Zilina Üniversitesi

Denkliği ülkemizde tanınan Slovakya üniversitelerinde diş hekimliği, eczacılık, tıp gibi bölümlerde okumak artık hayal değil! Eurostar Slovakya üniversiteleri akademik danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayabilir lisans bölümleri ücretleri hakkında uzman danışmanlardan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Slovakya’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Zilina Üniversitesi

  1953 yılında Çek Cumhuriyetinin başkenti Prag’ta kurulan ve o günden bu yana birçok farklı bölüm de çok kaliteli eğitimler vermiş olan zilina üniversitesi özellikle günümüzde türk öğrenciler için her zaman en çok tercih edilen yurtdışı seçenekleri arasında yer almıştır. Sürekli artan bir eğitim kalitesi ile günümüze gelmiş olan bu başarılı üniversite ilk kurulduğunda 5 fakülte ile yola çıkmış ve zaman içinde sürekli büyüyerek dünya genelinde saygınlığı olan bir üniversite haline gelmiştir. Özellikle türk öğrenciler için birçok farklı konuda çok önemli avantajlar sunan bu ülke de öğrenciler istedikleri her türlü bölüm de sınavsız kayıt veya taban puansız uygulamaların avantajlarını kullanabilmektedirler. Günümüzde birçok kişi yurtdışında üniversite eğitimi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı uzmanları ile iletişime geçmekte ve taleplerini kendilerine iletmektedirler.

  Firmamız uzun zamandan bu yana öğrencilerin seçimlerini en doğru şekilde yapmalarını sağlarken aynı zamanda kendilerine kayıt işlemleri de dahil olmak üzere her türlü konuda yardımcı olabilmektedir. Dünyanın farklı ülkelerin de olduğu gibi Çek Cumhuriyetinde’de bulunan iş ortaklarımız veya temsilcilerimiz bu ülke de eğitim alan kişilere talepleri doğrultusunda gerekli destekleri vermektedirler. Gelişmiş bir eğitim sistemine sahip olan bu ülke özellikle gelişmiş üniversiteleri ve aynı zamanda öğrenciler için sağlanan kolaylıkları ile mükemmel bir eğitim ülkesi olarak gösterilmektedir.

  Özellikle Avrupa’nın en gelişimiş ve en saygın şehirlerinden biri olan Prag insanların hem eğitim hayatlarını hem de sosyal hayatlarını renkli bir şekilde geçirebilmeleri için gerekli her türlü şartı kendilerine sunabilmektedir. Bilindiği gibi bir günümüzde yurtdışında eğitim almak insanların meslek hayatların da her zaman için istedikleri noktaya çok daha kısa zaman içinde ulaşabilmelerini sağlayablimektedir. Özellikle yabancı dil bilgilerini geliştirmek kadar aynı zamanda saygın bir diploma ile dünyanın farklı yerlerin de mesleklerini yapabiliyor olmak insanların ilgilerini bu seçenek üzerinde yoğunlaştırmaktadır. Zilina üniversitesi de özellikle gelecek için ciddi hedefleri olan ve aynı zamanda bu konuda yapacakları en doğru seçimleri yapmak isteyen kişiler için mükemmel bir seçenek olarak ön plana çıkmaktadır.


  Zilina Üniversitesi Bölümleri

  Her türlü konu hakkında öğrencilere çok ciddi kolaylıklar ve avantajlar sunan zilina üniversitesi özellikle farklı fakülteler de verdiği teknik eğitimler ile insanların mesleklerini en iyi şekilde yapabilmelerini sağlamaktadır. Hem ülkemiz hem de dünyanın farklı ülkeleri ile denklik anlaşmaları olan bu başarılı üniversite de elektrik mühendisliği, inşaat mühendisliği, makine mühendisliği, fen fakültesi, özel mühendislik fakültesi, idari bilimler fakültesi ve ulaşım fakültesi gibi farklı bölümler yer almaktadır. Tüm bu fakülteler de öğrencilerin kendilerini tam olarak geliştirebilmelerini sağlamak içn kendilerine hem teorik hem de pratik eğitimler verilmektedir.

  Aynı zamanda tüm öğrencilerin sosyal hayatlarını da istedikleri gibi değerlendirmeleri sağlanabilmektedir. Eğlence, kültür, sanat veya buna benzer konular hakkında her zaman birçok farklı seçeneği öğrencilere sunabilen Prag gibi bir şehirde olması sebebi ile zilina üniversitesi öğrencileri zamanlarını en verimli şekilde değerlendirebilmektedirler. Bu sebeple bu şehir her zaman için dünyanın farklı yerlerinden gelen birçok öğrenciyi ağırlamaktadır. Türk öğrencilerin sayılarının da her geçen gün artması sebebi ile frmamız sürekli olarak öğrencilerin bu şehir hakkında ki sorularını yanıtlamakta ve kendilerini bu şehir de eğitim alabilmeleri için yönlendirmektedir. Öğrencilerin bu şehire karşı olan ilgilerinin ana sebeplerinden biri de günün her saatin de bir aktivite bulunabilmesi ve aynı zamanda öğrencilerin gerek tek başlarına gerekse toplu olarak keyifli bir şekilde zaman geçirebilmelerine olanak tanımaktadır.


