En Uygun Üniversiteler

İndirimli Üniversiteler Listesi

Yurtdışında eğitim, birçok olanakları ile sizleri bekliyor. Ülkemizden farklı olarak, ara dönemlerinde, yani sadece kayıt dönemi olan sonbahar başlangıcında değil, yılın her ayında ara kayıtlar ile eğitim başvurularınızı yapabilirsiniz. Seçkin ve uzman olan, tarihi uzun yıllara dayanan, parmakla gösterilen akademik kadroya sahip üniversitelerde eğitim almak isterseniz,  yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerimizden yardım alabilirsiniz. Tamamen sınavsız olarak, bölümünüz ne olursa olsun, lise diplomanızla istediğiniz bölüme kayıt yaptırabilirsiniz. Yaptığımız işbirlikleri ile öğrencilerimizin sınav ve taba puan şartı olmada kabul edilmesini sağlamaktayız. Ayrıca, bazı bölümlerin Türkçe destekli eğitim verdiği üniversite seçenekleri de bulunmaktadır. Ofislerimizden indirimli üniversiteleri listesi de sizlere sunulacaktır. Genel anlamda belirtecek olursak, yurtdışında üniversite harçları ülkemiz üniversitelerinden çok daha uygun rakamlardadır. Geçim giderleri de aynı ya da daha ekonomiktir. Yurtdışında eğitim almak hedefi olan öğrencilerimizin elbette bütçelerine, gelirlerine uygun seçimler yapmaları en doğru olandır.

İndirimli üniversiteler listesi,

profesyonel öğrenci danışmanlarımız tarafından sizlere sunulacak ve bu şekilde bütçenize ve planlarınıza en uygun üniversiteyi seçmeniz mümkün olacak. Ülke ve üniversite ile bölüm tercihlerini de danışmanlarımızın yardımıyla en sağlıklı şekilde seçebileceksiniz. Yurtdışı seçenekleri olarak, ABD, Kanada, İngiltere, İtalya, Fransa, Avustralya, Avusturya, Almanya, Hollanda, İsviçre, İrlanda, İsveç, Polonya, Litvanya, Ukrayna, Balkan Ülkeleri gibi birçok ülkede eğitim alma fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Okulların senelik harçları ülkemizdeki özel bir kolejden bile neredeyse uygundur sevgili gençler. Bu nedenle, kesinlikle eğitim seçenekleri arasında değerlendirmenizde fayda var.

Yurtdışında, indirimli üniversiteler listesi de dikkate alınarak hangi bölümlerde eğitim alabilirsiniz. Bilgisayar mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, endüstri mühendisliği, mimarlık ve inşaat mühendisliği, fizik, kimya, biyoloji ve matematik gibi fen bilimleri bölümleri, işletme, ekonomi, yönetim ve pazarlama, uluslararası işletme, bankacılık ve finans, sosyoloji, psikoloji, hukuk, sanat, medya, dizayn bölümleri, dijital medya ve reklamcılık ile turizm gibi farklı bölümlerde eğitim alabilirsiniz. Eğitim yıllar lisans bölümleri olarak genellikle ülkemizdeki gibi dört sene sürmektedir. Yabancı öğrenciler için oturmuş bir dil eğitimi sistemi bulunmaktadır bu üniversitelerde. Bir sömestre hazırlık dil sınıfında dil eğitimi alarak lisans senelerine hazır hale geleceksiniz. Üniversitelerin modern eğitim sistemleri ile her öğrenciye birebir şekilde eğilme imkanı sunulmaktadır.

Öğrenciler derslere birebir şekilde katılabilmektedir. Öte yandan, kampus içinde öğrencilerin derslerinin yanında sosyalleşmesi noktasında birçok imkan da bulunmaktadır. Spor ve sanat aktivitelerine, kültürel aktivitelerine katılabilirsiniz. Öğrenci kulüplerinde zaman geçirebilirsiniz. Yarı zamanlı olarak, içinde olduğunuz ülkenin verdiği öğrenci çalışma izinlerine göre, yarı zamanlı, ya da tam zamanlı çalışma imkanlarını da değerlendirebilirsiniz. Yurtdışında yaklaşık olarak bir üniversite giderinin ortalama olarak senelik 20.000,00 civarında, bundan biraz daha az, ya da biraz daha çok olduğunu da belirtelim. Bu rakamın ne kadar ekonomik olduğunu da herhalde tahmin edersiniz.

İndirimli Üniversiteler

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

whatsapp1