ve geleceklerine en sağlıklı şartlar da hazırlanmanın avantajlarını değerlendirmelidirler.


  Teknoloji Üniversitesi Fiyatları Ücretleri

  Kaliteli bir yurtdışı üniversitesin de eğitim almak isteyen ancak bunun içn yeteri kadar bütçeleri olmadığını düşünen kişiler mutlaka Slovak Teknoloji Üniversitesinin kendilerine sunacağı ücetler hakkında araştırma yapmalıdırlar. Bu kaliteli üniversite de birçok ülkeye göre çok daha uygun bütçeler ile eğitim alınabilmektedir. Aynı zamanda insanlar kısa zaman içinde istedikleri her türlü bölüm de kendilerini geliştirdikleri gibi meslek hayatlarında da kendilerine sunulan tüm olanakları sonuna kadar kullanabilmektedirler. Bugüne kadar birçok farklı alanda çok önemli isimleri mezun eden bu üniversite de 4000 – 6000 euro gibi ücretler ile birçok farklı bölüm de eğitim alınabilmektedir.

  Özellikle ülkenin günlük yaşam maliyetlerine bakıldığı zaman insanların çok düşük bütçeler ile standart bir yaşam sürebilmeleri de öğrencilerin ilgilerini her zaman bu ülkeye çekmiştir. Bilindiği gibi ülkemiz de birçok bölüm de hem çok yüksek ücretler hem de taban puanlar sebebi ile insanlar istedikleri bölümler de eğitim alamamakta ve sevdikleri meslekleri yapamamaktadırlar. Bu sebeple çoğu zaman seçimlerini yurtdışından yana kulanan kişiler özellikle Slovak Teknoloji Üniversitesi gibi hem sınavsız kayıt hem de düşük ücretler gibi avantajları olan üniversiteler her zaman için ülkemiz de en popüler seçenekler haline gelmektedirler.

  Günümüzde de binlerce kişinin bir arada eğitim aldıkları Slovak Teknoloji Üniversitesin de inşaat mühendisliği, makine mühendisliği, elektrik mühendisliği, kimya mühendisliği, gıda mühendisliği, mimarlık mühendisliği, bilim ve teknoloji mühendisliği ile bilişim ve bilgi teknolojileri fakültesin de çok kaliteli eğitimler alınabilmektedir. Bu sebeple öğrenciler hem bütçelerini zorlamadan hem de meslekleri hakkında gerekli tüm bilgileri alarak bir eğitim almak istediklerin de kesinlikle bizlerle iletişime geçmeli ve Slovak Teknoloji Üniversitesi hakkında alacakları bilgilerden sonra seçimlerini yapmalıdırlar.


  Yurtdışında Üniversite Okumak İçin Slovak Teknoloji Üniversitesi Doğru Seçim mi?

  Ne istediğini bilen ve aynı zamanda üniversite seçimlerin de ilk sefer de en doğru seçimi yapmak isteyen kişiler mutlaka bu konuda çok titiz olmalı ve her zaman için Slovak Teknoloji Üniversitesinin kendilerine sağlayacağı avantajları titiz bir şekilde analiz etmelidirler. Bir üniversitenin öğrencilerin mesleki bilgilerini tam olarak alabilmelerini sağlaması için mutlaka çok kaliteli bir eğitim sistemine ve aynı zamanda çok deneyimli eğitmenlere sahip olması gerekmektedir. Bu konuda her zaman beklentileri karşılamış olan Slovak Teknoloji Üniversitesi özellikle çok eski bir geçmişe sahip olması ve eğitim dünyasında her zaman en saygın isimlerden biri olması sebebi ile sürekli olarak daha çok kişinin ilgisini çekmeye devam etmektedir. Öğrencilerine hazırlık eğitimi, yabancı dil desteği, konaklama seçenekleri, ulaşım ve buna benzer birçok farklı konuda çok önemli destekler de bulunan bu başarılı üniversite aynı zamanda farklı ülkeler ile olan ilişkileri ile de öğrencilerin yeni deneyimler yaşamasını sağlamaktadır.

  Bu kadar çok avantajı bir arada barındırması sebebi ile Slovak Teknoloji Üniversitesi her zaman için en doğru seçimlerden biri olarak gösterilmektedir. Bilindiği gibi insanlar bu tarz üniversiteler de eğitim alabilmek için ellerinden geleni yapmakta ve sürekli olarak yurtdışı eğitim danışmanlığı firmaları ile iletişime geçmektedirler. Bizler de Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışanlığı olarak öğrencilerin tüm sorularını kısa zaman içinde yanıtlıyor ve bu başarılı üniversiteyi daha yakından tanımaları için kendilerine destek oluyoruz.

  Sahip olacakları saygın bir diploma ile mesleklerini dünyanın birçok ülkesinde yaparken aynı zamanda meslek hayatına en az iki yabancı dil bilerek başlamak isteyen kişiler mutlaka Slovak Teknoloji Üniversitesinin kendileri için hazırladığı eğitim programlarını ve birçok üniversite de olmayan avantajları incelemelidirler. Hem sakin bir ülke olması hem de Avrupa’nın tam ortasında olması sebebi ile bu ülke de eğitim alma şansını kesinlikle kaybetmemek gerekir. Bunun içn en kısa zaman içinde kayıt işlemleri veya diğer konular için sizler de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   whatsapp1