  Zilina Üniversitesi Ücretleri Fiyatları

  Gerek kaliteli eğitimleri gerekse deneyimli eğitmenleri ile her zaman için öğrencilerin meslekleri adına kendilerini tam olarak geliştirebilmelerini sağlayan zilina üniversitesi dünya genelinde son derece saygın bir eğitim kurumu haline gelmiştir. Özellkle türk öğrencilerin yoğun bir şekilde ilgi gösterdikleri bu üniversite de farklı fakülteler de alınacak olan eğitimler insanların meslek hayatlarına kendilerinden emin bir şekilde adım atmalarını sağlayabilmektedir.

  Bu sebeple Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile çalışmak isteyen kişilerin sayıları da her geçen gün artmaya devam etmektedir. Özellikle eğitim ücretlerinin de birçok ülkeye göre düşük olması sebebi ile insanlar sürekli olarak bu ülke ve aynı zamanda bu üniversite hakkında bizlerden fikir almaktadırlar. Ülkemiz de çok yüksek olabilen eğitim ücretleri sebebi ile genellikle istedikleri bölümler de eğitim alamayan öğrenciler yaşadıkları hayal kırıklıklarını zilina üniversitesi ile aşabilmektedirler. Senelik ortalama 2500 – 4000 euro arasında değişen ücretler ile alınacak olan eğitimler ile insanların gelecek adına en doğru adımları atamalarını sağlayan bu üniversite özellikle gelişmiş olanakları ile de insanların mesleki bilgilerini tam olarak arttırmalarını sağlayablimektedir.

  Mezunlarına meslek hayatlarında da destek olmaya devam eden zilina üniversitesi aynı zamanda dünyanın en saygın üniversiteleri ile olan ilişkileri ile öğrencilerine farklı kültürler tanıma şansı da tanımaktadır. Sadece ücretleri ile değil aynı zamanda sunduğu olanaklar ile de dikkatleri çeken bu üniversite de ulaşım, konaklama, teknoloji ve buna benzer birçok farklı olanaklar hakkında da çok önemli seçenekler sağlanabilmektedir. Bu sebeple bu üniversite öğrenciler arasında her geçen gün çok daha popüler ve ilgi çekici seçeneklerden biri olmaya devam etmektedir.


  Kariyer Olanakları

  Uzun zamandan bu yana yurtdışında eğitim almak isteyen kişiler için en çok önerilen ve aynı zamanda en çok tercih edilen seçeneklerden biri olan zilina üniversitesi sahip olduğu saygın diploması ile tüm öğrencilerine meslek hayatların da kariyer hedeflerine en kısa zaman içinde ulaşabilmelerini sağlamaktadır. Bugüne kadar birçok mezun veren bu başarılı üniversite özelllikle yüksek kalite de eğitimleri ile de öğrencilerin kendilerini her türlü konu hakkında geliştirmelerine olanak tanımaktadır. Bilindiği gibi meslek hayatların da istedikleri noktaya ulaşmak isteyen kişiler mutlaka saygın bir üniversiteden mezun olmalı ve kendilerine sunulan avantajları da tam olarak değerlendirmelidirler. Ancak bunun için yapılması gereken ilk şey mutlaka uzmanlar ile görüşmek ve kendilerinden öneriler almaktır.

  Bizler de her zaman için bu konuda en doğru seçimleri yapmak isteyen kişilere verdiğimiz bilgiler ile insanların geleceklerini en doğru şekilde yönlendirmelerini sağlıyoruz. Özellikle zilina üniversitesi hakkında bizlerden destek almak isteyen kişiler kesinlikle zaman kaybetmeden uzmanlarımız ile iletişime geçmeli ve merak ettikleri tüm soruları sormalıdırlar. Öğrencilere birçok ülke de sunulmayan çok önemli avantajların sunulduğu ve aynı zamanda farklı desteklerin verildiği bu üniversite de eğitim almak isteyen kişiler yoğun ilgiden dolayı mutlaka ellerini çabuk tutmalıdırlar.

  Sürekli olarak gelişen olanakları ile öğrencilere hem eğitim hayatların da hem de sosyal hayatların da yardımcı olan zilina üniversitesi sadece Çek Cumhuriyetinin değil aynı zamanda tüm Avrupa’nın en saygın üniversiteleri arasında yer almaya devam etmektedir. Türk öğrencilerin de istedikleri kaliteler de eğitim alabilmelerini sağlamak için gerekli her türlü şartı yerine getirmiş olan bu başarılı üniversite özellikle gelecek planları hakkında ilk adımı en doğru şekilde atmak isteyen kişiler için mükemmel bir seçenektir.

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   whatsapp1