Yök Denklik

Bir Avrupa Birliği Üniversitesi olan Çek Cumhuriyeti, seçkin üniversiteleri ile Avrupa Ülkeleri'nden öğrencilerin ve ülkemizden öğrencilerin dikkatini çekmektedir. Ülkenin başta başkent Prag olmak üzere, birbirinden seçkin üniversiteleri bulunmaktadır.

Çek Cumhuriyeti'nde Eğitim

Yurtdışında Üniversite Eğitimi

Bir Avrupa Birliği Üniversitesi olan Çek Cumhuriyeti, seçkin üniversiteleri ile Avrupa Ülkeleri’nden öğrencilerin ve ülkemizden öğrencilerin dikkatini çekmektedir. Ülkenin başta başkent Prag olmak üzere, birbirinden seçkin üniversiteleri bulunmaktadır.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, gençlerimizin ülkenin önemli üniversitelerinde eğitim almaları için işbirliklerimiz bulunmaktadır. Bu sayede, öğrencilerimizi seçkin yüksek eğitim kurumlarımızda, sınavsız şekilde kabul edilmelerini sağlamaktayız. Müzik eğitimi almak isteyen gençlerimiz için işbirliğimiz olan Janacek Müzik Akademisi en önemli tercihlerden biri olmalıdır. Janacek Müzik Akamedisi, sadece Avrupa’nın değil, aynı zamanda dünyanın en eski müzik okullarından biridir. Çok özel bir okuldur ve işbirliklerimizden yararlanarak siz de bu öğrencide eğitim alma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Müzik Eğitimi İçin Mükemmel Bir Fırsat Eurostar’la:

Janacek Müzik Akademisi, adını son derece ünlü bir müzik insanı olan Janacek’ten almaktadır ve bugüne kadar son derece seçkin mezunları vardır. Okulun bölümleri, opera, müzik ve tiyatro olarak şekillenmektedir. Okul, son derece geniş olanakları olan kampusa sahiptir. Akademik kadronun mükemmel olduğunu belirtmeye herhalde gerek yoktur. Alanlarında mükemmel olan sanat insanlarından öğrenciler ders alma imkanını yakalamaktadırlar. Kampus içinde bulunan sahne ve sanat merkezlerinde sık aralıklarla gösteriler yapılmaktadır. Her fakülte bünyesinde bulunan sahnelerde, konser, resitaller, sahne performansları sergilenmektedir. Bu sayede, öğrencilerin doyurucu şekilde sahne deneyimi edinmesi sağlanır. Sanat dersleri ve aktiviteleri için çalışma alanlarının yanında, spor salonları, yurt, derslikler, restoran, kafe, yemekhane gibi öğrencilerin sosyal anlamda zaman geçirmeleri için de tesisler bulunmaktadır.

Janacek Müzik Akademisi, saygın ve uluslararası ilişkileri son derece gelişmiş olan bir kurumdur. Erasmus olmak üzere, öğrenci değişim programlarının uygulanması söz konusu olmaktadır. Yurtdışında ve yurtiçinden birçok üniversite ve kurumlarla işbirlikleri bulunmaktadır. Kendinizi her anlamda geliştireceksiniz. Öte yandan, eğitmenlerin de sizlerle birebir ilgileneceğinden emin olunuz. Öğrenci öğretmen odaklı eğitim yapılmaktadır. Her öğrenci ile yakından ilgilenecek hocalarla müzik ve oyunculuk eğitimlerinizi donanımlı alacaksınız.

Yurtdışında, Janacek Müzik Akademisi’nde eğitim aldıktan sonra, ülkemize dönerek müzik kariyerinize devlet kademelerinden devam etmek isterseniz, Janacek Müzik Akademisi YÖK denklik özellikleri hakkında bilgi almak isteyeceksiniz. Öğrenci danışmanlarımız, Janacek Müzik Akademisi YÖK denklik işlemlerinizde her zaman yanınızda olacaktır. Bu şekilde, detaylı olarak bilgi alabilir ve diploma denklik başvuruları için neler yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Janacek Müzik Akademisi YÖK denklik online başvurularınızı danışmanlarımız eşliğinde yapabilirsiniz. YÖK sitesinde online başvuru bölümü bulunmaktadır ve buradan kimlik bilgileri ile eğitim bilgilerinizi doğru şekilde girmelisiniz. Bundan sonra, sizden istene belgeleri internet ortamında eklemelisiniz. Janacek Müzik Akademisi YÖK tarafından tanınan bir üniversitedir. Bunun anlamı, kurumda verilen müzik eğitiminin ülkemizdeki müzik okulları ile aynı kalitede eğitim vermesidir. Bu noktada, diploma denkliği açısından da başvurularınızın olumlu yanıtları olacaktır.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1